Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
4 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Heinich, Tomasz (28)      ZSEk Olsztyn   6       20.0  27.0 24.00
2  Reza, Wojciech (44)       SP 6 Olsztyn   5.5     18.5  27.5 19.25
3  Chmielewski, Bartosz (51) SP 3 Olsztyn   4.5     18.5  26.0 17.25
4  Malczyk, Piotr (35)       SP 2 Olsztyn   4.5     18.0  25.5 14.25
   Rybiński, Tomasz (45)     GIM 8 Olsztyn  4.5     18.0  25.5 14.25
6  Mynaj, Tomasz (52)        GIM Dywity     4.5     15.5  21.5 13.25
7  Woźniak, Łukasz (37)      ZSE-H Olsztyn  4.5     14.5  20.5  9.25
8  Krawczyński, Rafał (34)   SP 3 Olsztyn   4       16.0  23.5 12.50
9  Bielski, Paweł (31)       LO III Olsztyn 3.5     22.5  31.0 15.75
10 Renkowski, Piotr (16)     SP 3 Olsztyn   3.5     21.5  30.5 12.75
11 Słowikowski, Jacek (40)   ZS Pasłęk      3.5     18.5  26.5 12.75
12 Kotlewski, Łukasz (30)    KSP Olsztyn    3.5     16.5  23.5 10.25
13 Malczyk, Aleksander (48)  SP 2 Olsztyn   3.5     16.0  22.0  6.25
14 Rypiński, Michał (68)     ZSEiT Olsztyn  3       17.5  23.5  6.50
15 Abendrot, Martyna (21)    LO Ostróda     3       15.0  22.0  7.50
16 Gnatowski, Kamil (32)     SP 30 Olsztyn  2.5     17.0  23.0  4.25
17 Grubalska, Klaudia (54)   SP Grabowo     2       19.0  26.5  4.00
18 Jankiewicz, Lucyna (59)   ZSZ Ostróda    2       19.0  26.5  3.00
19 Słowikowski, Kamil (53)   ZSEiT Olsztyn  2       16.0  22.0  2.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  Heinich, Tomasz (28)      6     5:1 17:1  9:0  4:1  2:1  8:1 10:1
2  Reza, Wojciech (44)       5.5  15:1 12:1 10:1  9:1  1:0 11:1  5:=
3  Chmielewski, Bartosz (51) 4.5   9:0  7:1 12:= 13:1  4:1  5:0 15:1
4  Malczyk, Piotr (35)       4.5  18:1 10:=  6:1  1:0  3:0 17:1  8:1
5  Rybiński, Tomasz (45)     4.5   1:0 19:1 17:1  8:0 14:1  3:1  2:=
6  Mynaj, Tomasz (52)        4.5  16:= 15:1  4:0 10:1 11:0 18:1  9:1
7  Woźniak, Łukasz (37)      4.5  14:0  3:0  0:1 19:1 18:1  9:= 11:1
8  Krawczyński, Rafał (34)   4    17:0 16:1 18:1  5:1  9:1  1:0  4:0
9  Bielski, Paweł (31)       3.5   3:1 14:1  1:1  2:0  8:0  7:=  6:0
10 Renkowski, Piotr (16)     3.5  11:1  4:=  2:0  6:0 13:1 12:1  1:0
11 Słowikowski, Jacek (40)   3.5  10:0 13:= 14:1 12:1  6:1  2:0  7:0
12 Kotlewski, Łukasz (30)    3.5  13:1  2:0  3:= 11:0 19:1 10:0 16:1
13 Malczyk, Aleksander (48)  3.5  12:0 11:= 16:1  3:0 10:0  0:1 18:1
14 Rypiński, Michał (68)     3     7:1  9:0 11:0 17:1  5:0 15:0  0:1
15 Abendrot, Martyna (21)    3     2:0  6:0 19:1 18:0 16:1 14:1  3:0
16 Gnatowski, Kamil (32)     2.5   6:=  8:0 13:0  0:1 15:0 19:1 12:0
17 Grubalska, Klaudia (54)   2     8:1  1:0  5:0 14:0  0:1  4:0 19:0
18 Jankiewicz, Lucyna (59)   2     4:0  0:1  8:0 15:1  7:0  6:0 13:0
19 Słowikowski, Kamil (53)   2     0:1  5:0 15:0  7:0 12:0 16:0 17:1

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra