Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

XVII Memoriał Jadwigi i Stanisława Leokajtis
II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM Pojezierze w Olsztynie

Olsztyn 22.04.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Grupa Ro PZSz Klub                          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  SOPUR, LECH (2)                   2372    AZS Łódź                      9       44.5  56.5 56.50
2  HEBERLA, BARTLOMIEJ (1)           2533    KS HetMaN Szopienice Katowice 7.5     44.0  57.0 44.75
3  SZYMCZAK, Zbigniew (3)            2300    Działdowo                     7       42.0  56.0 39.50
4  BUDREWICZ, Krzysztof (5)          2240    AZS-UWM Olsztyn               7       42.0  55.0 39.50
5  CZARTORYSKI, Paweł (13)           2061    AZS-UWM Olsztyn               7       37.5  48.5 36.00
6  KACZMAREK, Arkadiusz (16)   JUN   2049    MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn   6.5     42.5  55.5 35.75
7  MALCZYK, Rafał (12)               2101    AZS-UMW Olsztyn               6.5     40.0  53.0 34.50
8  KAŹMIERCZAK, Rafał (7)            2184    AZS-UWM Olsztyn               6.5     38.0  51.0 31.75
9  SZACHT, Egbert (8)                2158    UKS Trzydziestka Olsztyn      6.5     37.5  49.5 32.25
10 MALCZYK, Jakub (15)               2050    UKS Trzydziestka Olsztyn      6       40.0  52.5 29.50
11 ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof (4)       2253    KSz Gambit Świecie            6       39.5  51.0 31.00
12 MALCZYK, Radosław (10)            2113    AZS-UWM Olsztyn               6       37.5  48.5 29.75
13 GULA, Andrzej (20)                1993    Odrodzenie Szczytno           6       36.5  46.0 26.50
14 SZULC, Kamil (87)           JUN   1000    Morąg                         6       35.0  45.0 28.50
15 JADANOWSKI, Paweł (28)      JUN   1726    MLKS Ostródzianka Ostróda     6       34.0  44.5 27.00
16 KRZEWSKI, Dariusz (6)             2195    KKS Warmia Olsztyn            5.5     41.5  53.0 29.75
17 RĘKAWEK, Lech (52)                1800    SMOL-BUD Giżycko              5.5     38.5  48.5 27.50
18 TERTEL, Krzysztof (34)            2000    Pisz                          5.5     38.5  48.5 25.75
19 BATURO, Tomasz (17)         JUN   2045    UKS Trzydziestka Olsztyn      5.5     37.5  47.5 28.00
20 PUCZYŁOWSKI, Marcin (21)    JUN   1960    UKS Trzydziestka Olsztyn      5.5     36.5  47.0 27.50
21 BIELSKI, Jerzy (37)               2000    KKS Warmia Olsztyn            5.5     36.5  46.0 26.00
22 JADANOWSKI, Łukasz (11)     JUN   2103    MLKS Ostródzianka Ostróda     5.5     35.0  45.5 25.75
23 HENNIG, Tadeusz (14)              2055    KKS Warmia Olsztyn            5.5     34.5  44.0 24.75
24 SZYMANOWSKA, Lena (23)            1918    AZS-UWM Olsztyn               5.5     34.0  43.5 24.25
25 PNIEWSKI, Wiesław (47)            1800    Olsztyn                       5.5     32.5  42.5 22.25
26 PLICHTA, Adam (27)          JUN   1789    Mrągowia Mrągowo              5.5     32.0  41.5 21.75
27 RENKOWSKI, Piotr (40)       MLO   1801    OKS WiM Olsztyn               5.5     31.0  37.5 20.75
28 WOJTUNIK, Piotr (33)              2000    Olsztyn                       5.5     30.0  39.0 20.75
29 HARASIM, Wiesław (48)             1800    Olsztyn                       5       40.5  51.5 27.25
30 JĘDRA, Waldemar (18)              2031    MLKS Ostródzianka Ostróda     5       39.0  49.5 24.75
31 MALECKI, Janusz (38)              1801    SMOL-BUD Giżycko              5       37.5  47.5 23.50
32 SIWOŃ, Bogdan (19)                2021    KS Zakrzewo-Start Elbląg      5       35.0  45.0 22.75
33 DANISZKOWICZ, Bohdan (26)   OLD   1829    Pasłęk                        5       35.0  45.0 21.50
34 JÓŹWIK, Rafał (9)                 2129    Ostródzianka Ostróda          5       34.5  45.0 21.50
35 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (36)        2000    Hetman-Pionier Kętrzyn        5       33.5  44.0 20.50
36 OPALIŃSKI, Krzysztof (25)         1899    LUKS GOK Samborowo            5       30.5  42.5 19.50
37 ORŁOWSKI, Mirosław (45)           1800    MLKS Ostródzianka Ostróda     5       30.0  39.5 17.00
38 KOSAKOWSKA, Natalia (63)          1401    Gry Stolikowe Morąg           5       30.0  37.0 17.00
39 KAZIMIERCZAK, Roman (41)          1801    Gry Stolikowe Morąg           5       29.5  37.0 17.00
40 ROMASZKO, Jerzy (39)              1801    Olsztyn                       5       29.0  37.0 16.75
41 LIPIEJKO, Artur (44)              1800    KKS Warmia Olsztyn            4.5     37.0  46.0 20.00
42 PLICHTA, Grzegorz (46)            1800    Mrągowia Mrągowo              4.5     36.5  48.5 19.75
43 HEKMAN, Dominik (57)        MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn      4.5     36.5  46.5 19.50
44 LESIŃSKI, Zdzisław (22)           1948    MKS Mrągowia Mrągowo          4.5     35.5  46.0 20.75
45 BARAN, Dawid (30)           MLO   1670    UKS Trzydziestka Olsztyn      4.5     33.0  42.5 17.75
46 SZULC, Jan (43)                   1800    Żabi Róg                      4.5     30.5  39.5 14.25
47 OPALIŃSKI, Patryk (29)      JUN   1703    LUKS GOK Samborowo            4.5     30.0  40.0 16.50
48 FALICKI, Kacper (60)        JUN   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn      4.5     30.0  38.0 14.25
49 ZALEWSKI, Józef (54)        OLD   1800    Wkra Nidzica                  4.5     30.0  38.0 14.00
50 KWIATKOWSKI, Andrzej (50)         1800    Olsztyn                       4.5     29.5  38.0 15.50
51 DRZEWIECKI, Karol (42)            1800    Odrodzenie Szczytno           4       33.0  40.5 14.50
52 ZAWADZKI, Krzysztof (51)          1800    UKS Debiut Lubawa             4       32.5  42.0 15.25
53 MALCZYK, Barbara (56)       JUN   1602    MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn   4       32.0  40.5 14.25
54 WIELICZKO, Marek (32)             2000    Hetman-Pionier Kętrzyn        4       32.0  39.0 13.50
55 STEMPKA, Jerzy (35)         OLD   2000    KKS Warmia Olsztyn            4       30.5  40.0 14.50
56 SKOMSKI, Karol (53)               1800    Olsztyn                       4       30.0  38.5 13.50
57 MALCZYK, Piotr (61)         MLO   1600    MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn   4       30.0  38.0 12.50
58 LACHMIROWICZ, Maciej (24)   OLD   1914    Olsztyn                       4       29.0  39.5 14.50
59 MYNAJ, Tomasz (58)          MLO   1600    Dywity                        4       28.5  36.0 12.00
60 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (49)        1800    Gry Stolikowe Morąg           4       27.5  37.5 13.00
61 BADOWSKI, Józef (31)        OLD   2000    Korsze                        4       27.5  35.5 11.00
62 ŻMIJEWSKI, Stanisław (68)   MLO   1400    LUKS GOK Samborowo            4       27.5  35.0 13.00
63 MATUSZEWICZ, Ryszard (55)   OLD   1800    Hetman-Pionier Kętrzyn        4       25.0  31.5 11.75
64 DOMAŃSKI, Dawid (89)        MLO   1000    Olsztyn                       4       25.0  31.5  7.00
65 WÓJCIK, Mateusz (66)        MLO   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn      4       24.5  31.5 11.00
66 KULESZA, Magdalena (65)     MLO   1401    LUKS GOK Samborowo            4       23.0  30.0 10.00
67 KOTLEWSKI, Łukasz (59)      MLO   1600    Olsztyn                       3.5     33.0  42.5 14.50
68 GNATOWSKI, Kamil (62)       MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn      3.5     29.5  37.0 11.25
69 RYBIŃSKI, Tomasz (73)       MLO   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn      3.5     28.0  34.5 10.75
70 BARANOWSKI, Paweł (80)      MLO   1200    Bartoszyce                    3.5     27.0  34.5 11.25
71 MALCZYK, Aleksander (72)    MLO   1400    MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn   3.5     27.0  34.5 10.50
72 WOJTUNIK, Maciej (67)       MLO   1400    Olsztyn                       3.5     26.0  33.5  9.75
73 BIELSKI, Paweł (69)               1400    KKS Warmia Olsztyn            3       28.5  35.0  8.50
74 GÓRECKI, Maciej (79)        MLO   1200    UKS Trzydziestka Olsztyn      3       28.0  36.0  9.50
75 JACYNA, Damian (81)         MLO   1200    Bartoszyce                    3       28.0  35.0  8.50
76 KLIMEK, Cezary (82)         MLO   1200    Ostróda                       3       28.0  34.5  8.50
77 GRYSZKO, Przemysław (78)    MLO   1200    LULS GOK Samborowo            3       27.5  34.5  7.00
78 WÓJCIK, Marta (74)          JUN   1250    UKS Trzydziestka Olsztyn      3       23.5  29.0  6.00
79 TOPA, Zbigniew (70)               1400    Gry Stolikowe Morąg           3       21.5  27.5  5.50
80 PISZCZATOWSKI, Piotr (77)   MLO   1200    Olsztyn                       3       21.0  27.5  5.50
81 TRACZYK, Michał (88)        MLO   1000    Morąg                         2.5     25.0  31.5  3.25
82 DEJNA, Mirosław (71)              1400    UKS Debiut Lubawa             2.5     23.5  30.0  5.75
83 KULESZA, Jolanta (64)       MLO   1401    LUKS GOK Samborowo            2.5     19.5  26.5  4.25
84 CIESZYNSKI, Artur (84)      MLO   1000    Olsztyn                       2       25.0  32.5  0.00
85 KLIMIUK, Paweł (85)         MLO   1000    Ostróda                       2       24.0  30.0  1.50
86 WIEŻYNIS, Weronika (86)     MLO   1000    Olsztyn                       2       23.5  30.0  2.00
87 DRASZKIEWICZ, Szymon (83)   MLO   1000    Olsztyn                       2       22.0  28.5  4.50
88 HENNIG, Grzegorz (76)       MLO   1200    Olsztyn                       1.5     22.5  28.5  1.25
89 SIUDZIŃSKA, Joanna (75)     MLO   1250    Olsztyn                       1       16.5  22.0  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik            GrupaFIDE  PZSz 1    2    3    4    5    6    7    8    9    
1  HEBERLA, BARTLOMIEJ      2533 2533  W45+ B24+ W16= B12+ W 8+ B 3+ W 2- B 7+ W 4+
2  SOPUR, LECH              2372 2372  B46+ W25+ B15+ W 7+ B 3+ W 5+ B 1+ W16+ B12+
3  SZYMCZAK, Zbigniew       2300 2300  W47+ B26+ W18+ B 8+ W 2- W 1- B27+ B15+ W10+
4  ŻOŁNIEROWICZ, Krzyszt    2253 2253  B48= W56+ B33+ W13= B29+ W17+ W16- B23+ B 1-
5  BUDREWICZ, Krzysztof     2240 2240  W49+ B28+ W20+ B34+ W 6+ B 2- W15+ W12- B16+
6  KRZEWSKI, Dariusz        2195 2195  B50+ W27+ B17= W23+ B 5- W52+ B12- W87+ B13-
7  KAŹMIERCZAK, Rafał       2184 2184  W51+ B30+ W22+ B 2- W34= B18+ W21+ W 1- B52+
8  SZACHT, Egbert           2158 2158  B52+ W29+ B19+ W 3- B 1- W37= B36+ W46+ B 9+
9  JÓŹWIK, Rafał            2129 2129  W53+ B32+ W34- B16- W41+ B38- W42+ B30+ W 8-
10 MALCZYK, Radosław        2113 2113  B54+ W31+ B23= W17= B46+ W21= B13= W48+ B 3-
11 JADANOWSKI, Łukasz   JUN 2103 2103  W55+ B34- W14+ B36+ W22+ B16- W38- B32+ W23=
12 MALCZYK, Rafał           2101 2101  B56= W43+ B48+ W 1- W57+ B20+ W 6+ B 5+ W 2-
13 CZARTORYSKI, Paweł       2061 2061  W57+ B36+ W44+ B 4= W16- B34+ W10= B38+ W 6+
14 HENNIG, Tadeusz          2055 2055  B58+ W33= B11- W52- B43+ W56+ B37- W50+ W38+
15 MALCZYK, Jakub           2050 2050  W59+ B38+ W 2- B37+ W30+ W87+ B 5- W 3- B26+
16 KACZMAREK, Arkadiusz JUN 2049 2049  B60+ W35+ B 1= W 9+ B13+ W11+ B 4+ B 2- W 5-
17 BATURO, Tomasz       JUN 2045 2045  W61+ B40+ W 6= B10= W44+ B 4- B48- W34+ B37=
18 JĘDRA, Waldemar          2031 2031  B62+ W37+ B 3- W39+ B52= W 7- B40+ W19= B87-
19 SIWOŃ, Bogdan            2021 2021  W63+ B42+ W 8- B38- W47+ B44= W59+ B18= W28-
20 GULA, Andrzej            1993 1993  B64+ W39+ B 5- W41+ B87- W12- B45+ W35+ B48+
21 PUCZYŁOWSKI, Marcin  JUN 1960 1960  W65+ B44- W47+ B40+ W38+ B10= B 7- W52- B46+
22 LESIŃSKI, Zdzisław       1948 1948  B66+ W41+ B 7- W45+ B11- W46= B52- W54+ B40-
23 SZYMANOWSKA, Lena        1918 1918  W67+ B89+ W10= B 6- W48= B53+ W57+ W 4- B11=
24 LACHMIROWICZ, Maciej OLD 1914 1914  B68+ W 1- B49- W56+ B45- W58- B72+ W60- B79+
25 OPALIŃSKI, Krzysztof     1899 1899  W69+ B 2- W51+ B44- W42- B60+ W47- W61+ B49+
26 DANISZKOWICZ, Bohdan OLD 1829 1829  B70+ W 3- B50+ W46- B49+ W45+ B87- B41+ W15-
27 PLICHTA, Adam        JUN 1789 1789  W71+ B 6- W53+ B57- W51+ B42+ W 3- B47= W44+
28 JADANOWSKI, Paweł    JUN 1726 1726  B72+ W 5- B52- W63+ B50= B61+ W44+ W37= B19+
29 OPALIŃSKI, Patryk    JUN 1703 1703  W73+ B 8- W55+ B59+ W 4- B57- W51= B44- W62+
30 BARAN, Dawid         MLO 1670 1670  B74+ W 7- B54+ W49+ B15- W48- B58+ W 9- B60=
31 BADOWSKI, Józef      OLD  0   2000  W75+ B10- W57- B65+ W53- W63- B74+ B68- W78+
32 WIELICZKO, Marek          0   2000  B76+ W 9- B58+ W87- B54- W66+ B61+ W11- B63-
33 WOJTUNIK, Piotr           0   2000  W77+ B14= W 4- B48- B82+ W62+ B46- W56+ B43+
34 TERTEL, Krzysztof         0   2000  B78+ W11+ B 9+ W 5- B 7= W13- B54+ B17- W57+
35 STEMPKA, Jerzy       OLD  0   2000  W79+ B16- W59- B67+ W61- B68+ W53+ B20- W47-
36 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz     0   2000  B80+ W13- B60+ W11- B58+ W54= W 8- B57= W51+
37 BIELSKI, Jerzy            0   2000  W81+ B18- W61+ W15- B60+ B 8= W14+ B28= W17=
38 MALECKI, Janusz           0   1801  B82+ W15- B63+ W19+ B21- W 9+ B11+ W13- B14-
39 ROMASZKO, Jerzy           0   1801  W83+ B20- W65+ B18- W59= B40- W69+ B51= W53+
40 RENKOWSKI, Piotr     MLO  0   1801  B84+ W17- B66+ W21- B62= W39+ W18- B59+ W22+
41 KAZIMIERCZAK, Roman       0   1801  W85+ B22- W81+ B20- B 9- W70+ B63+ W26- B58+
42 DRZEWIECKI, Karol         0   1800  B86+ W19- B87- W66+ B25+ W27- B 9- W63- B73+
43 SZULC, Jan                0   1800  W87- B12- W74+ B73= W14- B71+ W62+ B80+ W33-
44 LIPIEJKO, Artur           0   1800  B88+ W21+ B13- W25+ B17- W19= B28- W29+ B27-
45 ORŁOWSKI, Mirosław        0   1800  B 1- W67+ W88+ B22- W24+ B26- W20- B69+ W68+
46 PLICHTA, Grzegorz         0   1800  W 2- B69+ W89+ B26+ W10- B22= W33+ B 8- W21-
47 PNIEWSKI, Wiesław         0   1800  B 3- W68+ B21- W72+ B19- W79+ B25+ W27= B35+
48 HARASIM, Wiesław          0   1800  W 4= B87+ W12- W33+ B23= B30+ W17+ B10- W20-
49 KAŹMIERCZAK, Grzegorz     0   1800  B 5- W70+ W24+ B30- W26- B69- W77+ B78+ W25-
50 KWIATKOWSKI, Andrzej      0   1800  W 6- B71+ W26- B79+ W28= B59- W73+ B14- W80+
51 ZAWADZKI, Krzysztof       0   1800  B 7- W72+ B25- W68+ B27- W82+ B29= W39= B36-
52 RĘKAWEK, Lech             0   1800  W 8- B73+ W28+ B14+ W18= B 6- W22+ B21+ W 7-
53 SKOMSKI, Karol            0   1800  B 9- W74+ B27- W80+ B31+ W23- B35- W79+ B39-
54 ZALEWSKI, Józef      OLD  0   1800  W10- B75+ W30- B81+ W32+ B36= W34- B22- W59+
55 MATUSZEWICZ, Ryszard OLD  0   1800  B11- W76+ B29- W82- B74+ W72= B80- W67+ B56=
56 MALCZYK, Barbara     JUN  0   1602  W12= B 4- W83+ B24- W73+ B14- W67+ B33- W55=
57 HEKMAN, Dominik      MLO  0   1600  B13- W78+ B31+ W27+ B12- W29+ B23- W36= B34-
58 MYNAJ, Tomasz        MLO  0   1600  W14- B77+ W32- B83+ W36- B24+ W30- B81+ W41-
59 KOTLEWSKI, Łukasz    MLO  0   1600  B15- W80+ B35+ W29- B39= W50+ B19- W40- B54-
60 FALICKI, Kacper      JUN  0   1600  W16- B79+ W36- B86+ W37- W25- B82+ B24+ W30=
61 MALCZYK, Piotr       MLO  0   1600  B17- W82+ B37- W88+ B35+ W28- W32- B25- W81+
62 GNATOWSKI, Kamil     MLO  0   1600  W18- B81- W75+ B89+ W40= B33- B43- W72+ B29-
63 KOSAKOWSKA, Natalia       0   1401  B19- W84+ W38- B28- W78+ B31+ W41- B42+ W32+
64 KULESZA, Jolanta     MLO  0   1401  W20- B83- W76= B69- B75+ W80- B88+ W73- B72-
65 KULESZA, Magdalena   MLO  0   1401  B21- W86+ B39- W31- B79- B73- W85+ W82+ B70+
66 WÓJCIK, Mateusz      MLO  0   1400  W22- B85+ W40- B42- W81+ B32- W78- B77+ W69+
67 WOJTUNIK, Maciej     MLO  0   1400  B23- B45- W77+ W35- B80= W88+ B56- B55- W71+
68 ŻMIJEWSKI, Stanisław MLO  0   1400  W24- B47- W78+ B51- W83+ W35- B89+ W31+ B45-
69 BIELSKI, Paweł            0   1400  B25- W46- B80- W64+ B85+ W49+ B39- W45- B66-
70 TOPA, Zbigniew            0   1400  W26- B49- W79- B76+ W86+ B41- W81- B84+ W65-
71 DEJNA, Mirosław           0   1400  B27- W50- B82- W77+ B88= W43- B79- W76+ B67-
72 MALCZYK, Aleksander  MLO  0   1400  W28- B51- W85+ B47- W89+ B55= W24- B62- W64+
73 RYBIŃSKI, Tomasz     MLO  0   1400  B29- W52- B84+ W43= B56- W65+ B50- B64+ W42-
74 WÓJCIK, Marta        JUN  0   1250  W30- B53- B43- W84+ W55- B83+ W31- B89- W86+
75 SIUDZIŃSKA, Joanna   MLO  0   1250  B31- W54- B62- B78- W64- bye+ B84-
76 HENNIG, Grzegorz     MLO  0   1200  W32- B55- B64= W70- B77- W89- bye+ B71- W85-
77 PISZCZATOWSKI, Piotr MLO  0   1200  B33- W58- B67- B71- W76+ W84+ B49- W66- B83+
78 GRYSZKO, Przemysław  MLO  0   1200  W34- B57- B68- W75+ B63- W85+ B66+ W49- B31-
79 GÓRECKI, Maciej      MLO  0   1200  B35- W60- B70+ W50- W65+ B47- W71+ B53- W24-
80 BARANOWSKI, Paweł    MLO  0   1200  W36- B59- W69+ B53- W67= B64+ W55+ W43- B50-
81 JACYNA, Damian       MLO  0   1200  B37- W62+ B41- W54- B66- W86+ B70+ W58- B61-
82 KLIMEK, Cezary       MLO  0   1200  W38- B61- W71+ B55+ W33- B51- W60- B65- W84+
83 DRASZKIEWICZ, Szymon MLO  0   1000  B39- W64+ B56- W58- B68- W74- B86- B85+ W77-
84 CIESZYNSKI, Artur    MLO  0   1000  W40- B63- W73- B74- bye+ B77- W75+ W70- B82-
85 KLIMIUK, Paweł       MLO  0   1000  B41- W66- B72- bye+ W69- B78- B65- W83- B76+
86 WIEŻYNIS, Weronika   MLO  0   1000  W42- B65- bye+ W60- B70- B81- W83+ W88- B74-
87 SZULC, Kamil         JUN  0   1000  B43+ W48- W42+ B32+ W20+ B15- W26+ B 6- W18+
88 TRACZYK, Michał      MLO  0   1000  W44- bye+ B45- B61- W71= B67- W64- B86+ W89-
89 DOMAŃSKI, Dawid      MLO  0   1000  bye+ W23- B46- W62- B72- B76+ W68- W74+ B88+

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra