Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU WMZSZACH NR 2/2007 z dnia z dnia 31.12.2007


I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/3 z dnia 30.06.2007
Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/4 z dnia 31.08.2007
Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/5 z dnia 31.10.2007
Komunikat klasyfikacyjny nr 2007/6 z dnia 31.12.2007

II. Nadane tytuły , normy i kategorie centralne

Tytuł mistrza krajowego

KOLAGO MARCIN                      MLKS Ostródzianka Ostróda

K +

KOLAGO MARCIN                  MLKS Ostródzianka Ostróda
BUDREWICZ KRZYSZTOF            AZS UWM Olsztyn

Tytuł kandydata

KOTERMAŃSKA ANNA               AZS UWM Olsztyn

kat I ++

BATURO TOMASZ                  UKS Trzydziestka Olsztyn

kat I +

CZAUS PIOTR                    UKS Trzydziestka Olsztyn

kat I

PLICHTA ADAM                   Mrągowia Mrągowo

kat II +

CICHOCKA URSZULA               Debiut GCK Giżycko
CZAJKOWSKI ALAN                Budowlani Bartoszyce

III. Zweryfikowane Turnieje Szachowe

 1) Turniej o Puchar Wiosny - Kętrzyn
 2) Turniej o Puchar Burmistrza - Giżycko 25.05-27.05.2007
 3) Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów - Olsztyn 25.06-28.06.2007
 4) Międzynarodowy Turniej Szachowy - Kowalewo Pomorskie 04.07-10.07.2007
 5) Wakacje z szachami - Łazy - 05.07 - 12.07.2007
 6) Festiwal Szachowy - Ostróda 06.08 - 12.08.2007
 7) Obóz szachowy - Szklarska Poręba 08.08 - 19.08.2007
 8) Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPJ w szachach - Bęsia 21.10-26.10
 9) Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów 26.10-28.10
10) Puchar Trzech Leszczy - Giżycko - 03.11-04.11
11) Puchar Kierownika SDK Zakrzewo  - Elbląg 13.09-29.11
12) Turniej zajęć pozalekcyjnych - Ostróda 16.10 - 01.12.2007
13) Festiwal szachowy - Kętrzyn 27.12-30.12.2007

IV. Nadane kategorie okręgowe

    poz.
     a) Debiut GCK Giżycko
MAŁKOWSKI ROBERT                    kat IV    poz. 2
BADOWSKA ADRIANA                    kat III k poz. 2
CICHOCKA URSZULA                    kat II k  poz. 8
DUSZYŃSKI KACPER                    kat V     poz. 10
ŁADNY BARTŁOMIEJ                    kat V     poz. 10

     b) LUKS GOK Samborowo
PIELACH WOJCIECH                    kat IV    poz. 2

     c) UKS Trzydziestka Olsztyn
WÓJCIK MARTA                        kat III k poz. 2
KOWALCZYK ŻANETA                    kat III k poz. 2
GÓRECKI MACIEJ                      kat. IV   poz. 3
REZA WOJCIECH                       kat. III  poz. 3
FALICKI KACPER                      kat II    poz. 7
WOJTUNIK MACIEJ                     kat III   poz. 9
REZA WOJCIECH                       kat II    poz. 13
KOWALCZYK ŻANETA                    kat II k  poz. 13

     d) MLKS Ostródzianka Ostróda
GŁĘBOCKI PIOTR                      kat III   poz. 3
PRZEŚLAKIEWICZ DANIEL               kat III   poz. 6
KLIMEK CEZARY                       kat IV    poz. 12
KLIMIUK PAWEŁ                       kat V     poz. 12
SOBOCZYŃSKA MAŁGORZATA              kat V k   poz. 12
WIERZBOWSKA ALEKSANDRA              kat V k   poz. 12

     e) Zacisze Wydminy
SIRANT MARCIN                       kat V     poz. 3
SIRANT MARCIN                       kat IV    poz. 8
SZTORC MACIEJ                       kat V     poz. 10

     f) UKSz Biała Piska
ZYSKOWSKI JAKUB                     kat III   poz. 3

     g) Wkra Nidzica
BUDAKOW ADRIAN                      kat II    poz. 4

     h) Hetman Nowe Miasto Lubawskie
WIECHOWSKI ŁUKASZ                   kat II    poz. 4

     
i) Zakrzewo-Start Elbląg
DWULIT KONRAD                       kat IV    poz. 4
SWATOWSKI PRZEMYSŁAW                kat IV    poz. 4
MURAWSKI JACEK                      kat IV    poz. 4
OSTRĘGA PRZEMYSŁAW                  kat IV    poz. 4
OSTRĘGA PRZEMYSŁAW                  kat III   poz. 6
MURAWSKI JACEK                      kat III   poz. 11

     j) UKS Debiut Lubawa
JAKUBOWSKI PAWEŁ                    kat II    poz. 6
GRUBALSKA DARIA                     kat III k poz. 8

     j) MLKS Czarni Olecko
GRYGLAS KAMIL                       kat II    poz. 9

     k) Hetman-Pionier Kętrzyn
STYPIK PAWEŁ                        kat V     poz. 1

     x) zawodnicy niezrzeszeni:
DANOWSKI PAWEŁ                      kat IV    poz. 1
BARANOWSKI RAFAŁ                    kat IV    poz. 1
DARDZIŃSKI SZYMON                   kat V     poz. 1
DARDZIŃSKI SZYMON                   kat III   poz. 2
DRASZKIEWICZ SZYMON                 kat V     poz. 3
BARAOWSKI PAWEŁ                     kat IV    poz. 5
OLSZEWSKI ARTUR                     kat IV    poz. 7
JAKUBOWSKI MICHAŁ                   kat V     poz. 10
SMUKOWSKI DAWID                     kat V     poz. 10
CZERNIAK ŁUKASZ                     kat V     poz. 12

V. Nadane klasy sportowe

klasa mistrzowska
BUDREWICZ KRZYSZTOF       pzszach               31.12.2008
MIŚTA ALEKSANDER          pzszach               31.12.2008
klasa pierwsza
KOTERMAŃSKA ANNA          pzszach               31.12.2008
klasa druga
SZACHT EGBERT             poz. 4                31.12.2008
CZARTORYSKI PAWEŁ         poz. 4                31.12.2008
CZAUS PIOTR               poz. 4                31.12.2008
SZYMANOWSKA LENA          poz. 4                31.12.2008
PUCZYŁOWSKI MARCIN        poz. 8                31.12.2008
MALCZYK RAFAŁ             poz. 13               31.12.2008
klasa trzecia
TARACH DOROTA             poz. 2                31.12.2008
GRYGLAS MARTA             poz. 2                31.12.2008
PLICHTA ADAM              poz. 4                31.12.2008
OSZMIAN NATALIA           poz. 4                31.12.2008
STACHOWICZ FELIKS         poz. 6                31.12.2008
SIWOŃ ZBIGNIEW            poz. 11               31.12.2008
CZAJKOWSKI ALAN           poz. 13               31.12.2008
OPALIŃSKI SEBASTIAN       poz. 13               31.12.2008
ZAJĄCZKOWSKI JAN          poz. 13               31.12.2008
KACZMAREK ARAKDIUSZ       poz. 13               31.12.2008
MALECKI JANUSZ            poz. 13               31.12.2008

góra