Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Bohaterów Westerplatte

Nowy Dwór Gdański 22.07.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Feder Ro PZSz Klub                          Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  NESTER, Igor (3)                   2354    Ukraina-Lwów                  7.5     40.0  52.5   41.0
2  GOVASHELISHVILI, Genadij (2)       2392    Rosja-Kaliningrad             7.5     38.5  50.0   39.0
3  SHKAPENKO, Pavel (1)               2402    Rosja-Kaliningrad             6.5     38.5  49.5   36.5
4  JADANOWSKI, Łukasz (8)       jun   2103    MLKS Ostródzianka Ostróda     6       39.5  50.5   31.5
5  JÓŹWIK, Rafał (7)                  2129    MLKS Ostródzianka Ostróda     6       36.0  47.0   30.5
6  OKRUCIŃSKI, Tadeusz (4)            2281    Drapol-Jantar Pruszcz Gdański 6       36.0  47.0   30.0
7  ZINCZUK, Borys (24)                1800    Rosja - Bałtijsk              6       33.0  42.5   28.0
8  BORAWSKI, Ryszard (13)             1866    Zakrzewo-Start Elbląg         5.5     39.0  48.5   28.5
9  SZULC, Jan (20)                    1800    Gry Stolikowe Morąg           5.5     27.5  34.0   22.5
10 KRZEWSKI, Dariusz (5)              2195    KKS Warmia Olsztyn            5       37.5  48.5   29.5
11 PUCZYŁOWSKI, Marcin (10)     jun   1927    UKS Trzydziestka Olsztyn      5       36.5  47.5   30.0
12 SZACHT, Egbert (6)                 2146    UKS Trzydziestka Olsztyn      5       34.5  44.5   26.0
13 BARTOSZEK, Henryk (18)       old   2000    Pruszcz Gdański               5       32.0  41.0   25.0
14 OFIERSKI, Krzysztof (31)           1000    LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  5       26.5  34.0   21.0
15 DANISZKOWICZ, Bohdan (14)    old   1829    Pasłęk                        5       24.0  32.5   21.0
16 SIWOŃ, Zbigniew (11)               1920    Zakrzewo-Start Elbląg         4.5     34.5  46.0   23.5
17 JADANOWSKI, Paweł (15)       jun   1726    MLKS Ostródzianka Ostróda     4.5     33.0  40.5   23.0
18 CYBULSKI, Ryszard (9)        old   1975    Zakrzewo-Start Elbląg         4.5     31.5  39.5   18.0
19 TURCHENIAC, Yurij (22)             1800    Rosja - Bałtijsk              4.5     31.5  39.0   20.0
20 SZYMUSIK, Zbigniew (19)            1800    LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  4       36.0  46.5   25.0
21 ZAWADZKI, Krzysztof (25)           1800    UKS Debiut lubawa             4       31.0  39.5   20.0
22 STEMPKA, Jerzy (17)          old   2000    KKS Warmia Olsztyn            4       29.5  38.0   18.0
23 RENKOWSKI, Piotr (16)        jun   1594    OKS Warmia i Mazury Olsztyn   4       28.5  36.0   17.0
24 FLIEGER, Zbigniew (21)       old   1800    UKS Diagonala Elbląg          4       28.5  34.5   20.0
25 ORŁOWSKI, Mirosław (23)            1800    MLKS Ostródzianka Ostróda     4       27.5  34.5   15.0
26 OSTRĘGA, Przemysław (26)     jun   1600    Zakrzewo-Start Elbląg         4       26.0  33.0   18.5
27 OPALIŃSKI, Krzysztof (12)          1899    LUKS GOK Samborowo            3.5     32.5  40.5   23.0
28 DWULIT, Konrad (28)          jun   1400    Zakrzewo-Start Elbląg         2.5     23.0  29.5    9.5
29 PAZDA, Tadeusz (30)                1000    LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  2       30.0  37.5   12.0
30 DEJNA, Mirosław (27)               1400    UKS Debiut lubawa             2       27.5  33.5    9.0
31 OKRÓJ, Józef (29)                  1000    LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  1.5     26.5  33.5    8.5

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik             GrupaKlub                         FIDEPZSzach  1    2    3    4    5    6    7    8    9  Suma
1  SHKAPENKO, Pavel          Rosja-Kaliningrad            2402 2402  W16+ B12+ W 5+ B 2= W10+ B 3- W 6+ W 8= B 7=  6,5
2  GOVASHELISHVILI, Gena     Rosja-Kaliningrad            2392 2392  B17+ W11+ B 7+ W 1= B 3= W 5+ B13+ W10+ B 8=  7,5
3  NESTER, Igor              Ukraina-Lwów                 2354 2354  W18+ B14+ W10+ B 8+ W 2= W 1+ B 4+ W 7= B13=  7,5
4  OKRUCIŃSKI, Tadeusz       Drapol-Jantar Pruszcz Gdański2281 2281  B19- W23+ B15+ W13+ B24+ W 8= W 3- B 5= W 6+   6
5  KRZEWSKI, Dariusz         KKS Warmia Olsztyn           2195 2195  W20+ B24+ B 1- W19+ W12+ B 2- W10- W 4= B11=   5
6  SZACHT, Egbert            UKS Trzydziestka Olsztyn     2146 2146  B21+ W13- B19- W15+ B17+ W24+ B 1- W11+ B 4-   5
7  JÓŹWIK, Rafał             MLKS Ostródzianka Ostróda    2129 2129  W22+ B31+ W 2- B18- W16+ B12+ W19+ B 3= W 1=   6
8  JADANOWSKI, Łukasz   jun  MLKS Ostródzianka Ostróda    2103 2103  B23+ W15= B13+ W 3- W18+ B 4= W22+ B 1= W 2=   6
9  CYBULSKI, Ryszard    old  Zakrzewo-Start Elbląg        1975 1975  W24- B22= W16- B31+ W15- bye+ B17+ W20- B28+  4,5
10 PUCZYŁOWSKI, Marcin  jun  UKS Trzydziestka Olsztyn     1927 1927  B25+ W19+ B 3- W17+ B 1- W21+ B 5+ B 2- W24-   5
11 SIWOŃ, Zbigniew           Zakrzewo-Start Elbląg        1920 1920  W26+ B 2- W20+ B24- W19- B15+ W31+ B 6- W 5=  4,5
12 OPALIŃSKI, Krzysztof      LUKS GOK Samborowo           1899 1899  B27+ W 1- B21+ W25+ B 5- W 7- B24- W26= B22-  3,5
13 BORAWSKI, Ryszard         Zakrzewo-Start Elbląg        1866 1866  W28+ B 6+ W 8- B 4- W20+ B18+ W 2- B19+ W 3=  5,5
14 DANISZKOWICZ, Bohdan old  Pasłęk                       1829 1829  B29+ W 3- B25- W23+ B21- B19- W27+ W16+ B26+   5
15 JADANOWSKI, Paweł    jun  MLKS Ostródzianka Ostróda    1726 1726  W30+ B 8= W 4- B 6- B 9+ W11- B23+ W22+ B20-  4,5
16 RENKOWSKI, Piotr     jun  OKS Warmia i Mazury Olsztyn  1594 1594  B 1- W25- B 9+ W26+ B 7- B22- W30+ B14- W29+   4
17 STEMPKA, Jerzy       old  KKS Warmia Olsztyn            0   2000  W 2- B26+ W31+ B10- W 6- B20- W 9- B29+ W27+   4
18 BARTOSZEK, Henryk    old  Pruszcz Gdański               0   2000  B 3- W27+ B30+ W 7+ B 8- W13- B21+ W24- W25+   5
19 SZYMUSIK, Zbigniew        LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  0   1800  W 4+ B10- W 6+ B 5- B11+ W14+ B 7- W13- B31-   4
20 SZULC, Jan                Gry Stolikowe Morąg           0   1800  B 5- W29+ B11- W30+ B13- W17+ W26= B 9+ W15+  5,5
21 FLIEGER, Zbigniew    old  UKS Diagonala Elbląg          0   1800  W 6- B28+ W12- B29+ W14+ B10- W18- B25- bye+   4
22 TURCHENIAC, Yurij         Rosja - Bałtijsk              0   1800  B 7- W 9= W24- B27+ B25+ W16+ B 8- B15- W12+  4,5
23 ORŁOWSKI, Mirosław        MLKS Ostródzianka Ostróda     0   1800  W 8- B 4- W28+ B14- W29+ B26- W15- bye+ B30+   4
24 ZINCZUK, Borys            Rosja - Bałtijsk              0   1800  B 9+ W 5- B22+ W11+ W 4- B 6- W12+ B18+ B10+   6
25 ZAWADZKI, Krzysztof       UKS Debiut lubawa             0   1800  W10- B16+ W14+ B12- W22- B31- bye+ W21+ B18-   4
26 OSTRĘGA, Przemysław  jun  Zakrzewo-Start Elbląg         0   1600  B11- W17- B27+ B16- W30+ W23+ B20= B12= W14-   4
27 DEJNA, Mirosław           UKS Debiut lubawa             0   1400  W12- B18- W26- W22- bye+ B29+ B14- W28- B17-   2
28 DWULIT, Konrad       jun  Zakrzewo-Start Elbląg         0   1400  B13- W21- B23- bye+ W31- B30- W29= B27+ W 9-  2,5
29 OKRÓJ, Józef              LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  0   1000  W14- B20- bye+ W21- B23- W27- B28= W17- B16-  1,5
30 PAZDA, Tadeusz            LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  0   1000  B15- bye+ W18- B20- B26- W28+ B16- W31- W23-   2
31 OFIERSKI, Krzysztof       LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański  0   1000  bye+ W 7- B17- W 9- B28+ W25+ B11- B30+ W19+   5

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra