Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
2 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  CENTKOWSKI, Cezary (109)   LO V Olsztyn    6       21.0  29.5 25.50
2  MI¦KÓW, Tomasz (68)        KSP Olsztyn     5.5     24.0  32.0 23.75
3  PYTLOWSKI, Wojciech (57)   KSP Olsztyn     5.5     22.5  30.0 21.75
4  DOMAŃSKI, Dawid (53)       SP 3 Olsztyn    5.5     22.0  31.5 23.50
5  KARWOWSKI, Piotr (58)      GIM Dywity      5.5     21.0  30.0 23.50
6  CIS, Krzysztof (46)        SP 1 Barczewo   5       19.5  27.5 15.25
7  ¦WIERZYNA, Marcin (87)     SP 7 Bartoszyce 5       18.5  25.0 15.75
8  SZARANDA, Maciej (70)      SP 7 Bartoszyce 4.5     23.0  31.5 18.25
9  KOTLEWSKI, Michał (49)     KSP Olsztyn     4.5     23.0  30.5 16.75
10 PAC, Sebastian (91)        SP 3 Olsztyn    4.5     20.5  29.5 16.25
11 ADAMOWICZ, Piotr (94)      SP 13 Olsztyn   4.5     20.5  29.0 15.75
12 ADAMOWICZ, Marek (95)      SP 13 Olsztyn   4.5     18.0  25.0 13.00
13 PADUCH, Kesja (98)         ZSEiT Olsztyn   4.5     16.5  23.0 13.75
14 GRUBALSKI, Sebastian (114) SP Grabowo      4.5     16.5  23.0 12.50
15 SZULC, Michał (66)         LO V Olsztyn    4       22.5  31.5 16.00
16 SMUKOWSKI, Dawid (59)      ZSG-S Olsztyn   4       22.0  31.0 16.50
17 CISZEWSKI, Mateusz (92)    SP 22 Olsztyn   4       19.0  26.5 12.50
18 KIERZNOWSKI, Jakub (88)    SP 7 Bartoszyce 4       18.5  25.5 11.00
19 WIEŻYNIS, Weronika (64)    SP 3 Olsztyn    4       18.0  24.5 12.00
20 KACZYŃSKI, Artur (71)      ZSEiT Olsztyn   4       15.5  24.5 12.00
21 MICHALAK, Marcin (76)      SP 3 Olsztyn    3.5     20.0  26.5 10.50
22 MI¦KÓW, Krzysztof (97)     KSP Olsztyn     3.5     19.5  28.0 11.00
23 DUDKO, Piotr (110)         SP 15 Olsztyn   3.5     18.0  25.5 10.00
24 PSZCZOŁA, Krystian (115)   ZSB Olsztyn     3.5     17.5  23.5  9.25
25 OPALIŃSKA, Wiktoria (107)  SP Samborowo    3.5     16.0  21.5  8.50
26 PIEŃKOSZ, Dominika (101)   SP Samborowo    3       19.5  26.5  9.00
27 MICHALSKI, Mariusz (73)    SP 30 Olsztyn   3       18.5  26.5  9.50
28 GRUBALSKI, Jakub (63)      SP Grabowo      3       18.0  25.0  9.00
29 KARWOWSKI, Paweł (60)      SP Dywity       3       17.5  24.0  8.50
30 ROSIŃSKI, Michał (69)      SP 22 Olsztyn   3       16.5  23.0  8.50
31 MICHAŁOWSKI, Maciej (102)  SP 3 Olsztyn    3       16.0  22.0  3.50
32 BULKOWSKI, Martin (65)     SP 3 Olsztyn    3       15.5  21.5  5.50
33 BARTKOWSKI, Krystian (111) SP 3 Olsztyn    3       14.0  20.0  6.50
34 TYSZER, Ireneusz (106)     SP Samborowo    3       13.0  19.0  8.00
35 MALOWAŃSKA, Sylwia (75)    SP 30 Olsztyn   3       11.0  16.0  5.50
36 MAKOWSKA, Maja (100)       SP Samborowo    2.5     16.0  23.0  6.25
37 MĘDREK, Mateusz (96)       SP 30 Olsztyn   2.5     15.5  21.5  3.25
38 BIELECKA, Emilia (80)      SP 7 Bartoszyce 2.5     14.5  20.5  2.75
39 KOSZYKOWSKI, Mateusz (72)  SP 7 Bartoszyce 2       16.5  22.0  4.50
40 PRZYBYCIEŃ, Jakub (89)     SP 7 Bartoszyce 2       16.0  22.5  1.50
41 MAZURUK, Patryk (83)       SP 34 Olsztyn   2       15.5  21.0  4.50
42 BIELECKA, Maja (77)        SP 7 Bartoszyce 2       14.0  19.5  4.50
43 RZYMOWSKI, Szymon (79)     SP 7 Bartoszyce 1.5     15.5  21.0  2.75
44 ZELMA, Ewelina (112)       SP 4 Ostróda    1.5     13.5  19.5  0.75
45 LIPIŃSKA, Marta (113)      SP 4 Ostróda    1.5     12.0  17.0  0.75
46 MARCZAK, Barbara (84)      SP 2 Olsztyn    0        8.0   8.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Klub            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  CENTKOWSKI, Cezary   CS    LO V Olsztyn    6    27:1 20:1 16:0 18:1 10:1  9:1  3:1
2  MI¦KÓW, Tomasz       CP    KSP Olsztyn     5.5  36:1 23:1  4:1  6:1  8:1  3:=  5:0
3  PYTLOWSKI, Wojciech  CP    KSP Olsztyn     5.5  40:1 12:1 15:1  8:1 16:1  2:=  1:0
4  DOMAŃSKI, Dawid      CP    SP 3 Olsztyn    5.5  18:1 11:1  2:0 17:1  9:1  7:= 15:1
5  KARWOWSKI, Piotr     CG    GIM Dywity      5.5  10:1 22:1  8:0 21:1 11:1 15:=  2:1
6  CIS, Krzysztof       CP    SP 1 Barczewo   5    46:1 21:= 32:1  2:0 12:1 22:1  7:=
7  ¦WIERZYNA, Marcin    CP    SP 7 Bartoszyce 5     9:0 44:1 31:1 26:1 28:1  4:=  6:=
8  SZARANDA, Maciej     CP    SP 7 Bartoszyce 4.5  31:1 14:1  5:1  3:0  2:0 26:1 11:=
9  KOTLEWSKI, Michał    CP    KSP Olsztyn     4.5   7:1 43:1 19:1 16:1  4:0  1:0 13:=
10 PAC, Sebastian       CP    SP 3 Olsztyn    4.5   5:0 30:1 23:1 14:1  1:0 24:= 22:1
11 ADAMOWICZ, Piotr     CP    SP 13 Olsztyn   4.5  29:1  4:0 33:1 19:1  5:0 23:1  8:=
12 ADAMOWICZ, Marek     CP    SP 13 Olsztyn   4.5  28:1  3:0 29:= 43:1  6:0 21:1 24:1
13 PADUCH, Kesja        DS    ZSEiT Olsztyn   4.5  15:0 27:0 39:1 32:1 36:1 16:1  9:=
14 GRUBALSKI, Sebastian CP    SP Grabowo      4.5  38:1  8:0 42:1 10:0 41:1 17:1 18:=
15 SZULC, Michał        CS    LO V Olsztyn    4    13:1 24:1  3:0 22:= 21:1  5:=  4:0
16 SMUKOWSKI, Dawid     CS    ZSG-S Olsztyn   4    17:1 25:1  1:1  9:0  3:0 13:0 30:1
17 CISZEWSKI, Mateusz   CP    SP 22 Olsztyn   4    16:0 39:1 24:1  4:0 19:1 14:0 26:1
18 KIERZNOWSKI, Jakub   CP    SP 7 Bartoszyce 4     4:0 45:1 25:=  1:0 37:1 28:1 14:=
19 WIEŻYNIS, Weronika   DP    SP 3 Olsztyn    4    37:1 26:1  9:0 11:0 17:0 27:1 25:1
20 KACZYŃSKI, Artur     CS    ZSEiT Olsztyn   4    34:1  1:0 21:0 33:1 26:0 31:1 32:1
21 MICHALAK, Marcin     CP    SP 3 Olsztyn    3.5  44:1  6:= 20:1  5:0 15:0 12:0 36:1
22 MI¦KÓW, Krzysztof    CP    KSP Olsztyn     3.5  32:1  5:0 27:1 15:= 29:1  6:0 10:0
23 DUDKO, Piotr         CP    SP 15 Olsztyn   3.5  35:1  2:0 10:0 38:1 27:1 11:0 29:=
24 PSZCZOŁA, Krystian   CS    ZSB Olsztyn     3.5  41:1 15:0 17:0 40:1 30:1 10:= 12:0
25 OPALIŃSKA, Wiktoria  DP    SP Samborowo    3.5  39:1 16:0 18:= 28:0 43:1 29:1 19:0
26 PIEŃKOSZ, Dominika   DP    SP Samborowo    3    30:1 19:0 41:1  7:0 20:1  8:0 17:0
27 MICHALSKI, Mariusz   CP    SP 30 Olsztyn   3     1:0 13:1 22:0 34:1 23:0 19:0 41:1
28 GRUBALSKI, Jakub     CP    SP Grabowo      3    12:0 33:= 37:1 25:1  7:0 18:0 34:=
29 KARWOWSKI, Paweł     CP    SP Dywity       3    11:0 42:1 12:= 36:1 22:0 25:0 23:=
30 ROSIŃSKI, Michał     CP    SP 22 Olsztyn   3    26:0 10:0 38:1 31:1 24:0 33:1 16:0
31 MICHAŁOWSKI, Maciej  CP    SP 3 Olsztyn    3     8:0 46:1  7:0 30:0 45:1 20:0 42:1
32 BULKOWSKI, Martin    CP    SP 3 Olsztyn    3    22:0 40:1  6:0 13:0 44:1 41:1 20:0
33 BARTKOWSKI, Krystian CP    SP 3 Olsztyn    3    42:= 28:= 11:0 20:0 40:1 30:0 39:1
34 TYSZER, Ireneusz     CP    SP Samborowo    3    20:0 41:0 35:1 27:0 39:= 37:1 28:=
35 MALOWAŃSKA, Sylwia   DP    SP 30 Olsztyn   3    23:0 36:0 34:0 39:= 42:= 43:1 40:1
36 MAKOWSKA, Maja       DP    SP Samborowo    2.5   2:0 35:1 43:= 29:0 13:0 38:1 21:0
37 MĘDREK, Mateusz      CP    SP 30 Olsztyn   2.5  19:0 38:= 28:0 42:1 18:0 34:0  0:1
38 BIELECKA, Emilia     DP    SP 7 Bartoszyce 2.5  14:0 37:= 30:0 23:0  0:1 36:0 43:1
39 KOSZYKOWSKI, Mateusz CP    SP 7 Bartoszyce 2    25:0 17:0 13:0 35:= 34:= 44:1 33:0
40 PRZYBYCIEŃ, Jakub    CP    SP 7 Bartoszyce 2     3:0 32:0 44:1 24:0 33:0  0:1 35:0
41 MAZURUK, Patryk      CP    SP 34 Olsztyn   2    24:0 34:1 26:0 45:1 14:0 32:0 27:0
42 BIELECKA, Maja       DP    SP 7 Bartoszyce 2    33:= 29:0 14:0 37:0 35:= 45:1 31:0
43 RZYMOWSKI, Szymon    CP    SP 7 Bartoszyce 1.5  45:1  9:0 36:= 12:0 25:0 35:0 38:0
44 ZELMA, Ewelina       DP    SP 4 Ostróda    1.5  21:0  7:0 40:0  0:1 32:0 39:0 45:=
45 LIPIŃSKA, Marta      DP    SP 4 Ostróda    1.5  43:0 18:0  0:1 41:0 31:0 42:0 44:=
46 MARCZAK, Barbara     DP    SP 2 Olsztyn    0     6:0 31:0  0:   0:   0:   0:   0: 

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra