Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona główna

IV Warmińsko Mazurski Festiwal Szachowy - Turniej P'15


Wyniki końcowe - runda 9


M-ceTyt.Nazwisko ImięFed.EloRankKlubPkt.MBch.Bch.Prog.Uwagi (filtr)
1GMMi¶ta, AleksanderPOL25532553MLKS Ostródzianka Ostróda8.042.5053.5043.5
2IMJakubowski, KrzysztofPOL24652465KSz. Javena Hańcza Suwałki7.043.0056.5037.5
3I+Malczyk, JakubPOL20502050UKS Trzydziestka Olsztyn7.042.5052.7538.0
4kBudrewicz, KrzysztofPOL22242224AZS-UMW Olsztyn7.039.0049.5036.0
5WFMWorek, JoannaPOL22792279JKSz MCKiS Jaworzno7.038.0049.0034.5
6FMRutkowski, MaciejPOL24062406KSz Stilon Gorzów6.541.0053.0033.5
7FMBronowicki, MateuszPOL22742274KSz Stilon Gorzów6.537.0045.2531.5J
8k+Szymanski, PiotrPOL22382238KSz. Maraton Łomża6.536.5046.7533.5
9k+Kempinski, TomaszPOL22872287UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański6.038.0049.0029.0
10WIMSikorova, OlgaCZE22412241TZ Trinec Czechy6.038.0048.0035.0
11mLipski, TadeuszPOL21502150Start Radom6.035.0045.5031.0O
12I++Malczyk, RafałPOL21132113AZS-UMW Olsztyn6.035.0042.5032.0
13IPlichta, KamilPOL19631963SRSDiM Węgrów6.033.5042.0027.5J
14kSzacht, EgbertPOL21432143UKS Trzydziestka Olsztyn6.033.0043.0028.0
15I++Czartoryski, PawełPOL20662066AZS-UMW Olsztyn6.032.5043.0029.0
16I+Jadanowski, ŁukaszPOL21032103MLKS Ostródzianka Ostróda5.540.5050.5035.0J
17kTyszkiewicz, ZbigniewPOL20932093LKS Nadnarwianka Pułtusk5.537.0046.5029.5O
18I++Jaroch, KarolPOL21742174UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz5.536.5049.0034.0
19kD±browski, WojciechPOL22422242KS Zakrzewo-Start Elbl±g5.534.5044.5030.5
20IBorawski, RyszardPOL18661866KS Zakrzewo-Start Elbl±g5.534.5044.5027.5
21IStachowicz, FeliksPOL02000KS Hetman Nowe Miasto Lubaw.5.530.0038.5022.0
22IIOpaliński, KrzysztofPOL18991899LUKS GOK Samborowo5.529.0036.5025.0
23IMalczyk, RadosławPOL20612061AZS-UMW Olsztyn5.038.0047.5029.0
24Sikora, JanCZE22522252Czechy5.037.5049.0031.0
25I++Zielinski, StanislawPOL20692069UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański5.036.0047.5027.0J
26I+Baturo, TomaszPOL20532053UKS Trzydziestka Olsztyn5.034.0043.0028.0J
27ICzaus, PiotrPOL19811981UKS Trzydziestka Olsztyn5.034.0043.0026.0
28IMarchlewicz, KamilPOL20072007BKSz Merkury Brodnica5.033.5044.0025.0J
29Ruzicka, PetrCZE22802280Czechy5.033.0042.5029.5
30kKrzewski, DariuszPOL21952195KKS Warmia Olsztyn5.031.5041.0025.0
31ISiwoń, ZbigniewPOL19201920KS Zakrzewo-Start Elbl±g5.031.5040.0027.0
32IGula, AndrzejPOL19931993KS Odrodzenie Szczytno5.031.0039.5024.0
33IIZakrzewski, IgnacyPOL01800Wkra Nidzica5.028.0036.5019.0
34IIKlimek, GrzegorzPOL01800Wkra Nidzica5.028.0033.5021.0
35I++Kubicki, MarekPOL21652165Kowalewo Pomorskie4.536.0046.0023.0
36IWrzesinski, PawelPOL20432043UKS Gedanensis Gdańsk4.533.5043.0024.5J
37I++Murawski, WieslawPOL21382138UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański4.533.0042.5025.5J
38IPuczyłowski, MarcinPOL19271927UKS Trzydziestka Olsztyn4.531.5040.0025.5J
39IIMarchlewicz, DamianPOL18081808BKSz Merkury Brodnica4.531.0041.0020.0M
40IIJadanowski, PawełPOL17261726MLKS Ostródzianka Ostróda4.529.5037.5019.5J
41ITuszyński, EugeniuszPOL02000KS Hetman Nowe Miasto Lubaw.4.528.0036.0020.5
42I¦ciwiarski, MariuszPOL19271927UKS Diagonala Elbl±g4.034.5042.7525.0
43I++Kotermańska, AnnaPOL19801980AZS-UMW Olsztyn4.034.0044.5024.5
44I+Zarębski, CezaryPOL20362036MLKS Ostródzianka Ostróda4.032.5041.0023.5
45IIBłaszczyk, TadeuszPOL01800MLKS Ostródzianka Ostróda4.031.0040.0019.5
46IIKobus, SebastianPOL17061706UKS Bryza Kolbudy4.031.0039.5019.0J
47IMalec, RadosławPOL18721872LUKS GOK Samborowo4.030.5039.5017.0
48IIMachul, BartoszPOL01800LKS Nadnarwianka Pułtusk4.030.5039.0017.5J
49kSzymanowska, LenaPOL19111911AZS-UMW Olsztyn4.029.0039.5017.0
50IIIJakubowski, PawełPOL01600UKS Debiut Lubawa4.029.0037.0014.0J
51IStempka, JerzyPOL02000KKS Warmia Olsztyn4.028.5035.0019.0O
52IIZawadzki, KrzysztofPOL01800UKS Debiut Lubawa4.027.0034.5017.5
53II+Mandziuk, MariuszPOL018004.027.0033.5016.0
54IISomerski, WojciechPOL01800LKS Lotos Jabłonna4.023.5030.0014.0
55ISiwoń, BogdanPOL20212021KS Zakrzewo-Start Elbl±g3.534.5043.0023.0
56IAndrearczyk, PawełPOL19241924KS Zakrzewo-Start Elbl±g3.534.5042.0022.5
57IIMi¶cichowski, ZdzisławPOL01800Ciechanów3.529.5038.0018.0
58IIDunikowski, PiotrPOL01800Wkra Nidzica3.529.5037.5016.0
59IIIWojszkun, TadeuszPOL01600Sztum3.528.5036.5018.0
60IDaniszkowicz, BohdanPOL18291829Pasłęk3.528.0035.5016.5O
61IIKuban, WiesławPOL01800LUKS GOK Samborowo3.523.0028.5012.5O
62IIKarpiński, RyszardPOL01800UKS Debiut Lubawa3.030.5039.5018.0
63II+Kazimierczak, RomanPOL01800Gry Stolikowe Mor±g3.028.0034.5015.0
64IIIBerdyga, JerzyPOL01600Mława3.028.0033.5014.0
65IIGóra, JoannaPOL15531553UKS Awans Żyrzyn3.025.5034.0013.0J
66IVMurawski, JacekPOL01400KS Zakrzewo-Start Elbl±g3.025.5032.0010.0J
67IISzulc, JanPOL01800Żabi Róg3.024.5031.0015.0
68IVOstręga, PrzemysławPOL01400KS Zakrzewo-Start Elbl±g3.024.5030.0011.0M
69IVDejna, MirosławPOL01400UKS Debiut Lubawa3.024.0029.5013.0
70IIZalewski, JózefPOL01800Wkra Nidzica3.022.5027.009.0O
71IIISmoliński, DawidPOL01600Sztum2.026.5032.506.0
72IVDwulit, KonradPOL01400KS Zakrzewo-Start Elbl±g1.023.5030.007.0M
73Przytomski, KamilPOL01000MLKS Ostródzianka Ostróda1.022.5030.759.0
A może kolejno¶ć miejsc powinna być inna???

Tabela turniejowa


NrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRankR1R2R3R4R5R6R7R8R9Pkt.M-ce
1GMMi¶ta, AleksanderPOL25532553
40b1
22c1
16b1
11c1
14c1
26b1
3c1
2b=
6c=
8.01
2IMJakubowski, KrzysztofPOL24652465
41c1
21b1
19c1
12b0
20c1
11b1
26c1
1c=
3b=
7.02
3FMRutkowski, MaciejPOL24062406
42b1
26c0
15c1
25b1
16b1
12c1
1b0
22c1
2c=
6.56
4k+Kempinski, TomaszPOL22872287
43c=
24b0
42c1
15b1
34c=
31b1
7b1
16c1
12b0
6.09
5Ruzicka, PetrCZE22802280
44b1
28c1
20b0
29c1
18b=
14c=
22b0
30b1
23c0
5.029
6WFMWorek, JoannaPOL22792279
45c1
23b0
49c1
31b1
17c1
20b=
10b1
8c1
1b=
7.05
7FMBronowicki, MateuszPOL22742274
46b+
25b0
45c1
32b1
19c=
9b1
4c0
21b1
20c1
6.57
8Sikora, JanCZE22522252
47c1
27b1
23c1
14b0
21c0
32b1
25c1
6b0
34c0
5.024
9kD±browski, WojciechPOL22422242
48b1
30c1
26b0
28c1
24b=
7c0
36b1
27c1
11b0
5.519
10WIMSikorova, OlgaCZE22412241
49c1
29b1
25c1
20b0
23c1
21b1
6c0
19b1
26c0
6.010
11k+Szymanski, PiotrPOL22382238
50b+
31b1
32c1
1b0
33b1
2c0
21c=
35b1
9c1
6.58
12kBudrewicz, KrzysztofPOL22242224
51c1
33b1
37c1
2c1
26b0
3b0
30c1
20b1
4c1
7.04
13kKrzewski, DariuszPOL21952195
52b1
32c0
44b1
33c0
51b1
24c0
37b1
34b0
47c1
5.030
14I++Jaroch, KarolPOL21742174
53c1
35b1
38c1
8c1
1b0
5b=
20c0
43b1
16c0
5.518
15I++Kubicki, MarekPOL21652165
54b1
34c=
3b0
4c0
59b1
43c0
60c1
38b1
41c0
4.535
16mLipski, TadeuszPOL21502150
55c1
36b1
1c0
35b1
3c0
33b1
38c1
4b0
14b1
6.011
17kSzacht, EgbertPOL21432143
56b1
38c0
51b1
36c1
6b0
30c0
42b1
32b1
25c1
6.014
18I++Murawski, WieslawPOL21382138
57c1
37b0
53c1
38b1
5c=
19b0
35c0
41b0
60c1
4.537
19I++Malczyk, RafałPOL21132113
58b1
78c1
2b0
37c1
7b=
18c1
24b=
10c0
22b1
6.012
20I+Jadanowski, ŁukaszPOL21032103
59c1
63b1
5c1
10c1
2b0
6c=
14b1
12c0
7b0
5.516
21kTyszkiewicz, ZbigniewPOL20932093
60b1
2c0
55b1
41c1
8b1
10c0
11b=
7c0
24b1
5.517
22I++Zielinski, StanislawPOL20692069
61c1
1b0
57c0
59c1
44b1
34b1
5c1
3b0
19c0
5.025
23I++Czartoryski, PawełPOL20662066
62b1
6c1
8b0
66c1
10b0
36c0
45b1
48c1
5b1
6.015
24IMalczyk, RadosławPOL20612061
63c0
4c1
58b1
57b1
9c=
13b1
19c=
26b0
21c0
5.023
25I+Baturo, TomaszPOL20532053
64b1
7c1
10b0
3c0
55b1
37c1
8b0
36c1
17b0
5.026
26I+Malczyk, JakubPOL20502050
65c+
3b1
9c1
43b1
12c1
1c0
2b0
24c1
10b1
7.03
27IWrzesinski, PawelPOL20432043
66b1
8c0
59b=
34c0
40b1
67c1
41b1
9b0
43c0
4.536
28I+Zarębski, CezaryPOL20362036
67c1
5b0
63c1
9b0
43c1
38b0
47c=
33b=
57c0
4.044
29ISiwoń, BogdanPOL20212021
68b1
10c0
64b1
5b0
45c1
41c=
43b0
51c0
53b0
3.555
30IMarchlewicz, KamilPOL20072007
69c1
9b0
66c0
58b1
52c1
17b1
12b0
5c0
42b1
5.028
31IGula, AndrzejPOL19931993
70b1
11c0
67b1
6c0
56b1
4c0
48b0
53c1
52b1
5.032
32ICzaus, PiotrPOL19811981
71c1
13b1
11b0
7c0
66b1
8c0
52b1
17c0
48b1
5.027
33I++Kotermańska, AnnaPOL19801980
72b1
12c0
69b1
13b1
11c0
16c0
53b=
28c=
58b0
4.043
34IPlichta, KamilPOL19631963
73c1
15b=
43c0
27b1
4b=
22c0
54b1
13c1
8b1
6.013
35IPuczyłowski, MarcinPOL19271927
74b1
14c0
71b1
16c0
67b=
44c1
18b1
11c0
51b0
4.538
36I¦ciwiarski, MariuszPOL19271927
75c+
16c0
77b1
17b0
53c1
23b1
9c0
25b0
38c0
4.042
37IAndrearczyk, PawełPOL19241924
76b1
18c1
12b0
19b0
57c1
25b0
13c0
58c0
64b=
3.556
38ISiwoń, ZbigniewPOL19201920
77c1
17b1
14b0
18c0
69b1
28c1
16b0
15c0
36b1
5.031
39IBogocki, CezaryPOL20122012
78b-
0.078
40kSzymanowska, LenaPOL19111911
1c0
43b0
61c=
68b1
27c0
69c1
67b1
47b0
66c=
4.049
41IIOpaliński, KrzysztofPOL18991899
2b0
60c1
78b1
21b0
63c1
29b=
27c0
18c1
15b1
5.522
42IMalec, RadosławPOL18721872
3c0
59b0
4b0
73c1
62b1
55c1
17c0
63b1
30c0
4.047
43IBorawski, RyszardPOL18661866
4b=
40c1
34b1
26c0
28b0
15b1
29c1
14c0
27b1
5.520
44IDaniszkowicz, BohdanPOL18291829
5c0
61b1
13c0
60b1
22c0
35b0
63c0
68b1
67c=
3.560
45IIMarchlewicz, DamianPOL18081808
6b0
62c1
7b0
64c1
29b0
56c1
23c0
66b=
69c1
4.539
46IIZatylny, JanPOL17781778
7c-
0.075
47IIJadanowski, PawełPOL17261726
8b0
64c0
62b1
67c0
71b1
58c1
28b=
40c1
13b0
4.540
48IIKobus, SebastianPOL17061706
9c0
66b0
68c1
63b0
72c1
57b1
31c1
23b0
32c0
4.046
49IIGóra, JoannaPOL15531553
10b0
68c1
6b0
69c0
64b0
73b1
66c0
71c0
70b1
3.065
50Sarnowski, RyszardPOL14971497
11c-
0.075
51IStachowicz, FeliksPOL02000
12b0
70c1
17c0
72b1
13c0
60b=
59c1
29b1
35c1
5.521
52IStempka, JerzyPOL02000
13c0
67b0
70c1
71c1
30b0
63b1
32c0
62b1
31c0
4.051
53ITuszyński, EugeniuszPOL02000
14b0
72c1
18b0
77c1
36b0
64c1
33c=
31b0
29c1
4.541
54II+Mandziuk, MariuszPOL01800
15c0
69b0
72c0
61b1
76c1
66b1
34c0
57b0
63c1
4.053
55II+Kazimierczak, RomanPOL01800
16b0
74c1
21c0
76b1
25c0
42b0
64b0
73c0
+1.0
3.063
56IISzulc, JanPOL01800
17c0
71b0
73c1
78b1
31c0
45b0
69c0
74b1
72b0
3.067
57IIKlimek, GrzegorzPOL01800
18b0
76c1
22b1
24c0
37b0
48c0
71b1
54c1
28b1
5.034
58IIZakrzewski, IgnacyPOL01800
19c0
73b1
24c0
30c0
74b1
47b0
72c1
37b1
33c1
5.033
59IIMachul, BartoszPOL01800
20b0
42c1
27c=
22b0
15c0
61c1
51b0
67c=
71b1
4.048
60IIDunikowski, PiotrPOL01800
21c0
41b0
74c1
44c0
77b1
51c=
15b0
61c1
18b0
3.558
61IIKuban, WiesławPOL01800
22b0
44c0
40b=
54c0
78c1
59b0
70c1
60b0
73b1
3.561
62IISomerski, WojciechPOL01800
23c0
45b0
47c0
70b1
42c0
76b1
74b1
52c0
77b1
4.054
63IIKarpiński, RyszardPOL01800
24b1
20c0
28b0
48c1
41b0
52c0
44b1
42c0
54b0
3.062
64IIZawadzki, KrzysztofPOL01800
25c0
47b1
29c0
45b0
49c1
53b0
55c1
69b=
37c=
4.052
65IISonerski, WojciechPOL01800
26b-
0.074
66IIBłaszczyk, TadeuszPOL01800
27c0
48c1
30b1
23b0
32c0
54c0
49b1
45c=
40b=
4.045
67IIMi¶cichowski, ZdzisławPOL01800
28b0
52c1
31c0
47b1
35c=
27b0
40c0
59b=
44b=
3.557
68IIZalewski, JózefPOL01800
29c0
49b0
48b0
40c0
70b1
74c0
+1.0
44c0
76b1
3.070
69IIIWojszkun, TadeuszPOL01600
30b0
54c1
33c0
49b1
38c0
40b0
56b1
64c=
45b0
3.559
70IIISmoliński, DawidPOL01600
31c0
51b0
52b0
62c0
68c0
+1.0
61b0
76b1
49c0
2.071
71IIIBerdyga, JerzyPOL01600
32b0
56c1
35c0
52b0
47c0
78b1
57c0
49b1
59c0
3.064
72IIIJakubowski, PawełPOL01600
33c0
53b0
54b1
51c0
48b0
77c1
58b0
+1.0
56c1
4.050
73IVMurawski, JacekPOL01400
34b0
58c0
56b0
42b0
+1.0
49c0
78c1
55b1
61c0
3.066
74IVOstręga, PrzemysławPOL01400
35c0
55b0
60b0
+1.0
58c0
68b1
62c0
56c0
78b1
3.068
75IVOstroda, PrzemysławPOL01400
36b-
0.077
76IVDwulit, KonradPOL01400
37c0
57b0
+1.0
55c0
54b0
62c0
77b0
70c0
68c0
1.072
77IVDejna, MirosławPOL01400
38b0
+1.0
36c0
53b0
60c0
72b0
76c1
78b1
62c0
3.069
78Przytomski, KamilPOL01000
39c+
19b0
41c0
56c0
61b0
71c0
73b0
77c0
74c0
1.073

ChessArbiter Pro (v.2.91) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0150 Wła¶ciciel: Warmińsko-Mazurski Zwi±zek Szachowy