Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
6 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                    Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Wi¶niewski, Krzysztof (102) GIM Dywity      5.5     24.0  30.5 22.75
2  Klimek, Cezary (101)        GIM 2 Ostróda   5.5     22.0  31.0 23.00
3  Tarnowski, Michał (103)     SP Dywity       5.5     20.0  29.0 21.25
4  Pytlowski, Wojciech (170)   KSP Olsztyn     5       25.5  34.5 23.75
5  Rogalski, Marcin (76)       ZSB Olsztyn     5       22.5  31.0 20.50
6  Grubalska, Daria (85)       SP Grabowo      5       20.5  28.0 17.50
7  Konatowski, Łukasz (117)    SP Dywity       4.5     19.0  26.0 15.50
8  Kotlewski, Michał (107)     KSP Olsztyn     4.5     17.5  24.5 12.00
9  Grubalski, Sebastian (100)  SP Grabowo      4       21.5  30.0 15.50
10 Retkowski, Wojciech (105)   SP Samborowo    4       20.5  29.0 14.00
11 Mi¶ków, Krzysztof (121)     KSP Olsztyn     4       19.5  28.0 11.50
12 Rosiński, Michał (124)      SP 22 Olsztyn   4       17.0  23.5  9.50
13 Mi¶ków, Tomasz (113)        KSP Olsztyn     4       15.5  23.0 11.50
14 Grubalski, Jakub (136)      SP Grabowo      3.5     19.0  25.5  9.00
15 Kiap¶nia, Piotr (168)       SP 7 Olsztyn    3.5     18.5  26.0 10.75
16 Szulich, Igor (142)         GIM Dywity      3.5     18.0  25.0  8.25
17 Pszczoła, Krystian (138)    GIM 12 Olsztyn  3.5     17.5  25.5 11.25
18 Babecki, Jacek (122)        SP Dywity       3.5     17.5  24.0  9.25
19 Wieżynis, Weronika (148)    SP 3 Olsztyn    3.5     16.0  22.0  7.00
20 Kotlewska, Monika (135)     KSP Olsztyn     3.5     14.0  20.5  6.75
21 Paduch, Kesja (126)         GIM Dywity      3       17.5  23.0  7.50
22 Ewertowski, Damian (125)    SP Dywity       3       17.0  23.5  8.00
23 Bulkowski, Martin (152)     SP 3 Olsztyn    3       15.5  20.5  3.00
24 Jasińska, Dominika (141)    SP Dywity       2.5     15.5  21.5  4.25
25 Szaranda, Maciej (167)      SP 7 Bartoszyce 2.5     15.0  20.5  5.50
26 Bartkowski, Krystian (146)  SP 3 Olsztyn    2.5     14.0  20.5  3.75
27 Konarska, Marta (166)       ZSEiTOlsztyn    2.5     11.5  16.0  3.75
28 Karwowski, Paweł (134)      SP Dywity       2       13.0  19.0  5.00
29 Jasińska, Iga (137)         SP Dywity       1       15.0  21.5  1.00
30 Bielecka, Emilia (157)      SP 7 Bartoszyce 1       15.0  20.0  2.00
31 Szyszkowski, Artur (128)    ZSG-S Olsztyn   1        6.5  14.0  3.75
32 Pakuszewska, Izabela (140)  ZSE-H Olsztyn   0        6.0  12.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wi¶niewski, Krzysztof (102) 5.5  29:1 18:1  6:1  2:1  5:=  3:=  4:=
2  Klimek, Cezary (101)        5.5  14:1 12:1  4:1  1:0 10:1 11:1  5:=
3  Tarnowski, Michał (103)     5.5  17:1  4:0 20:1 15:1  9:1  1:= 12:1
4  Pytlowski, Wojciech (170)   5    16:1  3:1  2:0  7:1  6:1  5:=  1:=
5  Rogalski, Marcin (76)       5    31:= 19:1  8:1 10:1  1:=  4:=  2:=
6  Grubalska, Daria (85)       5    28:1 13:1  1:0 11:1  4:0 14:1  9:1
7  Konatowski, Łukasz (117)    4.5  26:1  9:0 14:1  4:0 15:1 10:1 11:=
8  Kotlewski, Michał (107)     4.5  32:1 21:=  5:0 17:1 16:1  9:0 19:1
9  Grubalski, Sebastian (100)  4    20:1  7:1 10:0 22:1  3:0  8:1  6:0
10 Retkowski, Wojciech (105)   4    15:1 22:1  9:1  5:0  2:0  7:0 18:1
11 Mi¶ków, Krzysztof (121)     4    19:= 31:1 21:1  6:0 18:1  2:0  7:=
12 Rosiński, Michał (124)      4    30:1  2:0 16:0 24:1 23:1 22:1  3:0
13 Mi¶ków, Tomasz (113)        4    24:1  6:0 15:0 21:1 14:0 23:1 22:1
14 Grubalski, Jakub (136)      3.5   2:0 24:1  7:0 30:1 13:1  6:0 21:=
15 Kiap¶nia, Piotr (168)       3.5  10:0 27:1 13:1  3:0  7:0 26:1 17:=
16 Szulich, Igor (142)         3.5   4:0 32:1 12:1 18:=  8:0 17:0 25:1
17 Pszczoła, Krystian (138)    3.5   3:0 25:= 19:1  8:0 24:= 16:1 15:=
18 Babecki, Jacek (122)        3.5  23:1  1:0 30:1 16:= 11:0 20:1 10:0
19 Wieżynis, Weronika (148)    3.5  11:=  5:0 17:0 29:1 30:1 21:1  8:0
20 Kotlewska, Monika (135)     3.5   9:0 26:1  3:0 27:= 28:1 18:0 29:1
21 Paduch, Kesja (126)         3    25:1  8:= 11:0 13:0 29:1 19:0 14:=
22 Ewertowski, Damian (125)    3    27:1 10:0 23:1  9:0 25:1 12:0 13:0
23 Bulkowski, Martin (152)     3    18:0 29:1 22:0 31:+ 12:0 13:0 28:1
24 Jasińska, Dominika (141)    2.5  13:0 14:0 32:1 12:0 17:= 25:= 26:=
25 Szaranda, Maciej (167)      2.5  21:0 17:= 31:= 28:1 22:0 24:= 16:0
26 Bartkowski, Krystian (146)  2.5   7:0 20:0 28:0 32:+ 27:1 15:0 24:=
27 Konarska, Marta (166)       2.5  22:0 15:0 29:1 20:= 26:0 28:0 30:1
28 Karwowski, Paweł (134)      2     6:0 30:0 26:1 25:0 20:0 27:1 23:0
29 Jasińska, Iga (137)         1     1:0 23:0 27:0 19:0 21:0 30:1 20:0
30 Bielecka, Emilia (157)      1    12:0 28:1 18:0 14:0 19:0 29:0 27:0
31 Szyszkowski, Artur (128)    1     5:= 11:0 25:= 23:-  0:   0:   0:
32 Pakuszewska, Izabela (140)  0     8:0 16:0 24:0 26:-  0:   0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra