Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1400-1600

Olsztyn 13-14.01.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                 Ro PZSz Klub                     Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Barbara (1)     1600    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN   6       20.0  27.0 21.50
2  Budakow, Adrian (2)      1600    WKRA NIDZICA             6       19.5  28.5 22.50
3  Narel, Daniel (4)        1600    MRĄGOWIA MRĄGOWO         5.5     20.5  30.0 22.25
4  Gnatowski, Kamil (12)    1400    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 4       17.5  25.5 10.50
5  Głębocki, Cezary (6)     1600    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA     3.5     22.5  30.5 11.75
6  Wojtkowski, Bartosz (13) 1400    LO VI OLSZTYN            3.5     19.0  27.0  9.75
7  Chroł, Piotr (7)         1400    ZSE-H OLSZTYN            3.5     19.0  26.0  6.75
8  Falicki, Kacper (3)      1600    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 3.5     17.5  24.5  7.75
9  Malczyk, Piotr (11)      1400    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN   3.5     12.5  19.0  8.75
10 Bergolc, Sylwester (9)   1400    LO V OLSZTYN             3       15.0  22.0  5.00
11 Drapiński, Krzysztof (5) 1600    KSP OLSZTYN              2       15.5  21.5  5.50
12 Malczyk, Aleksander (10) 1400    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN   2       14.5  19.0  3.00
13 Wojtunik, Maciej (14)    1400    AKCES OLSZTYN            2       14.0  19.0  3.00
14 Drapiński, Piotr (8)     1400    KSP OLSZTYN              1       15.5  23.5  3.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik             Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7

1.  Malczyk, Barbara     1600    6     8:1  4:0  7:1 12:1  2:1  6:1 13:1
2.  Budakow, Adrian      1600    6     9:1  7:1  6:1  4:1  1:0 13:1  3:1
3.  Falicki, Kacper      1600    3.5  10:1  6:0  8:1 13:=  9:1  4:0  2:0
4.  Narel, Daniel        1600    5.5  11:1  1:1 12:1  2:0  6:=  3:1  7:1
5.  Drapiński, Krzysztof 1600    2    12:0 14:1 13:0  6:0 11:1 10:0  9:0
6.  Głębocki, Cezary     1600    3.5  13:1  3:1  2:0  5:1  4:=  1:0 12:0
7.  Chroł, Piotr         1400    3.5  14:1  2:0  1:0 11:= 10:1  8:1  4:0
8.  Drapiński, Piotr     1400    1     1:0 11:1  3:0  9:0 14:0  7:0 10:0
9.  Bergolc, Sylwester   1400    3     2:0 12:0 14:1  8:1  3:0 11:0  5:1
10. Malczyk, Aleksander  1400    2     3:0 13:0 11:0 14:0  7:0  5:1  8:1
11. Malczyk, Piotr       1400    3.5   4:0  8:0 10:1  7:=  5:0  9:1 14:1
12. Gnatowski, Kamil     1400    4     5:1  9:1  4:0  1:0 13:0 14:1  6:1
13. Wojtkowski, Bartosz  1400    3.5   6:0 10:1  5:1  3:= 12:1  2:0  1:0
14. Wojtunik, Maciej     1400    2     7:0  5:0  9:0 10:1  8:1 12:0 11:0
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik             Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Malczyk, Barbara     1600    6.0/7 1500   1750
2.  Budakow, Adrian      1600    6.0/7 1525   1775
3.  Falicki, Kacper      1600    3.5/7 1500   1500
4.  Narel, Daniel        1600    5.5/7 1525   1725
5.  Drapiński, Krzysztof 1600    2.0/7 1450   1300
6.  Głębocki, Cezary     1600    3.5/7 1550   1550
7.  Chroł, Piotr         1400    3.5/7 1475   1475
8.  Drapiński, Piotr     1400    1.0/7 1450   1200
9.  Bergolc, Sylwester   1400    3.0/7 1475   1425
10. Malczyk, Aleksander  1400    2.0/7 1450   1300
11. Malczyk, Piotr       1400    3.5/7 1450   1450
12. Gnatowski, Kamil     1400    4.0/7 1500   1550 III
13. Wojtkowski, Bartosz  1400    3.5/7 1525   1525
14. Wojtunik, Maciej     1400    2.0/7 1425   1275

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra