Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
6 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Hekman, Dominik (20)      SP 3 Biskupiec  7       19.5  27.5 28.00
2  Malczyk, Piotr (32)       SP 2 Olsztyn    5.5     20.0  29.5 19.75
3  Kotlewski, Łukasz (35)    KSP Olsztyn     5.5     19.0  27.5 18.25
4  Bielski, Paweł (38)       LO III Olsztyn  4.5     15.5  22.0 14.75
5  Grzonkowski, Filip (45)   GIM Samborowo   4.5     15.0  21.0 12.75
6  Malczyk, Aleksander (48)  SP 2 Olsztyn    4       19.0  27.5 12.50
7  Kulesza, Magdalena (56)   GIM Samborowo   4       16.0  23.0 10.50
8  Abendrot, Martyna (29)    LO Ostróda      3.5     20.0  29.5 11.75
9  Raźny, Łukasz (42)        LO III Olsztyn  3.5     18.0  26.5 10.25
10 Mikołajczyk, Kamil (69)   SP 7 Bartoszyce 3.5     16.0  23.5  9.75
11 Słowikowski, Kamil (52)   ZSEiT Olsztyn   3       20.0  27.0 10.50
12 Chroł, Piotr (31)         ZSE-H Olsztyn   3       18.5  28.0 10.00
13 Chmielewska, Anna (44)    SP Lubawa       3       17.0  25.5  4.50
14 Krawczyński, Rafał (40)   SP 3 Olsztyn    3       17.0  23.0  4.50
15 Słowikowski, Jacek (43)   ZS Pasłęk       2.5     17.5  25.0  6.75
16 Żmijewski, Stanisław (28) SP Samborowo    2.5     16.0  22.5  4.75
17 Głębocki, Piotr (77)      SP 1 Ostróda    2.5     12.0  18.0  3.25
18 Mikołajczyk, Łukasz (70)  SP 7 Bartoszyce 2       16.0  21.5  2.50
19 Sławiński, Michał (63)    SP Dywity       2       15.0  22.0  2.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Hekman, Dominik (20)      7    13:1  3:1  9:1  2:1 12:1  6:1  8:1
2  Malczyk, Piotr (32)       5.5   7:1 10:1 15:1  1:0  8:1  3:=  9:1
3  Kotlewski, Łukasz (35)    5.5  19:1  1:0 11:1 15:1  6:1  2:=  7:1
4  Bielski, Paweł (38)       4.5   0:   5:1 17:1  8:= 11:0 13:1 12:1
5  Grzonkowski, Filip (45)   4.5  16:=  4:0 19:1  6:0 14:1 11:1 10:1
6  Malczyk, Aleksander (48)  4     8:0 18:1 14:1  5:1  3:0  1:0 11:1
7  Kulesza, Magdalena (56)   4     2:0 11:0 16:1 14:1 18:1 12:1  3:0
8  Abendrot, Martyna (29)    3.5   6:1  9:0 13:1  4:=  2:0 15:1  1:0
9  Raźny, Łukasz (42)        3.5  18:1  8:1  1:0 12:0 13:1 10:=  2:0
10 Mikołajczyk, Kamil (69)   3.5  14:1  2:0 12:0 16:1 15:1  9:=  5:0
11 Słowikowski, Kamil (52)   3    12:0  7:1  3:0 18:1  4:1  5:0  6:0
12 Chroł, Piotr (31)         3    11:1 15:0 10:1  9:1  1:0  7:0  4:0
13 Chmielewska, Anna (44)    3     1:0 19:1  8:0 17:1  9:0  4:0  0:1
14 Krawczyński, Rafał (40)   3    10:0 16:1  6:0  7:0  5:0  0:1 19:1
15 Słowikowski, Jacek (43)   2.5  17:1 12:1  2:0  3:0 10:0  8:0 16:=
16 Żmijewski, Stanisław (28) 2.5   5:= 14:0  7:0 10:0  0:1 17:= 15:=
17 Głębocki, Piotr (77)      2.5  15:0  0:1  4:0 13:0 19:1 16:= 18:0
18 Mikołajczyk, Łukasz (70)  2     9:0  6:0  0:1 11:0  7:0 19:0 17:1
19 Sławiński, Michał (63)    2     3:0 13:0  5:0  0:1 17:0 18:1 14:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra