Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
4 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Wojtunik, Maciej (62)     SP 25 Olsztyn   5       19.5  26.5 19.50
2  Mikołajczyk, Kamil (76)   SP 7 Bartoszyce 5       18.5  25.5 14.00
3  Słabkowski, Łukasz (64)   ZSEiT Olsztyn   5       18.0  24.0 17.50
4  Mikołajczyk, Łukasz (78)  SP 7 Bartoszyce 5       15.0  21.0 18.50
5  Wójcik, Mateusz (60)      SP 32 Olsztyn   4.5     22.5  30.0 17.50
6  Głębocki, Piotr (79)      SP 1 Ostróda    4.5     21.0  28.0 17.00
7  Piszczatowski, Piotr (90) SP 2 Olsztyn    4       20.5  27.5 13.00
8  Kozioł, Robert (81)       SP 1 Ostróda    4       19.0  26.0  7.50
9  Domański, Dawid (91)      SP 3 Olsztyn    4       17.5  24.5 11.50
10 Kowalczyk, Żaneta (73)    SP 30 Olsztyn   4       16.0  22.5 10.00
11 Baranowski, Paweł (92)    SP 7 Bartoszyce 3.5     15.5  21.0  9.75
12 Jacyna, Damian (85)       SP 7 Bartoszyce 3       21.5  29.5 13.00
13 Sławiński, Michał (63)    SP Dywity       3       17.5  24.5  5.00
14 Grubalska, Daria (75)     SP Grabowo      3       17.5  24.0  8.50
15 Wójcik, Marta (67)        GIM 8 Olsztyn   3       15.5  21.0  8.50
16 Górecki, Maciej (84)      SP 30 Olsztyn   2.5     16.5  23.0  7.25
17 Rogalski, Marcin (66)     ZSB Olsztyn     2.5     16.0  22.0  2.25
18 Tarnowski, Michał (107)   SP Dywity       2       20.5  28.0  8.00
19 Pielach, Wojciech (94)    SP 1 Ostróda    2       18.0  25.0  5.00
20 Hamera, Paweł (97)        ZSEiT Olsztyn   0.5      4.0  11.0  1.25
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  Wojtunik, Maciej (62)     5     8:1 12:0  9:1  6:0 18:1  5:1  2:1
2  Mikołajczyk, Kamil (76)   5    20:1  7:1 18:1  5:= 14:1  6:=  1:0
3  Słabkowski, Łukasz (64)   5    12:0  8:1 19:1  7:1  5:0 14:1  6:1
4  Mikołajczyk, Łukasz (78)  5    18:0 19:0  8:1 13:1  7:1 12:1  5:1
5  Wójcik, Mateusz (60)      4.5   6:1 16:1 12:1  2:=  3:1  1:0  4:0
6  Głębocki, Piotr (79)      4.5   5:0 17:1 13:1  1:1  9:1  2:=  3:0
7  Piszczatowski, Piotr (90) 4    17:1  2:0 10:1  3:0  4:0 11:1 14:1
8  Kozioł, Robert (81)       4     1:0  3:0  4:0  0:1 16:1 18:1 15:1
9  Domański, Dawid (91)      4    15:= 11:1  1:0 18:1  6:0 10:= 16:1
10 Kowalczyk, Żaneta (73)    4    11:0 20:1  7:0 15:= 13:1  9:= 12:1
11 Baranowski, Paweł (92)    3.5  10:1  9:0 14:0 16:= 17:1  7:0 19:1
12 Jacyna, Damian (85)       3     3:1  1:1  5:0 14:0 15:1  4:0 10:0
13 Sławiński, Michał (63)    3    16:0 15:1  6:0  4:0 10:0  0:1 18:1
14 Grubalska, Daria (75)     3    19:1 18:0 11:1 12:1  2:0  3:0  7:0
15 Wójcik, Marta (67)        3     9:= 13:0 16:1 10:= 12:0 19:1  8:0
16 Górecki, Maciej (84)      2.5  13:1  5:0 15:0 11:=  8:0 17:1  9:0
17 Rogalski, Marcin (66)     2.5   7:0  6:0 20:= 19:1 11:0 16:0  0:1
18 Tarnowski, Michał (107)   2     4:1 14:1  2:0  9:0  1:0  8:0 13:0
19 Pielach, Wojciech (94)    2    14:0  4:1  3:0 17:0  0:1 15:0 11:0
20 Hamera, Paweł (97)        .5    2:0 10:0 17:=  0:   0:   0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra