Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
4 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Pełczyński, Daniel (101)   LO II Olsztyn  6.5     21.5  30.0 27.25
2  Siudzińska, Joanna (71)    SP 2 Olsztyn   5.5     20.0  28.5 20.75
3  Grubalski, Sebastian (96)  SP Grabowo     5       21.0  30.5 20.50
4  Klimek, Cezary (104)       GIM 2 Ostróda  5       20.5  28.5 18.50
5  Kasperkiewicz, Filip (152) SP 22 Olsztyn  5       20.5  28.0 16.50
6  Smukowski, Dawid (103)     GIM 12 Olsztyn 5       16.5  23.0 15.00
7  Konatowski, Łukasz (137)   SP Dywity      4.5     16.5  22.5 12.75
8  Klimiuk, Paweł (113)       GIM 2 Ostróda  4       20.0  29.5 13.50
9  Szulich, Igor (135)        GIM Dywity     4       20.0  28.5 12.50
10 Toś, Klaudiusz (116)       SP Dywity      4       20.0  27.5 13.50
11 Kotlewski, Michał (153)    KSP Olsztyn    4       19.0  27.0  9.75
12 Opara, Wojciech (80)       SP 1 Ostróda   4       16.0  21.0  9.50
13 Cieszyński, Artur (87)     SP 3 Olsztyn   4       15.5  21.5 12.00
14 Babecki, Jacek (120)       SP Dywity      3.5     21.0  30.0 12.25
15 Zalewski, Mateusz (99)     SP 3 Olsztyn   3.5     20.0  27.0 10.75
16 Pszczoła, Krystian (129)   GIM 12 Olsztyn 3.5     16.5  23.5 10.50
17 Grubalski, Jakub (126)     SP Grabowo     3.5     16.0  21.0  8.75
18 Jasińska, Iga (127)        SP Dywity      3       17.5  25.0  8.50
19 Gontarczyk, Szymon (110)   GIM 2 Ostróda  3       17.5  24.0 10.00
20 Wieżynis, Weronika (132)   SP 3 Olsztyn   3       17.0  23.5  8.50
21 Karwowski, Piotr (151)     SP Dywity      3       15.0  21.0  5.00
22 Paduch, Kesja (131)        GIM Dywity     3       13.0  20.5  4.50
23 Bartkowski, Krystian (133) SP 3 Olsztyn   2.5     17.0  24.5  7.25
24 Rosiński, Michał (150)     SP 22 Olsztyn  2.5     15.5  21.0  6.25
25 Jasińska, Dominika (123)   SP Dywity      2.5     10.0  16.0  3.50
26 Górecki, Łukasz (128)      SP Dywity      2       18.0  24.0  5.00
27 Burzyński, Grzegorz (124)  SP 30 Olsztyn  2       16.0  23.5  5.50
28 Ewertowski, Damian (108)   SP Dywity      2       11.5  16.0  3.00
29 Łaniecki, Jan (125)        SP 3 Olsztyn   1       15.5  22.5  2.75
30 Bulkowski, Martin (134)    SP 3 Olsztyn   1       15.5  22.5  2.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  Pełczyński, Daniel (101)   CS    6.5  22:1  9:1  8:1 14:1  5:1  3:1  2:=
2  Siudzińska, Joanna (71)    DP    5.5  27:1 20:1  4:0 11:1 14:1  6:1  1:=
3  Grubalski, Sebastian (96)  CP    5    18:1 14:0 16:1 10:1  4:1  1:0  5:1
4  Klimek, Cezary (104)       CG    5    23:1 21:1  2:1  5:0  3:0 15:1 10:1
5  Kasperkiewicz, Filip (152)       5    25:1 29:1 15:1  4:1  1:0  7:1  3:0
6  Smukowski, Dawid (103)     CG    5    20:0 30:1 26:1  9:1 11:1  2:0  8:1
7  Konatowski, Łukasz (137)   CP    4.5  19:0 27:1 30:1  8:1 15:=  5:0  9:1
8  Klimiuk, Paweł (113)       CG    4    21:1 12:1  1:0  7:0 18:1 14:1  6:0
9  Szulich, Igor (135)        CG    4    10:1  1:0 17:1  6:0 26:1 19:1  7:0
10 Toś, Klaudiusz (116)       CP    4     9:0 22:1 23:1  3:0 12:1 13:1  4:0
11 Kotlewski, Michał (153)          4     0:1 19:= 12:1  2:0  6:0 16:= 23:1
12 Opara, Wojciech (80)       CP    4    29:1  8:0 11:0 20:1 10:0 26:1 15:1
13 Cieszyński, Artur (87)     CP    4    17:0 26:0 22:1 19:1 21:1 10:0 18:1
14 Babecki, Jacek (120)       CP    3.5  24:1  3:1 19:1  1:0  2:0  8:0 16:=
15 Zalewski, Mateusz (99)     CP    3.5  26:1 17:1  5:0 18:1  7:=  4:0 12:0
16 Pszczoła, Krystian (129)   CG    3.5   0:  28:1  3:0 24:= 17:1 11:= 14:=
17 Grubalski, Jakub (126)     CP    3.5  13:1 15:0  9:0 23:= 16:0 30:1 24:1
18 Jasińska, Iga (127)        DP    3     3:0 24:1 20:1 15:0  8:0 21:1 13:0
19 Gontarczyk, Szymon (110)   CG    3     7:1 11:= 14:0 13:0 23:1  9:0 27:=
20 Wieżynis, Weronika (132)   DP    3     6:1  2:0 18:0 12:0 24:1 23:0 29:1
21 Karwowski, Piotr (151)           3     8:0  4:0 27:1 29:1 13:0 18:0 28:1
22 Paduch, Kesja (131)        DG    3     1:0 10:0 13:0 28:1 27:= 29:= 30:1
23 Bartkowski, Krystian (133) CP    2.5   4:0 25:1 10:0 17:= 19:0 20:1 11:0
24 Rosiński, Michał (150)     CP    2.5  14:0 18:0 28:1 16:= 20:0 25:1 17:0
25 Jasińska, Dominika (123)   DP    2.5   5:0 23:0 29:= 27:0 30:1 24:0 26:1
26 Górecki, Łukasz (128)      CP    2    15:0 13:1  6:0 30:1  9:0 12:0 25:0
27 Burzyński, Grzegorz (124)  CP    2     2:0  7:0 21:0 25:1 22:= 28:0 19:=
28 Ewertowski, Damian (108)   CP    2    30:0 16:0 24:0 22:0 29:1 27:1 21:0
29 Łaniecki, Jan (125)        CP    1    12:0  5:0 25:= 21:0 28:0 22:= 20:0
30 Bulkowski, Martin (134)    CP    1    28:1  6:0  7:0 26:0 25:0 17:0 22:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra