VII Międzynarodowy Turniej "Bartów"

Bartoszyce 3.06.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                Grupa Ro FIDE Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr.

1  LUKINOV, Petr                  2325    2325    7.5     40.5  52.5   38.0
2  SHKAPENKO, Pavel               2402    2402    7       41.0  52.0   37.0
3  GORIN, Leonid                  2443    2443    6.5     40.0  52.0   35.0
4  MALCZYK, Jakub                 2050    2050    6.5     37.5  48.0   31.0
5  GOVASHELISHVILI, Genadij       2392    2392    6       40.5  53.0   33.0
6  MALCZYK, Rafał                 2111    2111    6       40.0  50.0   35.5
7  BUDREWICZ, Krzysztof           2240    2240    6       37.0  48.0   33.0
8  PUCZYŁOWSKI, Marcin      JUN   1960    1960    6       35.5  46.0   30.0
9  IVANOV, Andrey                 2233    2233    5.5     39.5  50.5   30.5
10 KRZEWSKI, Dariusz              2195    2195    5.5     38.0  48.0   30.0
11 POPOV, Denis                           2000    5.5     37.5  48.5   30.5
12 OPALIŃSKI, Krzysztof           1899    1899    5.5     33.5  42.0   27.5
13 GULA, Andrzej                  1993    1993    5.5     33.0  43.5   27.5
14 ŁUSZCZYK, Krzysztof                    1800    5.5     30.5  40.5   23.5
15 TYMOSZCZUK, Krzysztof                  2000    5.5     30.0  37.5   25.0
16 MALCZYK, Radosław              2113    2113    5       39.0  49.5   29.5
17 CZAJKOWSKI, Alan         JUN   1841    1841    5       36.5  48.0   27.0
18 CZAJKOWSKI, Władysław                  2000    5       32.5  41.5   21.0
19 SZACHT, Egbert                 2158    2158    5       32.0  41.0   26.0
20 WIELICZKO, Marek                       2000    5       27.5  36.0   19.0
21 JACYNA, Dariusz                        1800    4.5     35.5  45.0   24.0
22 KACZMAREK, Arkadiusz     JUN   2049    2049    4.5     34.5  44.0   27.0
23 MARZEC, Krzysztof                      2000    4.5     31.5  40.0   20.0
24 PLICHTA, Adam            JUN   1789    1789    4.5     31.0  39.5   22.5
25 SOBOLEWSKI, Alfred                     1800    4.5     30.5  39.5   23.0
26 STEMPKA, Jerzy           OLD           2000    4.5     28.5  37.0   20.5
27 STOLARKIEWICZ, Wiesław                 1600    4.5     28.0  35.5   18.5
28 GŁOWACKI, Andrzej              1834    1834    4       34.5  43.5   24.0
29 DANISZKOWICZ, Bohdan     OLD   1829    1829    4       29.0  35.5   23.0
30 KUBAN, Wiesław           OLD           1800    4       28.5  35.0   17.5
31 BADOWSKI, Józef          OLD           2000    4       26.5  36.5   15.0
32 DRZEWIECKI, Karol                      1800    4       26.5  34.0   16.5
33 WÓJCIK, Mateusz          JUN           1400    4       23.0  29.0   13.0
34 RENKOWSKI, Piotr         JUN           1801    3.5     30.0  37.5   20.5
35 PLICHTA, Grzegorz                      1800    3.5     30.0  37.0   16.0
36 SZULC, Jan                             1800    3.5     29.5  39.0   18.5
37 CZAJKOWSKA, Natalia      JUN   1886    1886    3.5     29.0  38.0   21.5
38 ONUFRIJUK, Benedykt                    2000    3.5     28.5  36.0   17.5
39 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz                 1800    3.5     25.5  32.5   12.5
40 WÓJCIK, Marta            JUN           1401    3.5     24.5  30.5   12.0
41 JACYNA, Damian           JUN           1200    3       28.5  35.5   14.0
42 ORŁOWSKI, Mirosław                     1800    3       25.0  32.0   16.0
43 BARANOWSKI, Paweł        JUN           1200    2.5     28.0  36.5   13.5
44 GÓRECKI, Maciej          JUN           1200    2       26.0  32.5   12.0
45 DEJNA, Mirosław                        1400    1.5     24.0  30.5    7.0

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik              Grupa PZSzach   1      2      3      4      5      6      7      8      9   Suma
1  GORIN, Leonid                2443   B23+   W12+   B 7+   W 4=   B10=   W 6=   B 3=   W 2=   B15+  6,50
2  SHKAPENKO, Pavel             2402   W24+   B11=   W 9+   B13+   W 4=   B28+   W 5+   B 1=   W10=  7,00
3  GOVASHELISHVILI, Genad       2392   B25+   W14+   B 8+   W10-   B 7=   W11+   W 1=   B 4-   W 9+  6,00
4  LUKINOV, Petr                2325   W26+   B17+   W28+   B 1=   B 2=   W10+   B 6=   W 3+   B14+  7,50
5  BUDREWICZ, Krzysztof         2240   B27+   W18+   B10-   W22+   B12+   W 7+   B 2-   W14-   B17+  6,00
6  IVANOV, Andrey               2233   W28-   B38+   W25+   B17+   W 9+   B 1=   W 4=   B10=   W11-  5,50
7  KRZEWSKI, Dariusz            2195   B29+   W20+   W 1-   B11+   W 3=   B 5-   W36+   B 9=   W28=  5,50
8  SZACHT, Egbert               2158   W30+   B19+   W 3-   B28-   W25+   B17-   W21+   W15-   B38+  5,00
9  MALCZYK, Radosław            2113   B31+   W22+   B 2-   W14+   B 6-   W16+   B10=   W 7=   B 3-  5,00
10 MALCZYK, Rafał               2111   W32+   B45+   W 5+   B 3+   W 1=   B 4-   W 9=   W 6=   B 2=  6,00
11 MALCZYK, Jakub               2050   B33+   W 2=   B35+   W 7-   B15+   B 3-   W17+   W12+   B 6+  6,50
12 KACZMAREK, Arkadiusz   JUN   2049   W34+   B 1-   W29+   B19+   W 5-   B36=   W31+   B11-   W13-  4,50
13 GULA, Andrzej                1993   B35=   W37+   B15+   W 2-   B16=   W31=   B18=   W22=   B12+  5,50
14 PUCZYŁOWSKI, Marcin    JUN   1960   W36+   B 3-   W30+   B 9-   W26+   B29+   W28+   B 5+   W 4-  6,00
15 OPALIŃSKI, Krzysztof         1899   B37=   W43+   W13-   B36+   W11-   B23+   W19+   B 8+   W 1-  5,50
16 CZAJKOWSKA, Natalia    JUN   1886   W38=   B28-   W37+   B33+   W13=   B 9-   W29=   B31-   B24-  3,50
17 CZAJKOWSKI, Alan       JUN   1841   B39+   W 4-   B31+   W 6-   B23+   W 8+   B11-   W18+   W 5-  5,00
18 GŁOWACKI, Andrzej            1834   W40+   B 5-   W33=   B35+   W28-   B27+   W13=   B17-   W26-  4,00
19 DANISZKOWICZ, Bohdan   OLD   1829   B41+   W 8-   B44+   W12-   B27=   W33+   B15-   W35-   B20=  4,00
20 PLICHTA, Adam          JUN   1789   W42+   B 7-   W36-   B30+   W29-   B26+   W25+   B28-   W19=  4,50
21 ONUFRIJUK, Benedykt          2000   B43=   W35-   B39=   W31-   B42+   W30+   B 8-   B36-   W37=  3,50
22 TYMOSZCZUK, Krzysztof        2000   W44+   B 9-   W45+   B 5-   W36-   B37+   W23+   B13=   W31+  5,50
23 MARZEC, Krzysztof            2000   W 1-   B32=   W38+   B39+   W17-   W15-   B22-   B43+   W33+  4,50
24 BADOWSKI, Józef        OLD   2000   B 2-   W33-   B34+   W32=   B31-   W40=   B37-   Bye+   W16+  4,00
25 CZAJKOWSKI, Władysław        2000   W 3-   B34+   B 6-   W42+   B 8-   W35+   B20-   W32+   B27+  5,00
26 WIELICZKO, Marek             2000   B 4-   W39-   B41+   W43+   B14-   W20-   B40+   W37+   B18+  5,00
27 STEMPKA, Jerzy         OLD   2000   W 5-   B36-   W40+   B45+   W19=   W18-   B39+   B29+   W25-  4,50
28 POPOV, Denis                 2000   B 6+   W16+   B 4-   W 8+   B18+   W 2-   B14-   W20+   B 7=  5,50
29 RENKOWSKI, Piotr       JUN   1801   W 7-   B40+   B12-   W44+   B20+   W14-   B16=   W27-   B39-  3,50
30 ORŁOWSKI, Mirosław           1800   B 8-   W41+   B14-   W20-   B43+   B21-   W45+   W38-   B32-  3,00
31 SOBOLEWSKI, Alfred           1800   W 9-   B42+   W17-   B21+   W24+   B13=   B12-   W16+   B22-  4,50
32 DRZEWIECKI, Karol            1800   B10-   W23=   B43=   B24=   W35-   W34=   B44+   B25-   W30+  4,00
33 SZULC, Jan                   1800   W11-   B24+   B18=   W16-   W39+   B19-   B35-   W34+   B23-  3,50
34 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz       1800   B12-   W25-   W24-   B40=   W45+   B32=   W43=   B33-   Bye+  3,50
35 ŁUSZCZYK, Krzysztof          1800   W13=   B21+   W11-   W18-   B32+   B25-   W33+   B19+   W36+  5,50
36 JACYNA, Dariusz              1800   B14-   W27+   B20+   W15-   B22+   W12=   B 7-   W21+   B35-  4,50
37 PLICHTA, Grzegorz            1800   W15=   B13-   B16-   W38=   B44+   W22-   W24+   B26-   B21=  3,50
38 KUBAN, Wiesław         OLD   1800   B16=   W 6-   B23-   B37=   W41+   W39-   Bye+   B30+   W 8-  4,00
39 STOLARKIEWICZ, Wiesław       1600   W17-   B26+   W21=   W23-   B33-   B38+   W27-   B45+   W29+  4,50
40 WÓJCIK, Marta          JUN   1401   B18-   W29-   B27-   W34=   Bye+   B24=   W26-   B41=   W44+  3,50
41 DEJNA, Mirosław              1400   W19-   B30-   W26-   Bye+   B38-   W44-   B42-   W40=   W45-  1,50
42 WÓJCIK, Mateusz        JUN   1400   B20-   W31-   Bye+   B25-   W21-   B45-   W41+   B44+   W43+  4,00
43 BARANOWSKI, Paweł      JUN   1200   W21=   B15-   W32=   B26-   W30-   Bye+   B34=   W23-   B42-  2,50
44 GÓRECKI, Maciej        JUN   1200   B22-   Bye+   W19-   B29-   W37-   B41+   W32-   W42-   B40-  2,00
45 JACYNA, Damian         JUN   1200   Bye+   W10-   B22-   W27-   B34-   W42+   B30-   W39-   B41+  3,00

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra