Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
5 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Renkowski, Piotr (19)     SP 3 Olsztyn    5.5     22.0  29.0 22.25
2  Chreczuch, Arkadiusz (38) GIM 2 Działdowo 5.5     20.5  28.0 21.50
3  Mynaj, Tomasz (40)        GIM Dywity      5       21.5  30.5 21.75
4  Malczyk, Piotr (35)       SP 2 Olsztyn    5       20.5  26.5 16.75
5  Hekman, Dominik (18)      SP 3 Biskupiec  4.5     19.0  26.5 17.50
6  Woźniak, Łukasz (34)      ZSE-H Olsztyn   4.5     17.5  24.5 13.25
7  Abendrot, Martyna (27)    LO Ostróda      4       22.0  30.5 16.00
8  Gnatowski, Kamil (39)     SP 30 Olsztyn   4       20.0  27.5 14.00
9  Kotlewski, Łukasz (31)    KSP Olsztyn     4       19.0  26.5 13.00
10 Raźny, Łukasz (46)        LO III Olsztyn  4       15.5  22.5  7.00
11 Malczyk, Aleksander (48)  SP 2 Olsztyn    3.5     19.5  28.0  9.25
12 Krawczyński, Rafał (37)   SP 3 Olsztyn    3.5     14.5  20.0  7.75
13 Słowikowski, Jacek (43)   ZS Pasłęk       3.5     14.0  19.0  7.75
14 Mikołajczyk, Łukasz (72)  SP 7 Bartoszyce 3       16.0  21.5  3.00
15 Bielski, Paweł (32)       LO III Olsztyn  3       14.5  19.0  6.00
16 Mikołajczyk, Kamil (70)   SP 7 Bartoszyce 2.5     19.5  26.5  3.75
17 Słabkowski, Łukasz (59)   ZSEiT Olsztyn   2       18.0  26.0  3.50
18 Rypiński, Michał (55)     ZSEiT Olsztyn   2       16.0  21.0  1.00
19 Wojtunik, Maciej (58)     SP 25 Olsztyn   1       16.0  22.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Renkowski, Piotr (19)     5.5   3:0 10:1 17:1  6:1  8:1  4:1  2:=
2  Chreczuch, Arkadiusz (38) 5.5  16:1 11:1  6:=  9:1  4:=  7:1  1:=
3  Mynaj, Tomasz (40)        5     1:1  9:1 12:1  4:=  7:0  8:1  5:=
4  Malczyk, Piotr (35)       5    19:1 14:1  7:1  3:=  2:=  1:0 12:1
5  Hekman, Dominik (18)      4.5   8:0 13:1 11:0 14:1  6:1  9:1  3:=
6  Woźniak, Łukasz (34)      4.5  18:1 17:1  2:=  1:0  5:0 16:1  7:1
7  Abendrot, Martyna (27)    4    13:1  8:1  4:0 11:1  3:1  2:0  6:0
8  Gnatowski, Kamil (39)     4     5:1  7:0 10:1 15:1  1:0  3:0 16:1
9  Kotlewski, Łukasz (31)    4    10:1  3:0 16:1  2:0 11:1  5:0 15:1
10 Raźny, Łukasz (46)        4     9:0  1:0  8:0 17:1 14:1 18:1  0:1
11 Malczyk, Aleksander (48)  3.5  15:1  2:0  5:1  7:0  9:0  0:1 13:=
12 Krawczyński, Rafał (37)   3.5  17:0 18:1  3:0 19:1 15:1 13:=  4:0
13 Słowikowski, Jacek (43)   3.5   7:0  5:0 18:1 16:= 19:1 12:= 11:=
14 Mikołajczyk, Łukasz (72)  3     0:1  4:0 15:0  5:0 10:0 19:1 17:1
15 Bielski, Paweł (32)       3    11:0 19:1 14:1  8:0 12:0 17:1  9:0
16 Mikołajczyk, Kamil (70)   2.5   2:0  0:1  9:0 13:= 18:1  6:0  8:0
17 Słabkowski, Łukasz (59)   2    12:1  6:0  1:0 10:0  0:1 15:0 14:0
18 Rypiński, Michał (55)     2     6:0 12:0 13:0  0:1 16:0 10:0 19:1
19 Wojtunik, Maciej (58)     1     4:0 15:0  0:1 12:0 13:0 14:0 18:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra