Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
5 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Sławiński, Michał (66)    SP Dywity       5.5     21.0  27.0 19.50
2  Głębocki, Piotr (77)      SP 1 Ostróda    5       23.5  32.0 21.75
3  Słowikowski, Kamil (53)   ZSEiT Olsztyn   5       22.0  31.0 20.50
4  Woźniak, Tomasz (50)      ZSE-H Olsztyn   5       22.0  30.5 21.25
5  Krassowski, Maciej (51)   GIM 2 Ostróda   5       22.0  30.5 21.00
6  Bergolc, Sylwester (42)   LO V Olsztyn    5       21.5  30.0 20.50
7  Kulesza, Magdalena (61)   GIM Samborowo   5       21.5  28.0 18.00
8  Bachan, Albin (60)        ZSEk Olsztyn    4.5     23.0  30.0 17.50
9  Wójcik, Mateusz (62)      SP 32 Olsztyn   4.5     19.5  26.5 14.50
10 Kowalczyk, Żaneta (71)    SP 30 Olsztyn   4.5     18.0  24.5 13.50
11 Wójcik, Marta (67)        GIM 8 Olsztyn   4.5     15.0  20.5 12.00
12 Jacyna, Damian (82)       SP 7 Bartoszyce 4       21.0  27.5 12.50
13 Jankiewicz, Lucyna (56)   ZSZ Ostróda     4       19.5  26.5 13.00
14 Abendrot, Sebastian (63)  GIM Samborowo   4       17.5  24.5 10.50
15 Gryszko, Przemysław (57)  GIM Samborowo   4       16.0  23.0 11.50
16 Kozioł, Robert (76)       SP 1 Ostróda    4       16.0  22.5  9.50
17 Łopatka, Grzegorz (155)   GIM 5 Olsztyn   3.5     22.0  30.5 14.25
18 Drapiński, Krzysztof (49) KSP Olsztyn     3.5     21.5  28.5 12.00
19 Piszczatowski, Piotr (81) SP 2 Olsztyn    3.5     16.5  22.5  8.75
20 Grubalska, Klaudia (54)   SP Grabowo      3       19.0  26.5  8.00
21 Domański, Dawid (87)      SP 3 Olsztyn    3       18.0  25.5  8.00
22 Klimiuk, Paweł (110)      GIM 2 Ostróda   3       18.0  25.0  8.50
23 Pełczyński, Daniel (80)   LO II Olsztyn   3       17.5  24.5  8.00
24 Górecki, Maciej (86)      SP 30 Olsztyn   3       15.0  20.0  5.00
25 Smukowski, Dawid (98)     GIM 12 Olsztyn  3       13.0  19.5  7.00
26 Merchel, Damian (79)      SP 30 Olsztyn   3       11.0  17.0  4.50
27 Baranowski, Paweł (88)    SP 7 Bartoszyce 2       17.0  22.5  2.50
28 Grubalska, Daria (78)     SP Grabowo      2       16.5  23.0  5.00
29 Drapiński, Piotr (52)     KSP Olsztyn     2       14.0  19.5  5.00
30 Cis, Krzysztof (83)       SP 1 Barczewo   2       13.0  18.5  3.50
31 Klimek, Cezary (99)       GIM 2 Ostróda   2       13.0  18.0  2.50
32 Konatowski, Łukasz (117)  SP Dywity       1.5     15.0  20.5  2.00
33 Grubalski, Sebastian (95) SP Grabowo      1.5     12.5  18.5  3.50
34 Retkowski, Wojciech (100) SP Samborowo    1       11.5  18.5  1.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Sławiński, Michał (66)    5.5  34:1  4:0 21:1 20:1  5:=  3:1  2:1
2  Głębocki, Piotr (77)      5     6:1 20:1 13:1  3:1  7:=  8:=  1:0
3  Słowikowski, Kamil (53)   5    12:1 10:1  9:1  2:0 17:1  1:0 14:1
4  Woźniak, Tomasz (50)      5    26:1  1:1  8:0 10:= 15:1  5:= 12:1
5  Krassowski, Maciej (51)   5    23:1 14:1  7:= 18:=  1:=  4:=  8:1
6  Bergolc, Sylwester (42)   5     2:0 17:1 16:1  9:1  8:0 18:1  7:1
7  Kulesza, Magdalena (61)   5    33:1 22:1  5:=  8:1  2:= 12:1  6:0
8  Bachan, Albin (60)        4.5  27:1 21:1  4:1  7:0  6:1  2:=  5:0
9  Wójcik, Mateusz (62)      4.5  25:1 18:1  3:0  6:0 28:1 16:1 13:=
10 Kowalczyk, Żaneta (71)    4.5  32:1  3:0 22:1  4:= 18:0 17:1 20:1
11 Wójcik, Marta (67)        4.5  22:0 27:1 17:0 32:1 21:1 13:= 18:1
12 Jacyna, Damian (82)       4     3:0 32:1 14:1 25:1 13:1  7:0  4:0
13 Jankiewicz, Lucyna (56)   4    24:1 19:1  2:0 28:1 12:0 11:=  9:=
14 Abendrot, Sebastian (63)  4    31:1  5:0 12:0 27:1 24:1 19:1  3:0
15 Gryszko, Przemysław (57)  4    21:0 24:1 19:1 17:0  4:0 27:1 23:1
16 Kozioł, Robert (76)       4    17:0 33:1  6:0 30:1 23:1  9:0 22:1
17 Łopatka, Grzegorz (155)   3.5  16:1  6:0 11:1 15:1  3:0 10:0 19:=
18 Drapiński, Krzysztof (49) 3.5  28:1  9:0 23:1  5:= 10:1  6:0 11:0
19 Piszczatowski, Piotr (81) 3.5  29:1 13:0 15:0 31:1 20:1 14:0 17:=
20 Grubalska, Klaudia (54)   3    30:1  2:0 26:1  1:0 19:0 24:1 10:0
21 Domański, Dawid (87)      3    15:1  8:0  1:0 29:1 11:0 23:0 28:1
22 Klimiuk, Paweł (110)      3    11:1  7:0 10:0 23:0 29:1 28:1 16:0
23 Pełczyński, Daniel (80)   3     5:0 31:1 18:0 22:1 16:0 21:1 15:0
24 Górecki, Maciej (86)      3    13:0 15:0 31:1 34:1 14:0 20:0 29:1
25 Smukowski, Dawid (98)     3     9:0 28:0 30:1 12:0 26:1 29:0 27:1
26 Merchel, Damian (79)      3     4:0 34:1 20:0 33:0 25:0 32:1 30:1
27 Baranowski, Paweł (88)    2     8:0 11:0 34:1 14:0 33:1 15:0 25:0
28 Grubalska, Daria (78)     2    18:0 25:1 29:1 13:0  9:0 22:0 21:0
29 Drapiński, Piotr (52)     2    19:0 30:1 28:0 21:0 22:0 25:1 24:0
30 Cis, Krzysztof (83)       2    20:0 29:0 25:0 16:0 32:1 31:1 26:0
31 Klimek, Cezary (99)       2    14:0 23:0 24:0 19:0 34:1 30:0 33:1
32 Konatowski, Łukasz (117)  1.5  10:0 12:0 33:1 11:0 30:0 26:0 34:=
33 Grubalski, Sebastian (95) 1.5   7:0 16:0 32:0 26:1 27:0 34:= 31:0
34 Retkowski, Wojciech (100) 1     1:0 26:0 27:0 24:0 31:0 33:= 32:=

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra