Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2007

Olsztyn 22.12.2007

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

Tabela Wyników turnieju finałowego

Mc Zawodnik                        Ro FIDE Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Jakub (10)             2047    2047    6.5     39.0  48.0 33.25
2  SZACHT, Egbert (4)              2113    2113    6.5     37.5  48.0 35.00
3  MALCZYK, Rafał (5)              2113    2113    6.5     35.0  45.0 32.50
4  JADANOWSKI, Łukasz (6)    JUN   2103    2103    6       38.0  46.5 28.75
5  BATURO, Tomasz (7)        JUN   2080    2080    6       38.0  45.0 27.50
6  BUDREWICZ, Krzysztof (1)        2277    2277    6       37.5  48.0 29.25
7  CZARTORYSKI, Paweł (8)          2066    2066    6       36.0  46.0 29.50
8  GULA, Andrzej (11)              1993    1993    5.5     33.0  42.0 24.00
9  DANISZKOWICZ, Bohdan (15)       1829    1829    5       35.5  45.5 24.25
10 RENKOWSKI, Piotr (18)     JUN   1594    1594    5       33.5  43.5 16.50
11 JADANOWSKI, Paweł (16)    JUN   1726    1726    5       30.0  39.0 19.00
12 STEMPKA, Jerzy (19)                     2000    5       26.0  32.5 11.25
13 KRZEWSKI, Dariusz (2)           2195    2195    4.5     39.5  49.5 22.25
14 MALCZYK, Radosław (9)           2061    2061    4.5     36.5  43.5 19.50
15 JÓ¬WIK, Rafał (3)               2129    2129    4.5     31.5  41.0 20.25
16 SZULC, Jan (20)                         1800    4.5     28.0  34.5 15.25
17 PUCZYŁOWSKI, Marcin (12)  JUN   1932    1932    4       31.5  40.0 16.75
18 OPALIŃSKI, Krzysztof (13)       1872    1872    4       31.5  39.5 14.75
19 ORŁOWSKI, Mirosław (21)                 1800    4       30.5  37.0  9.50
20 ZAWADZKI, Krzysztof (17)        1655    1655    4       29.5  36.5  9.00
21 PLICHTA, Adam (14)        JUN   1836    1836    4       26.5  31.5  7.00
22 GNATOWSKI, Kamil (23)     JUN           1600    3.5     25.0  31.0  5.00
23 WÓJCIK, Mateusz (22)      JUN           1600    3       30.0  38.5  7.00
24 WÓJCIK, Marta (24)        JUN           1401    2.5     28.0  36.5  5.50
25 DEJNA, Mirosław (25)                    1400    1       28.5  37.5  0.00

Tabela wyników i kojarzeń turnieju finałowego

Nr  Zawodnik             Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  BUDREWICZ, Krzysztof 2277    13:1 10:0  5:= 16:1 15:1  6:0  2:1  3:1  7:=
2.  KRZEWSKI, Dariusz    2195    14:1  9:1  7:0 11:1  4:=  5:0  1:0 16:1  6:0
3.  JÓ¬WIK, Rafał        2129    15:0  8:= 14:1 13:= 12:0 18:1 21:1  1:0 20:=
4.  SZACHT, Egbert       2113    18:1 15:0 16:1 12:1  2:= 10:1  7:=  6:1  5:=
5.  MALCZYK, Rafał       2113    17:1 11:=  1:=  9:0 18:1  2:1 12:1  8:1  4:=
6.  JADANOWSKI, Łukasz   2103    19:1 24:1 10:=  7:=  9:1  1:1  8:0  4:0  2:1
7.  BATURO, Tomasz       2080    21:1 25:1  2:1  6:= 10:=  8:0  4:= 11:1  1:=
8.  CZARTORYSKI, Paweł   2066    20:=  3:= 17:1 18:1 13:1  7:1  6:1  5:0 10:0
9.  MALCZYK, Radosław    2061    16:1  2:0 25:1  5:1  6:0 12:= 15:1 10:0 11:0
10. MALCZYK, Jakub       2047    22:1  1:1  6:= 15:1  7:=  4:0 11:=  9:1  8:1
11. GULA, Andrzej        1993    23:1  5:= 15:=  2:0 21:1 22:1 10:=  7:0  9:1
12. PUCZYŁOWSKI, Marcin  1932    24:0 20:1 23:1  4:0  3:1  9:=  5:0 13:= 18:0
13. OPALIŃSKI, Krzysztof 1872     1:0 19:1 24:1  3:=  8:0 15:0 22:1 12:= 16:0
14. PLICHTA, Adam        1836     2:0 18:0  3:0 20:0   :1 23:1 17:0 24:1 25:1
15. DANISZKOWICZ, Bohdan 1829     3:1  4:1 11:= 10:0  1:0 13:1  9:0 19:= 21:1
16. JADANOWSKI, Paweł    1726     9:0 22:1  4:0  1:0 23:1 17:1 20:1  2:0 13:1
17. ZAWADZKI, Krzysztof  1655     5:0 21:1  8:0 25:1 22:0 16:0 14:1 18:0   :1
18. RENKOWSKI, Piotr     1594     4:0 14:1 20:1  8:0  5:0  3:0   :1 17:1 12:1
19. STEMPKA, Jerzy       2000     6:0 13:0 21:0   :1 25:1 20:= 24:1 15:= 22:1
20. SZULC, Jan           1800     8:= 12:0 18:0 14:1 24:1 19:= 16:0 25:1  3:=
21. ORŁOWSKI, Mirosław   1800     7:0 17:0 19:1 23:1 11:0 25:1  3:0   :1 15:0
22. WÓJCIK, Mateusz      1600    10:0 16:0   :1 24:= 17:1 11:0 13:0 23:= 19:0
23. GNATOWSKI, Kamil     1600    11:0   :1 12:0 21:0 16:0 14:0 25:1 22:= 24:1
24. WÓJCIK, Marta        1401    12:1  6:0 13:0 22:= 20:0   :1 19:0 14:0 23:0
25. DEJNA, Mirosław      1400      :1  7:0  9:0 17:0 19:0 21:0 23:0 20:0 14:0

Klasyfikacja Końcowa GP 2007

MC Nazwisko, Imię         el.   fin.   suma
1  MALCZYK JAKUB          76,0  13,0   89,0
2  MALCZYK RAFAŁ          72,5  13,0   85,5
3  PUCZYŁOWSKI MARCIN     64,5   8,0   72,5
4  BUDREWICZ KRZYSZTOF    59,0  12,0   71,0
5  JADANOWSKI ŁUKASZ      58,5  12,0   70,5
6  KRZEWSKI DARIUSZ       61,0   9,0   70,0
7  OPALIŃSKI KRZYSZTOF    61,5   8,0   69,5
8  BATURO TOMASZ          56,0  12,0   68,0
9  CZARTORYSKI PAWEŁ      53,0  12,0   65,0
10 DANISZKOWICZ BOHDAN    54,5  10,0   64,5
11 MALCZYK RADOSŁAW       55,0   9,0   64,0
12 STEMPKA JERZY          52,0  10,0   62,0
13 SZACHT EGBERT          48,0  13,0   61,0
14 ORŁOWSKI MIROSŁAW      48,5   8,0   56,5
15 JÓ¬WIK RAFAŁ           47,0   9,0   56,0
16 SZULC JAN              45,5   9,0   54,5
17 RENKOWSKI PIOTR        43,0  10,0   53,0
18 PLICHTA ADAM           43,5   8,0   51,5
19 JADANOWSKI PAWEŁ       40,0  10,0   50,0
20 GULA ANDRZEJ           37,0  11,0   48,0
21 ZAWADZKI KRZYSZTOF     37,5   8,0   45,5
22 KACZMAREK ARKADIUSZ    33,0         33,0
23 WÓJCIK MARTA           26,5   5,0   31,5
24 MALECKI JANUSZ         31,5         31,5
25 DEJNA MIROSŁAW         29,0   2,0   31,0
26 WÓJCIK MATEUSZ         24,5   6,0   30,5
27 GNATOWSKI KAMIL        22,5   7,0   29,5
28 KOTERMAŃSKA ANNA       28,5         28,5
29 SOBOLEWSKI ALFRED      20,5         20,5
30 GÓRECKI MACIEJ         15,5         15,5
31 MALCZYK ALEKSANDER     15,0         15,0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

góra