Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE

Olsztyn 10.02.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                   Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub                     Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Bargłowski, Filip (1)            2347            Miedź Legnica            7       44.0  56.0 43.00
2  Budrewicz, Krzysztof (3)         2233            AZS-UWM Olszyn           7       40.5  52.0 38.50
3  Szacht, Egbert (6)               2160            UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5     41.5  52.5 36.00
4  Kaźmierczak, Rafał (5)           2184            AZS-UWM Olszyn           6.5     40.0  51.5 35.25
5  Szymczak, Zbigniew (2)           2300            Działdowo                6.5     40.0  51.0 34.75
6  Jadanowski, Łukasz (9)     J 18  2103            Ostródzianka Ostróda     6.5     38.0  48.5 35.00
7  Malczyk, Jakub (15)              2037            UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5     37.0  47.0 31.25
8  Baturo, Tomasz (14)        J 18  2048            UKS Trzydziestka Olsztyn 6       36.5  47.0 28.50
9  Malczyk, Rafał (10)              2101            AZS-UWM Olszyn           6       36.0  46.5 28.00
10 Krzewski, Dariusz (4)            2195            KKS Warmia Olsztyn       6       33.5  43.5 29.00
11 Tertel, Krzysztof (25)                   2000    Pisz                     6       33.0  43.5 25.00
12 Baumann, Dariusz (13)            2051            Włocławek                5.5     36.5  46.0 24.50
13 Baran, Dawid (23)          M 14  1662            UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5     33.0  40.5 19.75
14 Sapierzyński, Tadeusz (27)               2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   5.5     32.0  41.0 22.00
15 Zawadzki, Krzysztof (30)                 1800    UKS Debiut Lubawa        5.5     32.0  40.5 21.00
16 Czartoryski, Paweł (11)          2070            AZS-UWM Olszyn           5       39.5  49.5 25.50
17 Malczyk, Radosław (8)            2113            AZS-UWM Olszyn           5       37.0  48.0 23.50
18 Gula, Andrzej (16)               2002            Odrodzenie Szczytno      5       37.0  48.0 22.50
19 Opaliński, Krzysztof (19)        1899            LUKS GOK Samborowo       5       31.5  41.5 20.00
20 Skomski, Karol (38)                      1600    KKS Warmia Olsztyn       5       31.5  41.0 20.00
21 Kotermańska, Anna (18)           1939            AZS-UWM Olszyn           4.5     39.0  49.0 21.00
22 Daniszkowicz, Bohdan (20)        1829            Pasłęk                   4.5     35.5  45.5 19.75
23 Wojtunik, Piotr (26)                     2000    KKS Warmia Olsztyn       4.5     34.0  43.0 17.75
24 Malecki, Janusz (29)                     1801    Smol-Bud Giżycko         4.5     33.5  43.0 18.75
25 Hennig, Tadeusz (12)             2055            KKS Warmia Olsztyn       4.5     31.5  41.5 18.25
26 Jadanowski, Paweł (22)     J 18  1726            Ostródzianka Ostróda     4.5     31.0  37.5 15.25
27 Lipiejko, Artur (31)                     1800    KKS Warmia Olsztyn       4.5     29.5  37.5 12.75
28 Plichta, Adam (21)         J 18  1808            Mrągowia Mrągowo         4.5     27.5  36.5 15.25
29 Stempka, Jerzy (24)                      2000    KKS Warmia Olsztyn       4.5     27.0  34.0 10.25
30 Młotkowski, Cezary (32)                  1800    UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5     25.0  31.0 12.25
31 Puczyłowski, Marcin (17)   J 18  1986            UKS Trzydziestka Olsztyn 4       38.5  47.0 18.50
32 Kwiatkowski, Andrzej (36)                1800    Olsztyn                  4       29.5  37.0 12.00
33 Gnatowski, Kamil (39)      M 14          1600    UKS Trzydziestka Olsztyn 4       26.0  33.5 10.00
34 Falicki, Kacper (40)       J 18          1600    UKS Trzydziestka Olsztyn 4       25.5  32.5 11.00
35 Matuszewicz, Ryszard (33)                1800    Hetman-Pionier Kętrzyn   3.5     31.5  41.0 13.75
36 Orłowski, Mirosław (35)                  1800    Ostródzianka Ostróda     3.5     31.5  38.5 11.75
37 Szulc, Jan (37)                          1800    Gry Stolikowe Morąg      3.5     30.5  38.0 10.75
38 Renkowski, Piotr (28)      M 14          1801    OKS WiM Olsztyn          3.5     30.0  37.0 11.75
39 Falicki, Dariusz (34)                    1800    Olsztyn                  3.5     30.0  37.0 11.25
40 Rybiński, Tomasz (44)      M 14          1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5     26.0  32.5 10.75
41 Żmijewski, Stanisław (43)  M 14          1400    LUKS GOK Samborowo       3.5     25.5  31.5  9.75
42 Wójcik, Marta (49)         J 18          1100    UKS Trzydziestka Olsztyn 3       26.5  33.0  4.00
43 Chroł, Piotr (42)                        1400    ZSE-H Olsztyn            3       25.5  32.0  7.00
44 Dejna, Mirosław (45)                     1400    UKS Debiut Lubawa        3       19.0  24.5  4.50
45 Wójcik, Mateusz (41)       M 14          1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5     29.0  35.5  4.25
46 Gryszko, Przemysław (47)   M 14          1200    LUKS GOK Samborowo       2       27.5  34.0  1.00
47 Górecki, Maciej (48)       M 14          1200    UKS Trzydziestka Olsztyn 1.5     25.0  31.5  1.25
48 Kowalczyk, Żaneta (46)     M 14          1250    UKS Trzydziestka Olsztyn 1       21.0  26.5  1.50
49 Jóźwik, Rafał (7)                2129            Ostródzianka Ostróda     0        4.0  10.0  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                 1     2     3     4     5     6     7     8     9  
   
1  Bargłowski, Filip        W25+  B14+  W10+  B 6+  W 3+  B 5-  W 2=  B 8+  W 9=  
2  Szymczak, Zbigniew       B26+  W15+  B11=  W 5=  B17+  W16+  B 1=  W 3-  B13+  
3  Budrewicz, Krzysztof     W27+  B16+  W13+  B 8+  B 1-  W18+  W 5=  B 2+  W 6=  
4  Krzewski, Dariusz        B28+  W17-  B31+  W18-  B29+  W15+  B16+  W 9-  B11+  
5  Kaźmierczak, Rafał       W29+  B18+  W20+  B 2=  W11+  W 1+  B 3=  B 6-  W14=  
6  Szacht, Egbert           B30+  W19+  B17+  W 1-  B15=  W23+  B13=  W 5+  B 3=  
7  Jóźwik, Rafał            W31-  B24-  W41-                                
8  Malczyk, Radosław        B32+  W21+  B24+  W 3-  B18-  W25+  B17+  W 1-  B15-  
9  Jadanowski, Łukasz       W33+  B20-  W12+  B25+  W14=  B11=  W10+  B 4+  B 1=  
10 Malczyk, Rafał           B34+  W23+  B 1-  W11-  B30+  W26+  B 9-  W17+  W16+  
11 Czartoryski, Paweł       W35+  B22+  W 2=  B10+  B 5-  W 9=  B18=  W13=  W 4-  
12 Hennig, Tadeusz          B36+  W31=  B 9-  W34+  W16-  B22=  W27-  B39+  B26=  
13 Baumann, Dariusz         W37+  B49+  B 3-  W23=  W35+  B14+  W 6=  B11=  W 2-  
14 Baturo, Tomasz           B38+  W 1-  B28+  W24+  B 9=  W13-  B21+  W18+  B 5=  
15 Malczyk, Jakub           W39+  B 2-  W27+  B20+  W 6=  B 4-  B33+  W23+  W 8+  
16 Gula, Andrzej            B40+  W 3-  B30+  W26+  B12+  B 2-  W 4-  W36+  B10-  
17 Puczyłowski, Marcin      W41+  B 4+  W 6-  B29+  W 2-  B27+  W 8-  B10-  B38-  
18 Kotermańska, Anna        B42+  W 5-  B32+  B 4+  W 8+  B 3-  W11=  B14-  W25-  
19 Opaliński, Krzysztof     W43+  B 6-  W29-  B38-  B34+  W37+  B30=  W27=  B36+  
20 Daniszkowicz, Bohdan     B44+  W 9+  B 5-  W15-  B32+  W33=  B23-  W30-  B37+  
21 Plichta, Adam            W45+  B 8-  W35=  B22-  W44+  B28+  W14-  B31-  W34+  
22 Jadanowski, Paweł        B46+  W11-  B34=  W21+  B23-  W12=  B29=  W33+  B30-  
23 Baran, Dawid             W47+  B10-  W48+  B13=  W22+  B 6-  W20+  B15-  W29+  
24 Stempka, Jerzy           B48+  W 7+  W 8-  B14-  W33-  B35=  W34-  B28+  W44+  
25 Tertel, Krzysztof        B 1-  W38+  B36+  W 9-  B37+  B 8-  W35+  W26+  B18+  
26 Wojtunik, Piotr          W 2-  B37+  W49+  B16-  W38+  B10-  W39+  B25-  W12=  
27 Sapierzyński, Tadeusz    B 3-  W40+  B15-  W41+  B36+  W17-  B12+  B19=  W31+  
28 Renkowski, Piotr         W 4-  B39+  W14-  B44=  B31+  W21-  B36-  W24-  W48+  
29 Malecki, Janusz          B 5-  W42+  B19+  W17-  W 4-  B38+  W22=  B34+  B23-  
30 Zawadzki, Krzysztof      W 6-  B41+  W16-  B39+  W10-  B42+  W19=  B20+  W22+  
31 Lipiejko, Artur          B 7+  B12=  W 4-  B35-  W28-  B41+  B44+  W21+  B27-  
32 Młotkowski, Cezary       W 8-  B43+  W18-  B48+  W20-  B39-  W47+  W37=  B33+  
33 Matuszewicz, Ryszard     B 9-  W44-  B42+  W40+  B24+  B20=  W15-  B22-  W32-  
34 Falicki, Dariusz         W10-  B45+  W22=  B12-  W19-  B48+  B24+  W29-  B21-  
35 Orłowski, Mirosław       B11-  W46+  B21=  W31+  B13-  W24=  B25-  W38-  B43=  
36 Kwiatkowski, Andrzej     W12-  B47+  W25-  B49+  W27-  B43+  W28+  B16-  W19-  
37 Szulc, Jan               B13-  W26-  B44+  W47+  W25-  B19-  W42+  B32=  W20-  
38 Skomski, Karol           W14-  B25-  W43+  W19+  B26-  W29-  B40+  B35+  W17+  
39 Gnatowski, Kamil         B15-  W28-  B46+  W30-  B47+  W32+  B26-  W12-  W41+  
40 Falicki, Kacper          W16-  B27-  W45+  B33-  W43-  B49+  W38-  B47+  W42+  
41 Wójcik, Mateusz          B17-  W30-  B 7+  B27-  W48=  W31-  B43+  W44-  B39-  
42 Chroł, Piotr             W18-  B29-  W33-  B45+  W49+  W30-  B37-  W46+  B40-  
43 Żmijewski, Stanisław     B19-  W32-  B38-  W46+  B40+  W36-  W41-  B49+  W35=  
44 Rybiński, Tomasz         W20-  B33+  W37-  W28=  B21-  B45+  W31-  B41+  B24-  
45 Dejna, Mirosław          B21-  W34-  B40-  W42-  B46+  W44-  W49-  B48+  W47+  
46 Kowalczyk, Żaneta        W22-  B35-  W39-  B43-  W45-  B47-  W48+  B42-  W49-  
47 Gryszko, Przemysław      B23-  W36-  bye+  B37-  W39-  W46+  B32-  W40-  B45-  
48 Górecki, Maciej          W24-  bye+  B23-  W32-  B41=  W34-  B46-  W45-  B28-  
49 Wójcik, Marta            bye+  W13-  B26-  W36-  B42-  W40-  B45+  W43-  B46+  

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra