Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
7 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                    Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  BIELSKI, Paweł (37)         LO III Olsztyn  6.5     20.5  28.5 26.75
2  FALICKI, Kacper (17)        GIM 13 Olsztyn  6       19.0  27.5 21.00
3  WOŹNIAK, Łukasz (35)        ZSE-H Olsztyn   5       20.0  29.0 16.50
4  WOŹNIAK, Tomasz (49)        ZSE-H Olsztyn   5       16.5  22.5 14.00
5  MALCZYK, Aleksander (47)    SP 2 Olsztyn    4.5     17.5  23.0 14.50
6  ŻMIJEWSKI, Stanisław (34)   SP Samborowo    4       22.5  32.0 15.00
7  PRZEŚLAKIEWICZ, Daniel (23) LO Ostróda      4       20.0  27.5 12.00
8  RYBIŃSKI, Tomasz (38)       GIM 8 Olsztyn   4       18.5  27.0 11.50
9  GRZONKOWSKI, Filip (43)     GIM Samborowo   4       17.5  24.0 11.75
10 KRASSOWSKI, Maciej (51)     GIM 2 Ostróda   4       17.0  24.0 12.75
11 CHROŁ, Piotr (36)           ZSE-H Olsztyn   3.5     22.0  31.5 13.25
12 RAŹNY, Łukasz (42)          LO III Olsztyn  3.5     17.5  24.0 11.25
13 SŁOWIKOWSKI, Jacek (45)     ZS Pasłęk       3.5     16.0  24.0 10.75
14 WÓJCIK, Mateusz (60)        SP 32 Olsztyn   3.5     16.0  21.0  8.25
15 RAŹNY, Paweł (19)           GIM Dywity      3       21.0  29.0 11.50
16 GRUBALSKA, Klaudia (55)     SP Grabowo      3       17.0  23.0  7.00
17 KOWALCZYK, Żaneta (67)      SP 30 Olsztyn   3       16.0  22.5  7.50
18 CHMIELEWSKI, Bartosz (41)   SP 3 Olsztyn    3       15.0  22.5  7.00
19 SŁOWIKOWSKI, Kamil (50)     ZSEiT Olsztyn   2.5     17.5  23.5  4.75
20 CHMIELEWSKA, Anna (44)      SP Lubawa       2.5     15.0  20.0  3.00
21 KULESZA, Magdalena (53)     GIM Samborowo   2       18.5  27.0  4.50
22 WOJTUNIK, Maciej (56)       SP 25 Olsztyn   2       14.5  20.0  2.50
23 BERGOLC, Sylwester (48)     LO V Olsztyn    1       13.0  18.5  2.00
24 MIKOŁAJCZYK, Kamil (63)     SP 7 Bartoszyce 1       10.0  16.0  1.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                    Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  BIELSKI, Paweł (37)         6.5  21:1  2:1  3:1 11:=  6:1  8:1  7:1
2  FALICKI, Kacper (17)        6    13:1  1:0 21:1 18:1 11:1  3:1  6:1
3  WOŹNIAK, Łukasz (35)        5    19:1 16:1  1:0 15:1  7:1  2:0  8:1
4  WOŹNIAK, Tomasz (49)        5     6:= 12:0 10:= 24:1 19:1 15:1 11:1
5  MALCZYK, Aleksander (47)    4.5  15:0 22:1 17:1  8:0 10:1  9:= 13:1
6  ŻMIJEWSKI, Stanisław (34)   4     4:= 14:1  9:1  7:=  1:0 17:1  2:0
7  PRZEŚLAKIEWICZ, Daniel (23) 4    23:1  9:= 12:1  6:=  3:0 11:1  1:0
8  RYBIŃSKI, Tomasz (38)       4    16:0 19:1 24:1  5:1 14:1  1:0  3:0
9  GRZONKOWSKI, Filip (43)     4    24:1  7:=  6:0 12:1 15:0  5:= 16:1
10 KRASSOWSKI, Maciej (51)     4    11:0 20:=  4:= 16:1  5:0 18:1 15:1
11 CHROŁ, Piotr (36)           3.5  10:1 17:1 15:1  1:=  2:0  7:0  4:0
12 RAŹNY, Łukasz (42)          3.5  14:=  4:1  7:0  9:0 13:0 22:1 19:1
13 SŁOWIKOWSKI, Jacek (45)     3.5   2:0 21:0 19:= 20:1 12:1 14:1  5:0
14 WÓJCIK, Mateusz (60)        3.5  12:=  6:0 20:1 23:1  8:0 13:0 17:1
15 RAŹNY, Paweł (19)           3     5:1 18:1 11:0  3:0  9:1  4:0 10:0
16 GRUBALSKA, Klaudia (55)     3     8:1  3:0 18:0 10:0 23:1 21:1  9:0
17 KOWALCZYK, Żaneta (67)      3    20:1 11:0  5:0 21:1 18:1  6:0 14:0
18 CHMIELEWSKI, Bartosz (41)   3    22:1 15:0 16:1  2:0 17:0 10:0 21:1
19 SŁOWIKOWSKI, Kamil (50)     2.5   3:0  8:0 13:= 22:1  4:0 23:1 12:0
20 CHMIELEWSKA, Anna (44)      2.5  17:0 10:= 14:0 13:0 22:0  0:1 23:1
21 KULESZA, Magdalena (53)     2     1:0 13:1  2:0 17:0 24:1 16:0 18:0
22 WOJTUNIK, Maciej (56)       2    18:0  5:0 23:0 19:0 20:1 12:0  0:1
23 BERGOLC, Sylwester (48)     1     7:0 24:0 22:1 14:0 16:0 19:0 20:0
24 MIKOŁAJCZYK, Kamil (63)     1     9:0 23:1  8:0  4:0 21:0  0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra