Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
7 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MACHNIK, Krzysztof (158)   LO V Olsztyn    6       22.5  30.0 25.00
2  WÓJCIK, Marta (74)         GIM 8 Olsztyn   6       18.0  25.5 21.50
3  PRUSIŃSKI, Dawid (170)     LO V Olsztyn    5       25.0  35.0 24.00
4  PYTLOWSKI, Piotr (82)      KSP Olsztyn     5       20.0  28.5 17.50
5  GRUBALSKI, Sebastian (106) SP Grabowo      5       19.0  26.5 17.50
6  OPARA, Wojciech (96)       SP 1 Ostróda    5       18.0  25.0 14.00
7  CIS, Krzysztof (92)        SP 1 Barczewo   5       16.0  23.5 15.50
8  MI¦KÓW, Tomasz (111)       KSP Olsztyn     4.5     19.5  27.5 17.25
9  SZULICH, Igor (139)        GIM Dywity      4.5     17.0  25.0 12.75
10 CIESZYŃSKI, Artur (104)    SP 3 Olsztyn    4       22.5  30.5 14.50
11 KLIMIUK, Paweł (108)       GIM 2 Ostróda   4       21.5  30.0 16.00
12 MI¦KÓW, Krzysztof (120)    KSP Olsztyn     4       20.5  29.0 14.00
13 SMUKOWSKI, Dawid (99)      GIM 12 Olsztyn  4       18.5  26.0 13.00
14 SŁOTA, Karolina (115)      SP 1 Barczewo   4       17.0  24.0  7.50
15 BULKOWSKI, Martin (153)    SP 3 Olsztyn    3.5     13.0  18.0  7.75
16 GRUBALSKI, Jakub (131)     SP Grabowo      3       22.0  29.0 10.50
17 PIEŃKOSZ, Dominika (121)   SP Samborowo    3       20.5  29.0  8.50
18 PADUCH, Kesja (130)        GIM Dywity      3       18.0  24.0  7.00
19 WIEŻYNIS, Weronika (149)   SP 3 Olsztyn    3       17.5  23.5  6.00
20 KARWOWSKI, Paweł (144)     SP Dywity       3       16.5  22.5  7.25
21 KOTLEWSKA, Monika (128)    KSP Olsztyn     3       12.5  18.5  5.00
22 EWERTOWSKI, Damian (129)   SP Dywity       2.5     17.0  24.0  4.50
23 WIELGOSZ, Anna (133)       GIM 2 Ostróda   2.5     17.0  23.0  5.25
24 GÓRECKI, Krzysztof (156)   SP Dywity       2.5     16.5  22.5  5.00
25 DOMOZYCH, Zuzanna (161)    SP 3 Olsztyn    2.5     12.5  18.5  3.25
26 BARTKOWSKI, Krystian (148) SP 3 Olsztyn    2.5     12.5  17.5  3.00
27 JASIŃSKA, Dominika (141)   SP Dywity       2       16.0  23.0  5.25
28 JASIŃSKA, Iga (150)        SP Dywity       1.5     14.5  19.5  1.75
29 BIELECKA, Emilia (162)     SP 7 Bartoszyce 1       13.5  17.5  0.50
30 BABECKI, Jacek (126)       SP Dywity       0.5     13.0  19.0  1.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  MACHNIK, Krzysztof (158)   6     3:0 22:1  6:1 14:1  9:1 10:1  4:1
2  WÓJCIK, Marta (74)         6    22:1 14:1 11:0 17:1 16:1 12:1  3:1
3  PRUSIŃSKI, Dawid (170)     5     1:1  7:1 13:1  5:1 10:1  4:0  2:0
4  PYTLOWSKI, Piotr (82)      5    18:1 17:1  5:0 23:1 11:1  3:1  1:0
5  GRUBALSKI, Sebastian (106) 5    20:1 25:1  4:1  3:0 12:0 16:1 10:1
6  OPARA, Wojciech (96)       5    23:1  8:0  1:0 30:1 13:1 18:1 12:1
7  CIS, Krzysztof (92)        5    16:0  3:0 21:1 24:1 19:1 17:1 11:1
8  MI¦KÓW, Tomasz (111)       4.5  19:1  6:1 10:0  9:= 14:1 11:0 17:1
9  SZULICH, Igor (139)        4.5  13:0 24:1 27:1  8:=  1:0 20:1 18:1
10 CIESZYŃSKI, Artur (104)    4    27:1 12:1  8:1 11:1  3:0  1:0  5:0
11 KLIMIUK, Paweł (108)       4    26:1 16:1  2:1 10:0  4:0  8:1  7:0
12 MI¦KÓW, Krzysztof (120)    4    15:1 10:0 25:1 19:1  5:1  2:0  6:0
13 SMUKOWSKI, Dawid (99)      4     9:1 21:1  3:0 16:0  6:0 22:1 19:1
14 SŁOTA, Karolina (115)      4    28:1  2:0 30:1  1:0  8:0 23:1 16:1
15 BULKOWSKI, Martin (153)    3.5  12:0 27:1 17:0 28:= 20:0 26:1 24:1
16 GRUBALSKI, Jakub (131)     3     7:1 11:0 28:1 13:1  2:0  5:0 14:0
17 PIEŃKOSZ, Dominika (121)   3    24:1  4:0 15:1  2:0 23:1  7:0  8:0
18 PADUCH, Kesja (130)        3     4:0 19:0 20:1 25:1 28:1  6:0  9:0
19 WIEŻYNIS, Weronika (149)   3     8:0 18:1 29:1 12:0  7:0 27:1 13:0
20 KARWOWSKI, Paweł (144)     3     5:0 29:1 18:0 26:= 15:1  9:0 21:=
21 KOTLEWSKA, Monika (128)    3    29:1 13:0  7:0 27:= 30:= 24:= 20:=
22 EWERTOWSKI, Damian (129)   2.5   2:0  1:0 23:0 29:1 26:1 13:0 27:=
23 WIELGOSZ, Anna (133)       2.5   6:0 28:1 22:1  4:0 17:0 14:0 25:=
24 GÓRECKI, Krzysztof (156)   2.5  17:0  9:0 26:1  7:0 29:1 21:= 15:0
25 DOMOZYCH, Zuzanna (161)    2.5  30:1  5:0 12:0 18:0 27:0 28:1 23:=
26 BARTKOWSKI, Krystian (148) 2.5  11:0 30:1 24:0 20:= 22:0 15:0 29:1
27 JASIŃSKA, Dominika (141)   2    10:0 15:0  9:0 21:= 25:1 19:0 22:=
28 JASIŃSKA, Iga (150)        1.5  14:0 23:0 16:0 15:= 18:0 25:0 30:+
29 BIELECKA, Emilia (162)     1    21:0 20:0 19:0 22:0 24:0 30:1 26:0
30 BABECKI, Jacek (126)       .5   25:0 26:0 14:0  6:0 21:= 29:0 28:-

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra