Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
2 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  BATURO, Tomasz (123)      LO V Olsztyn   6.5     20.0  28.5 22.75
2  MALCZYK, Jakub (1)        ZSEiT Olsztyn  5.5     18.5  26.0 20.25
3  BARAN, Dawid (4)          GIM 22 Olsztyn 5       19.0  27.5 17.00
4  MALCZYK, Barbara (5)      LO VI Olsztyn  4.5     18.5  26.0 15.75
5  PUCZYŁOWSKI, Marcin (122) LO II Olsztyn  4       16.5  24.0  7.00
6  TARACH, Dorota (2)        LO Iława       3.5     21.0  28.5 11.25
7  GNATOWSKI, Kamil (118)    GIM 9 Olsztyn  3.5     15.5  22.5  6.75
8  REZA, Wojciech (119)      GIM 4 Olsztyn  3.5     15.5  22.0 12.25
9  HEKMAN, Dominik (6)       SP 3 Biskupiec 3       19.0  26.5  8.50
10 CHMIELEWSKI, Bartosz (12) SP 3 Olsztyn   3       17.5  24.5  5.00
11 MALCZYK, Piotr (10)       SP Gietrzwałd  3       14.0  19.0  4.00
12 WOJTKOWSKI, Bartosz (8)   LO VI Olsztyn  2       17.0  25.0  3.50
13 RENKOWSKI, Piotr (3)      SP 3 Olsztyn   2       16.5  22.5  3.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BATURO, Tomasz       CS    LO V Olsztyn   6.5   0:1  3:1  6:1  2:=  4:1  5:1  9:1
2  MALCZYK, Jakub       CS    ZSEiT Olsztyn  5.5  12:1  7:1 10:1  1:=  3:1  6:1  4:0
3  BARAN, Dawid         CG    GIM 22 Olsztyn 5    10:1  1:0  5:1  8:1  2:0  9:1  6:1
4  MALCZYK, Barbara     DS    LO VI Olsztyn  4.5   8:0  9:1  7:1  6:=  1:0 12:1  2:1
5  PUCZYŁOWSKI, Marcin  CS    LO II Olsztyn  4     9:1  6:0  3:0  0:1 12:1  1:0 13:1
6  TARACH, Dorota       DS    LO Iława       3.5  11:1  5:1  1:0  4:= 13:1  2:0  3:0
7  GNATOWSKI, Kamil     CG    GIM 9 Olsztyn  3.5  13:1  2:0  4:0 12:0  0:1 11:1  8:=
8  REZA, Wojciech       CG    GIM 4 Olsztyn  3.5   4:1 13:0 11:1  3:0  9:0 10:1  7:=
9  HEKMAN, Dominik      CP    SP 3 Biskupiec 3     5:0  4:0 13:1 10:1  8:1  3:0  1:0
10 CHMIELEWSKI, Bartosz CP    SP 3 Olsztyn   3     3:0  0:1  2:0  9:0 11:1  8:0 12:1
11 MALCZYK, Piotr       CP    SP Gietrzwałd  3     6:0 12:1  8:0 13:1 10:0  7:0  0:1
12 WOJTKOWSKI, Bartosz  CS    LO VI Olsztyn  2     2:0 11:0  0:1  7:1  5:0  4:0 10:0
13 RENKOWSKI, Piotr     CP    SP 3 Olsztyn   2     7:0  8:1  9:0 11:0  6:0  0:1  5:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra