Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
2 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  KOWALCZYK, Żaneta (15)    SP 30 Olsztyn   6       19.0  26.0 22.50
2  KOTLEWSKI, Łukasz (16)    KSP Olsztyn     5.5     22.0  30.5 23.00
3  SŁOWIKOWSKI, Jacek (22)   ZS Pasłęk       5       16.0  22.0 12.00
4  GRUBALSKA, Klaudia (17)   SP Grabowo      4.5     20.0  28.5 16.75
5  BERGOLC, Sylwester (19)   LO V Olsztyn    4.5     19.5  27.0 16.00
6  KRAWCZYŃSKI, Rafał (21)   GIM 3 Olsztyn   4.5     19.0  25.0 13.00
7  SŁOWIKOWSKI, Kamil (23)   ZSEiT Olsztyn   4       19.0  27.5 14.00
8  GŁĘBOCKI, Piotr (29)      SP 1 Ostróda    4       19.0  27.5 11.00
9  WO¬NIAK, Łukasz (116)     ZSE-H Olsztyn   4       18.5  26.5 13.00
10 PACZYŃSKI, Mateusz (120)  GIM 22 Olsztyn  4       18.0  26.0 13.50
11 RYBIŃSKI, Tomasz (121)    GIM 8 Olsztyn   3.5     14.0  19.0  6.50
12 WÓJCIK, Marta (25)        LO V Olsztyn    3       19.5  25.5  5.50
13 WÓJCIK, Mateusz (26)      SP 34 Olsztyn   3       19.0  26.0  6.00
14 HEINICH, Tomasz (117)     ZSEk Olsztyn    3       19.0  24.0  4.00
15 BARANOWSKI, Paweł (18)    SP 7 Bartoszyce 3       15.5  20.5  9.00
16 MALCZYK, Aleksander (14)  SP Gietrzwałd   3       15.5  20.5  3.00
17 DRAPIŃSKI, Krzysztof (28) GIM 22 Olsztyn  2.5     19.0  27.5  8.75
18 RYPIŃSKI, Michał (24)     ZSEiT Olsztyn   2       18.0  24.5  1.00
19 CHROŁ, Piotr (20)         ZSE-H Olsztyn   1       14.5  20.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Klub            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOWALCZYK, Żaneta    DP    SP 30 Olsztyn   6    18:1  8:1  7:1 17:1  2:1  5:=  4:=
2  KOTLEWSKI, Łukasz    CP    KSP Olsztyn     5.5  12:=  6:1  9:1  4:1  1:0 10:1  5:1
3  SŁOWIKOWSKI, Jacek   CS    ZS Pasłęk       5    10:0 15:0 12:1 18:1 14:1  8:1  9:+
4  GRUBALSKA, Klaudia   DP    SP Grabowo      4.5  13:1 14:1 17:=  2:0  6:1  9:=  1:=
5  BERGOLC, Sylwester   CS    LO V Olsztyn    4.5   8:0 18:1 10:1 13:1  7:1  1:=  2:0
6  KRAWCZYŃSKI, Rafał   CG    GIM 3 Olsztyn   4.5   9:=  2:0 19:1 14:1  4:0  7:1 15:1
7  SŁOWIKOWSKI, Kamil   CS    ZSEiT Olsztyn   4    16:1 10:1  1:0  8:1  5:0  6:0 13:1
8  GŁĘBOCKI, Piotr      CP    SP 1 Ostróda    4     5:1  1:0 16:1  7:0 11:1  3:0 14:+
9  WO¬NIAK, Łukasz      CS    ZSE-H Olsztyn   4     6:= 12:1  2:0 16:1 17:1  4:=  3:-
10 PACZYŃSKI, Mateusz   CG    GIM 22 Olsztyn  4     3:1  7:0  5:0 12:1 13:1  2:0 17:1
11 RYBIŃSKI, Tomasz     CG    GIM 8 Olsztyn   3.5   0:1 17:0 13:0 15:1  8:0 12:= 18:1
12 WÓJCIK, Marta        DS    LO V Olsztyn    3     2:=  9:0  3:0 10:0  0:1 11:= 19:1
13 WÓJCIK, Mateusz      CP    SP 34 Olsztyn   3     4:0  0:1 11:1  5:0 10:0 17:1  7:0
14 HEINICH, Tomasz      CS    ZSEk Olsztyn    3    19:1  4:0 15:1  6:0  3:0  0:1  8:-
15 BARANOWSKI, Paweł    CP    SP 7 Bartoszyce 3    17:0  3:1 14:0 11:0 19:1 16:1  6:0
16 MALCZYK, Aleksander  CP    SP Gietrzwałd   3     7:0 19:1  8:0  9:0 18:1 15:0  0:1
17 DRAPIŃSKI, Krzysztof CG    GIM 22 Olsztyn  2.5  15:1 11:1  4:=  1:0  9:0 13:0 10:0
18 RYPIŃSKI, Michał     CS    ZSEiT Olsztyn   2     1:0  5:0  0:1  3:0 16:0 19:1 11:0
19 CHROŁ, Piotr         CS    ZSE-H Olsztyn   1    14:0 16:0  6:0  0:1 15:0 18:0 12:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra