Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
5 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                       Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Kulesza, Jolanta (74)          SP Samborowo    6       24.0  33.5 28.00
2  Pytlowski, Piotr (167)         KSP Olsztyn     6       22.0  31.0 24.50
3  Orłowski, Tomasz (154)         LO V Olsztyn    5.5     26.0  35.0 26.50
4  Błażejczyk, Rafał (89)         KSP Olsztyn     5       22.0  31.0 19.50
5  Cieszyński, Artur (94)         SP 3 Olsztyn    5       21.5  30.0 18.50
   Pielach, Wojciech (96)         SP 1 Ostróda    5       21.5  30.0 18.50
7  Opara, Wojciech (90)           SP 1 Ostróda    5       19.0  26.5 16.75
8  Karwowski, Piotr (126)         GIM Dywity      5       19.0  24.0 14.00
9  To¶, Klaudiusz (113)           SP Dywity       4.5     20.5  29.5 17.25
10 Szyszkowski, Artur (136)       ZSG-S Olsztyn   4.5     16.0  23.0 13.75
11 Paduch, Kesja (133)            GIM Dywity      4.5     15.5  22.5 11.50
12 Tarnowski, Michał (97)         SP Dywity       4       21.5  29.5 14.50
13 Rosiński, Michał (134)         SP 22 Olsztyn   4       19.5  27.5 14.50
14 Rogalski, Marcin (68)          ZSB Olsztyn     4       19.0  25.0 11.75
15 Pakuszewska, Izabela (140)     ZSE-H Olsztyn   4       18.5  25.5 12.00
16 Kotlewski, Michał (105)        KSP Olsztyn     4       18.0  25.5 11.50
17 Pac, Sebastian (101)           SP 3 Olsztyn    4       17.0  26.0 12.50
18 Mi¶ków, Tomasz (157)           KSP Olsztyn     4       16.5  23.5 10.00
19 Słota, Karolina (156)          SP 1 Barczewo   4       15.0  20.5  9.50
20 Wi¶niewski, Krzysztof (91)     GIM Dywity      3.5     20.0  28.0 13.25
21 Mi¶ków, Krzysztof (158)        KSP Olsztyn     3.5     18.0  24.5  8.25
22 Babecki, Jacek (116)           SP Dywity       3.5     17.5  24.5  8.25
23 Bartkowski, Krystian (137)     SP 3 Olsztyn    3.5     16.5  23.5 10.25
24 Dudko, Piotr (120)             SP 15 Olsztyn   3       20.5  27.0  9.00
25 Ewertowski, Damian (118)       SP Dywity       3       20.0  27.0  7.50
26 Grubalski, Jakub (127)         SP Grabowo      3       17.5  24.0  9.00
27 Karwowski, Paweł (159)         SP Dywity       3       17.0  21.5  5.00
28 Pieńkosz, Dominika (108)       SP Samborowo    3       16.5  24.0  8.50
29 Kotlewska, Monika (165)        KSP Olsztyn     3       16.5  22.5  8.00
30 Jasińska, Iga (129)            SP Dywity       3       15.5  23.5  7.00
31 Górecki, Łukasz (135)          SP Dywity       2.5     17.5  24.5  5.25
32 Jasińska, Dominika (128)       SP Dywity       2.5     16.0  22.0  5.25
33 Szulich, Igor (131)            GIM Dywity      2.5     15.5  24.5  8.00
34 Wieżynis, Weronika (138)       SP 3 Olsztyn    2.5     13.5  18.5  2.75
35 Borkowski, Adrian (161)        GIM 2 Ostróda   2.5     13.5  18.0  2.25
36 Tyszak, Piotr (162)            ZSM-E Olsztyn   2.5     12.0  15.0  3.25
37 Majsterek, Michał (119)        SP 3 Olsztyn    2       17.0  23.0  3.50
38 Bulkowski, Martin (142)        SP 3 Olsztyn    2       13.0  17.0  1.00
39 Domozych, Zuzanna (166)        SP 3 Olsztyn    1.5     11.5  17.5  2.75
40 Bielecka, Emilia (163)         SP 7 Bartoszyce 1.5     11.0  15.0  0.50
41 Pisarkiewicz, Małgorzata (160) GIM 2 Ostróda   1       14.5  20.5  3.00
42 Szaranda, Maciej (164)         SP 7 Bartoszyce 0       13.0  19.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                       Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Kulesza, Jolanta (74)          6    11:1 22:1 17:1  3:0  4:1  6:1  2:1
2  Pytlowski, Piotr (167)         6    30:1  9:1 12:1 33:1  3:1  5:1  1:0
3  Orłowski, Tomasz (154)         5.5   5:1 28:1  6:1  1:1  2:0  4:1  7:=
4  Błażejczyk, Rafał (89)         5    13:1 25:1 24:1  7:1  1:0  3:0  9:1
5  Cieszyński, Artur (94)         5     3:0 14:1 31:1  8:1 24:1  2:0 18:1
6  Pielach, Wojciech (96)         5    34:1  8:1  3:0 25:1 18:1  1:0 13:1
7  Opara, Wojciech (90)           5    31:1 37:1 16:1  4:0 12:= 20:1  3:=
8  Karwowski, Piotr (126)         5    42:1  6:0 29:1  5:0 15:1 25:1 16:1
9  To¶, Klaudiusz (113)           4.5  21:1  2:0 15:1 20:= 14:1 12:1  4:0
10 Szyszkowski, Artur (136)       4.5  15:0 27:1 20:0 21:= 22:1 33:1 25:1
11 Paduch, Kesja (133)            4.5   1:0 41:= 13:0 35:1 39:1 23:1 20:1
12 Tarnowski, Michał (97)         4    38:1 15:1  2:0 16:1  7:=  9:0 14:=
13 Rosiński, Michał (134)         4     4:0 21:0 11:1 27:1 28:1 17:1  6:0
14 Rogalski, Marcin (68)          4    33:=  5:0 41:1 23:1  9:0 19:1 12:=
15 Pakuszewska, Izabela (140)     4    10:1 12:0  9:0 37:1  8:0 34:1 26:1
16 Kotlewski, Michał (105)        4    27:1 32:1  7:0 12:0 30:1 26:1  8:0
17 Pac, Sebastian (101)           4    19:1 26:1  1:0 24:0 33:1 13:0 27:1
18 Mi¶ków, Tomasz (157)           4    28:0 39:1 37:1 22:1  6:0 24:1  5:0
19 Słota, Karolina (156)          4    17:0 29:0 40:1 31:1 32:1 14:0 24:1
20 Wi¶niewski, Krzysztof (91)     3.5  23:1 24:0 10:1  9:= 26:1  7:0 11:0
21 Mi¶ków, Krzysztof (158)        3.5   9:0 13:1 26:0 10:= 23:0 37:1 36:+
22 Babecki, Jacek (116)           3.5  41:1  1:0 23:= 18:0 10:0 35:1 29:1
23 Bartkowski, Krystian (137)     3.5  20:0 35:1 22:= 14:0 21:1 11:0 32:1
24 Dudko, Piotr (120)             3    40:1 20:1  4:0 17:1  5:0 18:0 19:0
25 Ewertowski, Damian (118)       3    35:1  4:0 38:1  6:0 29:1  8:0 10:0
26 Grubalski, Jakub (127)         3    29:1 17:0 21:1 32:1 20:0 16:0 15:0
27 Karwowski, Paweł (159)         3    16:0 10:0 42:1 13:0 37:1 28:1 17:0
28 Pieńkosz, Dominika (108)       3    18:1  3:0 33:0 34:1 13:0 27:0 38:1
29 Kotlewska, Monika (165)        3    26:0 19:1  8:0 41:1 25:0 30:1 22:0
30 Jasińska, Iga (129)            3     2:0 33:0 36:1 38:1 16:0 29:0 31:1
31 Górecki, Łukasz (135)          2.5   7:0 36:1  5:0 19:0 34:= 39:1 30:0
32 Jasińska, Dominika (128)       2.5  39:1 16:0 34:1 26:0 19:0 36:= 23:0
33 Szulich, Igor (131)            2.5  14:= 30:1 28:1  2:0 17:0 10:0  0:
34 Wieżynis, Weronika (138)       2.5   6:0 40:1 32:0 28:0 31:= 15:0 42:1
35 Borkowski, Adrian (161)        2.5  25:0 23:0 39:= 11:0 42:1 22:0 40:1
36 Tyszak, Piotr (162)            2.5  37:0 31:0 30:0 42:1 38:1 32:= 21:-
37 Majsterek, Michał (119)        2    36:1  7:0 18:0 15:0 27:0 21:0 41:1
38 Bulkowski, Martin (142)        2    12:0 42:1 25:0 30:0 36:0 41:1 28:0
39 Domozych, Zuzanna (166)        1.5  32:0 18:0 35:= 40:1 11:0 31:0  0:
40 Bielecka, Emilia (163)         1.5  24:0 34:0 19:0 39:0 41:= 42:1 35:0
41 Pisarkiewicz, Małgorzata (160) 1    22:0 11:= 14:0 29:0 40:= 38:0 37:0
42 Szaranda, Maciej (164)         0     8:0 38:0 27:0 36:0 35:0 40:0 34:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra