Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
2 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  OLSZEWSKI, Artur (93)      SP 9 Olsztyn    6.5     21.0  28.5 26.25
2  KLIMEK, Cezary (44)        GIM 2 Ostróda   5.5     20.0  27.0 20.25
3  JACYNA, Damian (40)        SP 7 Bartoszyce 5       22.0  31.5 20.75
4  WOJTUNIK, Maciej (32)      SP 25 Olsztyn   5       20.5  30.0 18.75
5  ABENDROT, Sebastian (105)  GIM Samborowo   5       20.0  28.0 19.00
6  GRUBALSKA, Daria (27)      SP Grabowo      5       18.0  26.0 17.50
7  BABSKI, Jakub (103)        GIM Samborowo   5       18.0  25.0 16.50
8  ŻMIJEWSKI, Stanisław (108) SP Samborowo    4.5     19.5  29.0 13.00
9  DRAPIŃSKI, Piotr (54)      KSP Olsztyn     4.5     18.5  26.0 14.00
10 EJZENBERG, Emil (39)       GIM 101 Olsztyn 4       23.0  32.5 17.00
11 SŁABKOWSKI, Łukasz (38)    ZSEiT Olsztyn   4       21.0  29.5 14.50
12 GÓRECKI, Maciej (33)       SP 30 Olsztyn   4       20.5  28.0 14.00
13 PISZCZATOWSKI, Piotr (31)  SP 2 Olsztyn    4       19.0  26.0 12.50
14 RÓŻEWICZ, Maciej (47)      ZSEiT Olsztyn   4       19.0  26.0 11.50
15 PYTLOWSKI, Piotr (30)      KSP Olsztyn     4       18.0  25.5 11.50
16 TO¦, Klaudiusz (43)        GIM Dywity      3.5     17.0  24.0  6.25
17 KULESZA, Jolanta (99)      SP Samborowo    3.5     13.0  17.5  8.00
18 KLIMIUK, Paweł (55)        GIM 2 Ostróda   3       19.0  27.0  6.00
19 GAMRAT, Paweł (52)         SP 30 Olsztyn   3       18.5  26.5  9.50
20 HENNIG, Grzegorz (48)      SP 10 Olsztyn   3       18.0  24.5  9.50
21 MERCHEL, Damian (42)       SP 30 Olsztyn   3       16.0  23.0  5.25
22 ROZUMOWICZ, Rafał (45)     SP 3 Olsztyn    3       16.0  21.5  7.25
23 MIKOŁAJCZYK, Łukasz (86)   SP 7 Bartoszyce 3       16.0  21.5  6.50
24 SIUDZIŃSKA, Joanna (90)    SP 2 Olsztyn    3       15.0  21.5  6.00
25 KASPERKIEWICZ, Filip (85)  SP Stawiguda    3       12.0  16.5  5.00
26 PIELACH, Wojciech (50)     SP 1 Ostróda    2.5     18.0  26.0  7.25
27 KOPCZYŃSKI, Dawid (56)     GIM 2 Ostróda   2.5     14.5  19.0  4.00
28 PEŁCZYŃSKI, Daniel (37)    LO II Olsztyn   2       15.5  23.5  3.50
29 BŁAŻEJCZYK, Rafał (82)     KSP Olsztyn     2       14.5  20.0  5.50
30 CIESZYŃSKI, Artur (51)     SP 3 Olsztyn    1.5     15.0  21.5  2.50
31 SŁAWIŃSKI, Michał (36)     SP Dywity       1.5     12.0  16.0  2.50
32 KOWALEWSKI, Dawid (104)    GIM Samborowo   1       15.0  22.0  0.00
33 HRYWNA, Oleg (34)          GIM 6 Olsztyn   0        6.0   6.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Klub            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  OLSZEWSKI, Artur     CP    SP 9 Olsztyn    6.5  21:1 28:1  4:1 10:1  3:1  2:=  8:1
2  KLIMEK, Cezary       CG    GIM 2 Ostróda   5.5   7:1 13:0 32:1 26:1 11:1  1:=  9:1
3  JACYNA, Damian       CP    SP 7 Bartoszyce 5    24:1  6:1 12:1 11:1  1:0  8:=  4:=
4  WOJTUNIK, Maciej     CP    SP 25 Olsztyn   5    19:1 18:1  1:0 22:1  5:1  9:=  3:=
5  ABENDROT, Sebastian  CG    GIM Samborowo   5    14:1 10:0 21:1 15:1  4:0 11:1 13:1
6  GRUBALSKA, Daria     DP    SP Grabowo      5    20:1  3:0 16:1 14:1 10:0 18:1 12:1
7  BABSKI, Jakub        CG    GIM Samborowo   5     2:0 30:1 20:0 24:1 14:1 15:1 10:1
8  ŻMIJEWSKI, Stanisław CP    SP Samborowo    4.5   0:1 11:0 19:1 16:1 12:1  3:=  1:0
9  DRAPIŃSKI, Piotr     CP    KSP Olsztyn     4.5  12:0 21:1 28:1 13:1 26:1  4:=  2:0
10 EJZENBERG, Emil      CG    GIM 101 Olsztyn 4    23:1  5:1 13:1  1:0  6:1 12:0  7:0
11 SŁABKOWSKI, Łukasz   CS    ZSEiT Olsztyn   4    25:1  8:1 15:1  3:0  2:0  5:0 23:1
12 GÓRECKI, Maciej      CP    SP 30 Olsztyn   4     9:1 27:1  3:0 20:1  8:0 10:1  6:0
13 PISZCZATOWSKI, Piotr CP    SP 2 Olsztyn    4    30:1  2:1 10:0  9:0 27:1 23:1  5:0
14 RÓŻEWICZ, Maciej     CS    ZSEiT Olsztyn   4     5:0 29:1 18:1  6:0  7:0 16:1 19:1
15 PYTLOWSKI, Piotr     CP    KSP Olsztyn     4    26:1 22:1 11:0  5:0 19:1  7:0 18:1
16 TO¦, Klaudiusz       CG    GIM Dywity      3.5  17:= 33:+  6:0  8:0 28:1 14:0 26:1
17 KULESZA, Jolanta     DP    SP Samborowo    3.5  16:= 31:1 22:0 19:0 29:= 26:= 27:1
18 KLIMIUK, Paweł       CG    GIM 2 Ostróda   3    33:1  4:0 14:0 25:1 20:1  6:0 15:0
19 GAMRAT, Paweł        CP    SP 30 Olsztyn   3     4:0 24:1  8:0 17:1 15:0 20:1 14:0
20 HENNIG, Grzegorz     CP    SP 10 Olsztyn   3     6:0 23:1  7:1 12:0 18:0 19:0 30:1
21 MERCHEL, Damian      CP    SP 30 Olsztyn   3     1:0  9:0  5:0 31:= 24:= 32:1 29:1
22 ROZUMOWICZ, Rafał    CP    SP 3 Olsztyn    3    32:1 15:0 17:1  4:0 23:0 27:= 25:=
23 MIKOŁAJCZYK, Łukasz  CP    SP 7 Bartoszyce 3    10:0 20:0 30:1 28:1 22:1 13:0 11:0
24 SIUDZIŃSKA, Joanna   DP    SP 2 Olsztyn    3     3:0 19:0 29:=  7:0 21:= 30:1 28:1
25 KASPERKIEWICZ, Filip CP    SP Stawiguda    3    11:0 26:0 31:1 18:0 32:1 29:= 22:=
26 PIELACH, Wojciech    CP    SP 1 Ostróda    2.5  15:0 25:1 27:1  2:0  9:0 17:= 16:0
27 KOPCZYŃSKI, Dawid    CG    GIM 2 Ostróda   2.5  31:1 12:0 26:0 32:1 13:0 22:= 17:0
28 PEŁCZYŃSKI, Daniel   CS    LO II Olsztyn   2    29:1  1:0  9:0 23:0 16:0 31:1 24:0
29 BŁAŻEJCZYK, Rafał    CP    KSP Olsztyn     2    28:0 14:0 24:= 30:= 17:= 25:= 21:0
30 CIESZYŃSKI, Artur    CP    SP 3 Olsztyn    1.5  13:0  7:0 23:0 29:= 31:1 24:0 20:0
31 SŁAWIŃSKI, Michał    CP    SP Dywity       1.5  27:0 17:0 25:0 21:= 30:0 28:0 32:1
32 KOWALEWSKI, Dawid    CG    GIM Samborowo   1    22:0  0:1  2:0 27:0 25:0 21:0 31:0
33 HRYWNA, Oleg         CG    GIM 6 Olsztyn   0    18:0 16:-  0:   0:   0:   0:   0: 

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra