Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Otwarty Turniej Szachowy P15 z cyklu GP
O PUCHAR DYREKTORA ZSZ im. SANDORA PETÖFI w OSTRÓDZIE

Ostróda 24.11.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  SZYMCZAK, Zbigniew (1)       2290    Rotmistrz Grudziądz       7       41.0  52.5   38.5
2  PUCZYŁOWSKI, Marcin (14)     1932    UKS Trzydziestka Olsztyn  7       37.0  45.0   33.5
3  BUDREWICZ, Krzysztof (2)     2277    AZS-UWM Olsztyn           7       36.0  46.5   30.0
4  MALCZYK, Rafał (5)           2113    AZS-UWM Olsztyn           6.5     43.5  54.5   35.5
5  MALCZYK, Jakub (11)          2047    UKS Trzydziestka Olsztyn  6.5     43.5  54.0   36.0
6  JADANOWSKI, Łukasz (6)       2103    MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5     39.0  48.5   35.0
7  BATURO, Tomasz (8)           2080    UKS Trzydziestka Olsztyn  6       39.5  50.5   30.5
8  JÓŹWIK, Rafał (4)            2129    MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5     40.5  52.0   32.0
9  KRZEWSKI, Dariusz (3)        2195    KKS Warmia Olsztyn        5.5     37.5  48.5   28.5
10 OPALIŃSKI, Krzysztof (15)    1872    LUKS GOK Samborowo        5.5     35.5  43.0   29.0
11 MALCZYK, Radosław (10)       2061    AZS-UWM Olsztyn           5       36.5  47.5   26.0
12 CZARTORYSKI, Paweł (9)       2066    AZS-UWM Olsztyn           5       35.5  46.5   28.0
13 KOTERMAŃSKA, Anna (13)       2006    AZS-UWM Olsztyn           5       35.0  46.0   29.5
14 PLICHTA, Adam (16)           1839    Mrągowia Mrągowo          5       34.5  43.0   29.0
15 ZARĘBSKI, Cezary (12)        2036    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       34.0  43.0   25.5
16 DANISZKOWICZ, Bohdan (17)    1829    Pasłęk                    5       32.0  40.0   24.0
17 JADANOWSKI, Paweł (18)       1726    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       29.5  37.5   26.0
18 ORŁOWSKI, Mirosław (22)      1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5     32.0  41.5   20.5
19 RENKOWSKI, Piotr (19)        1594    OKS W i M Olsztyn         4.5     31.5  40.5   22.5
20 WÓJCIK, Marta (27)           1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5     27.0  33.0   19.5
21 GRUBALSKA, Klaudia (25)      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5     25.5  34.5   16.5
22 MIGALA, Andrzej (7)          2098    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       37.5  49.0   25.5
23 STEMPKA, Jerzy (20)          2000    Warmia Olsztyn            4       33.5  42.5   20.0
24 WÓJCIK, Mateusz (23)         1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       31.5  39.0   19.0
25 SZULC, Jan (21)              1800    Żabi Róg                  4       30.5  38.5   17.0
26 SZULC, Michał (31)           1000    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       26.5  32.5   19.0
27 KLIMIUK, Paweł (30)          1000    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       25.0  31.0   17.0
28 GRUBALSKA, Daria (26)        1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       24.5  32.5   18.0
29 DEJNA, Mirosław (28)         1400    UKS Debiut Lubawa         4       22.0  28.0   13.0
30 KLIMEK, Cezary (29)          1200    MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5     26.5  35.0   16.5
31 JANKIEWICZ, Lucyna (24)      1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.5     27.5  35.0   13.5
32 GRUBALSKI, Sebastian (36)    1000    Wałdyki                   2       24.5  30.5    8.0
33 GRUBALSKI, Jakub (35)        1000    Wałdyki                   2       24.0  30.0   13.0
34 WIERZBOWSKA, Aleksandra (34) 1000    Ostróda                   2       21.0  27.0    8.0
35 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (33) 1000    Ostróda                   1       23.0  29.5    3.0
36 CZERNIAK, Łukasz (32)        1000    Ostróda                   1       22.0  30.0    4.0

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Nazwisko, Imię           FIDE   1    2    3    4    5    6    7    8    9  Suma
1  SZYMCZAK, Zbigniew       2290 W19+ B10+ W 8+ B 4= W 9+ B11= W 6+ B 5= W14=    7
2  BUDREWICZ, Krzysztof     2277 B20+ W11- B 5- W25+ B21+ W10+ B 9+ W 3+ B 4+    7
3  KRZEWSKI, Dariusz        2195 W21+ B12+ W16= B 6- W14- B17+ W 7+ B 2- W18+  5,5
4  JÓŹWIK, Rafał            2129 B22+ W13+ B 9+ W 1= B11- W14- B12+ W16+ W 2-  5,5
5  MALCZYK, Rafał           2113 W23+ B14= W 2+ B16+ W 6= B15+ W11= W 1= B 8=  6,5
6  JADANOWSKI, Łukasz       2103 B24+ W15+ B11= W 3+ B 5= W 7+ B 1- W 8= W10+  6,5
7  MIGALA, Andrzej          2098 W25+ B16- W14+ B18+ W13= B 6- B 3- W17= B15-    4
8  BATURO, Tomasz           2080 B26+ W17+ B 1- W11- B22+ W18+ W15+ B 6= W 5=    6
9  CZARTORYSKI, Paweł       2066 W27+ B18+ W 4- B19+ B 1- W31+ W 2- B10- B20+    5
10 MALCZYK, Radosław        2061 B28+ W 1- B20+ W15- B23+ B 2- W22+ W 9+ B 6-    5
11 MALCZYK, Jakub           2047 W29+ B 2+ W 6= B 8+ W 4+ W 1= B 5= B14- W13+  6,5
12 ZARĘBSKI, Cezary         2036 B30+ W 3- B22+ W17= B15- B19+ W 4- W29+ B16=    5
13 KOTERMAŃSKA, Anna        2006 W31+ B 4- W21+ B27+ B 7= W16+ B14- W15= B11-    5
14 PUCZYŁOWSKI, Marcin      1932 B32+ W 5= B 7- W20+ B 3+ B 4+ W13+ W11+ B 1=    7
15 OPALIŃSKI, Krzysztof     1872 W33+ B 6- W23+ B10+ W12+ W 5- B 8- B13= W 7+  5,5
16 PLICHTA, Adam            1839 B34+ W 7+ B 3= W 5- B17+ B13- W19+ B 4- W12=    5
17 DANISZKOWICZ, Bohdan     1829 W35+ B 8- W25+ B12= W16- W 3- B21+ B 7= W23+    5
18 JADANOWSKI, Paweł        1726 B36+ W 9- B24+ W 7- B27+ B 8- W30+ W20+ B 3-    5
19 RENKOWSKI, Piotr         1594 B 1- W28+ B26+ W 9- B35+ W12- B16- W30+ B22=  4,5
20 STEMPKA, Jerzy             0  W 2- B29+ W10- B14- W28+ W35+ B31+ B18- W 9-    4
21 SZULC, Jan                 0  B 3- W30+ B13- W26+ W 2- B22- W17- B33+ W24+    4
22 ORŁOWSKI, Mirosław         0  W 4- B31+ W12- B29+ W 8- W21+ B10- B26+ W19=  4,5
23 WÓJCIK, Mateusz            0  B 5- W32+ B15- W30+ W10- B26- W28+ B31+ B17-    4
24 JANKIEWICZ, Lucyna         0  W 6- B33+ W18- B31- W29= B25- B36+ W27- B21-  2,5
25 GRUBALSKA, Klaudia         0  B 7- W34+ B17- B 2- W31- W24+ B27= B35+ W29+  4,5
26 GRUBALSKA, Daria           0  W 8- B35+ W19- B21- W36+ W23+ B29- W22- B34+    4
27 WÓJCIK, Marta              0  B 9- W36+ B28+ W13- W18- B30- W25= B24+ W33+  4,5
28 DEJNA, Mirosław            0  W10- B19- W27- B33+ B20- W34+ B23- W32+ B35+    4
29 KLIMEK, Cezary             0  B11- W20- B34+ W22- B24= W36+ W26+ B12- B25-  3,5
30 KLIMIUK, Paweł             0  W12- B21- W33+ B23- W32+ W27+ B18- B19- W36+    4
31 SZULC, Michał              0  B13- W22- B36+ W24+ B25+ B 9- W20- W23- B32+    4
32 CZERNIAK, Łukasz           0  W14- B23- W35- B36- B30- W33+ B34- B28- W31-    1
33 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata    0  B15- W24- B30- W28- B34- B32- W35+ W21- B27-    1
34 WIERZBOWSKA, Aleksandra    0  W16- B25- W29- B35- W33+ B28- W32+ B36- W26-    2
35 GRUBALSKI, Jakub           0  B17- W26- B32+ W34+ W19- B20- B33- W25- W28-    2
36 GRUBALSKI, Sebastian       0  W18- B27- W31- W32+ B26- B29- W24- W34+ B30-    2

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra