V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ełk

Rękusy - 26 maja 2007

| Turniej A | Turniej A juniorzy | Turniej B |

Tabela wyników: Turniej A
Miejsce Nazwisko i imię        Ranking Punkty    m-Buch  Bucholtz   Progres
1       PLESIUK Andrzej           2188    6,0      23,5      31,0      25,0
2       CYBULSKI Wojciech         1800    5,5      20,5      28,5      21,0
3       BIENIADA Juliusz          1800    5,0      22,0      30,0      22,0
4       TOMCZYK Dariusz           1800    5,0      20,0      29,0      22,5
5       SITKO Tomasz              1800    4,5      22,0      30,5      19,5
6       KORDY¦ Rafał              1800    4,5      21,5      30,5      19,0
7       MAZUR Zdzisław            1800    4,5      18,5      26,5      18,0
8       PLESIUK Jan               2000    4,0      19,5      27,0      16,0
9       BUŁAKOWSKI Tadeusz        1600    4,0      13,0      20,0      13,0
10      BRYNDA Michał             1800    3,5      15,5      22,0      13,0
11      KOLENDOWICZ Radomir       1000    3,5      14,5      20,5      13,0
12      DEMBOWSKI Łukasz          1400    3,5      14,0      20,0      10,0
13      BARANOWSKI Rafał          1200    3,0      19,0      25,5      15,0
14      WO¬NIAK Robert            1800    3,0      19,0      25,5      14,0
15      SMOLAŃCZUK Robert         1600    3,0      18,0      25,0      14,0
16      URBANOWICZ Rafał          1400    3,0      16,5      23,5      12,0
17      ADAMSKI Jan               1000    2,5      11,0      17,0       6,5
18      BORAWSKI Bartosz          1400    2,0      18,5      26,0      11,0
19      DANOWSKI Paweł            1400    2,0      15,0      21,5       6,0
20      JAWOROWSKI Adrian         1600    2,0      13,5      21,0       8,5
21      OSTROWSKI Kamil           1000    1,5      14,5      20,0       5,5
22      BORAWSKA Emilia           1400    1,5      13,5      18,5       3,5

Tabela wyników: Turniej A juniorzy(uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów)
Msc   Nazwisko i imię     Klasa Rank Szkoła          Punkty  m_Buch   Buch Progres
1     SITKO  Tomasz         3   1800 I LO EŁK           4,5    22,0   30,5  19,5
2     KORDY¦ Rafał          3   1800 ZS II EŁK          4,5    21,5   30,5  19,0
3     BRYNDA  Michał        3   1800 ZSL i Z OLECKO     3,5    15,5   22,0  13,0
4     KOLENDOWICZ  Radomir  3   1000 I LO EŁK           3,5    14,5   20,5  13,0
5     BARANOWSKI  Rafał     3   1200 I LO EŁK           3,0    19,0   25,5  15,0
6     URBANOWICZ  Rafał     3   1400 I LO SUWAŁKI       3,0    16,5   23,5  12,0
7     BORAWSKI  Bartosz     2   1400 GIMNAZJUM 1 EŁK    2,0    18,5   26,0  11,0
8     DANOWSKI  Paweł       3   1400 I LO EŁK           2,0    15,0   21,5   6,0
9     JAWOROWSKI  Adrian    1   1600 I LO EŁK           2,0    13,5   21,0   8,5
10    OSTROWSKI  Kamil      1   1000 I LO EŁK           1,5    14,5   20,0   5,5
11    BORAWSKA  Emilia      3   1400 GIMNAZJUM 1 EŁK    1,5    13,5   18,5   3,5

Tabela wyników: Turniej B
MiejscImię i nazwisko       Klasa Rank  Szkoła                      Punkty m-Buch Buch Prog.
1     Tomasz MIODUSZEWSKI     6   1000  SP 9 EŁK                       8,0   39,0 50,5  38,0
2     Magdalena LOTKOWSKA     G   1250  GIMNAZJUM NOWA WIE¦ EŁCKA      7,5   38,0 50,5  38,5
3     Robert WOŁEJKO          G   1000  GIMNAZJUM NOWA WIE¦ EŁCKA      6,5   40,0 53,0  36,5
4     Jakub ROSZKOWSKI        2   1000  SP 2 EŁK                       6,0   40,0 51,5  35,0
5     Mateusz GRZESIUKIEWICZ  G   1000  GIMNAZJUM STRADUNY             6,0   38,0 50,0  31,0
6     Marcin SAWICKI          G   1000  GIMNAZJUM 2 EŁK                6,0   30,5 39,0  29,0
7     Tomasz WESOŁOWSKI       4   1000  SP RĘKUSY                      5,5   39,5 51,0  32,0
8     Błażej JAWOROWSKI       6   1000  SP 2 EŁK                       5,5   33,5 42,5  29,5
9     Adrian PAWLUCZYK        G   1000  GIMNAZJUM 2 EŁK                5,5   29,5 38,0  24,5
10    Jakub JAKIMYSZYN        5   1000  SP 9 EŁK                       5,0   37,5 49,0  26,0
11    Wojciech SZYDŁOWSKI     6   1200  SP 9 EŁK                       5,0   37,0 47,5  27,0
12    Kamil DOBRZYŃSKI        5   1000  SP STRADUNY                    5,0   34,5 46,5  24,0
13    Krzysztof GOŁASZEWSKI   3   1000  SP 9 EŁK                       5,0   34,5 46,0  24,0
14    Maciej LADZIŃSKI        6   1000  SP RĘKUSY                      5,0   32,5 41,5  28,0
15    Kamil MICHALSKI         4   1000  SP RĘKUSY                      5,0   30,5 39,0  24,5
16    Adam ZANIEWSKI          4   1000  SP RĘKUSY                      5,0   30,0 39,0  25,0
17    Adrian ŁUCZYŃSKI        4   1000  SP 9 EŁK                       4,5   31,0 41,0  23,0
18    Maurycy LADZIŃSKI       4   1000  SP 4 EŁK                       4,5   31,0 40,0  21,5
19    Grzegorz HARABURDA      6   1000  SP RĘKUSY                      4,0   34,5 44,0  25,0
20    Marta SKOWYSZ           G   1000  GIMNAZJUM 1 EŁK                4,0   30,5 39,5  21,5
21    Kamil SOKOŁOWSKI        1   1000  SP 9 EŁK                       4,0   28,0 36,5  20,5
22    Damian SŁOWIKOWSKI      6   1000  SP RĘKUSY                      4,0   25,0 31,5  15,0
23    Szymon CHORUŻY          6   1000  SP STRADUNY                    4,0   24,0 34,0  11,5
24    Dariusz SIEROCKI        4   1000  SP RĘKUSY                      3,5   29,0 37,5  18,0
25    Bartłomiej ARENDT       4   1000  SP RĘKUSY                      3,5   28,5 35,5  16,0
26    Szymon GRZESIUKIEWICZ   2   1000  SP STRADUNY                    3,5   27,0 35,0  17,0
27    Artur DUDA              2   1000  SP RĘKUSY                      3,5   25,0 32,5  13,5
28    Patryk MIERZEJEWSKI     2   1000  SP STRADUNY                    3,5   24,5 31,0  16,0
29    Karol HARABURDA         3   1000  SP RĘKUSY                      3,5   23,5 30,5  13,0
30    Kinga ARENDT            G   1000  GIMNAZJUM NOWA WIE¦ EŁCKA      3,0   30,0 38,0  18,0
31    Dawid BUJKO             2   1000  SP RĘKUSY                      2,5   31,5 41,0  15,5
32    Arkadiusz ZANIEWSKI     0   1000  SP RĘKUSY                      2,5   25,0 31,5   8,5
33    Sebastian WYBRANOWSKI   1   1000  SP 9 EŁK                       2,0   28,5 36,0  10,0
34    Paweł CHREPTOWICZ       3   1000  SP 5 EŁK                       1,5   27,5 36,0   9,0

| Turniej A | Turniej A juniorzy | Turniej B |

góra