Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU WMZSZACH NR 1/2007 z dnia 30.04.2007


I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/1 z dnia 28.02.2007
Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/2 z dnia 30.04.2007

II. Nadane tytuły , normy i kategorie centralne

Tytuł kandydata



kat I ++


kat I +


kat I

KACZMAREK ARKADIUSZ            HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

kat II +

MALCZYK BARBARA                HETMAN-PIONIER KETRZYN

III. Zweryfikowane Turnieje Szachowe

1) Turniej klasyfikacyjny - 1000-1200 - Olsztyn 13.01.2007
2) Turniej klasyfikacyjny - 1400-1600 - Olsztyn 13-14.01.2007
3) Mistrzostwa KSP - Olsztyn 10-24.01.2007 - Turniej B
4) Ferie z szachami - Olsztyn - 12-16.02.2007
5) Turniej klasyfikacyjny 1000-1200 - Olsztyn 10-11.03.2007
6) Turniej o Puchar Prezesa UKS Trzydziestka - Olsztyn 10-18.03.2007
7) Turniej klasyfikacyjny - Biskupiec - 12.02 - 18.03 2007
8) Mistrzostwa KSP - Olsztyn 14-28.03.2007 - Turniej A

IV. Nadane kategorie okręgowe

     a) UKS Debiut Lubawa
GRUBALSKA DARIA                     kat IV k    poz. 1
GRUBALSKA KLAUDIA                   kat III k   poz. 4

     b) Budowlani Bartoszyce
MIKOŁAJCZYK ŁUKASZ                  kat V       poz. 1
JACYNA DAMIAN                       kat V       poz. 1
BARANOWSKI PAWEŁ                    kat V       poz. 1
MIKOŁAJCZYK KAMIL                   kat V       poz. 1



     c) Ostródzianka Ostróda
GŁĘBOCKI PIOTR                      kat V       poz. 1
GŁĘBOCKI PIOTR                      kat IV      poz. 4

     d) UKS Trzydziestka Olsztyn
GNATOWSKI KAMIL                     kat III     poz. 2
WÓJCIK MARTA                        kat IV k    poz. 4
RA¬NY ŁUKASZ                        kat III     poz. 4

     e) Debiut GCK Giżycko
ZIÓŁKOWSKI KACPER                   kat III     poz. 4

     f) Hetman-Pionier Kętrzyn
MALCZYK PIOTR                       kat III     poz. 4

     x) zawodnicy niezrzeszeni
KOTLEWSKI ŁUKASZ                    kat IV      poz. 1
KASPERKIEWICZ FILIP                 kat V       poz. 1
PIELACH JACEK                       kat V       poz. 1
KLIMEK CEZARY                       kat V       poz. 1
PYTLOWSKI PIOTR                     kat IV      poz. 3
MI¦KÓW TOMASZ                       kat V       poz. 3
MI¦KÓW KRZYSZTOF                    kat V       poz. 3
BŁAŻEJCZYK RAFAŁ                    kat V       poz. 3
PIELACH WOJCIECH                    kat V       poz. 4
HENNIG GRZEGORZ                     kat V       poz. 4
WRˇBEL WOJCIECH                     kat V       poz. 4
PIELACH JACEK                       kat IV      poz. 5
KOTWICKA KORNELIA                   kat III k   poz. 5
SKOMSKI KAROL                       kat II      poz. 6
SOCHA MATEUSZ                       kat IV      poz. 7
MAMIŃSKI PAWEŁ                      kat V       poz. 7
SOCHA PIOTR                         kat V       poz. 7
KUSIAK ZUZANNA                      kat V k     poz. 7
MYNAJ MAGDALENA                     kat V k     poz. 7
KOTLEWSKI ŁUKASZ                    kat III     poz. 8



V. Nadane klasy sportowe

klasa mistrzowska

klasa pierwsza
BUDREWICZ KRZYSZTOF  PZSzach         31.12.2007
klasa druga
BATURO TOMASZ        poz. 4          31.12.2008
BUDREWICZ KRZYSZTOF  poz. 6          31.12.2008
MALCZYK RAFAŁ        poz .6          31.12.2008
CZARTORYSKI PAWEŁ    poz. 6          31.12.2008
CZAUS PIOTR          poz. 6          31.12.2008
klasa trzecia
MALCZYK JAKUB        poz. 4          31.12.2008
PUCZYŁOWSKI MARCIN   poz. 4          31.12.2008
LIPIEJKO ARTUR       poz. 4          31.12.2008
SZACHT EGBERT        poz. 4          31.12.2008
HENNIG TADEUSZ       poz. 4          31.12.2008

góra