Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
3 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Szkoła         Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  REZA, Wojciech (9)        GIM 4 Olsztyn  6       19.5  26.5 21.50
2  PUCZYŁOWSKI, Marcin (5)   LO II Olsztyn  6       19.0  25.5 21.00
3  BARAN, Dawid (3)          GIM 22 Olsztyn 5       20.5  29.5 21.00
4  HEKMAN, Dominik (10)      SP 3 Biskupiec 4.5     15.5  22.5 13.00
5  PLICHTA, Adam (139)       LO I Mrągowo   4       22.0  30.5 11.00
6  OPALIŃSKI, Patryk (137)   ZSEiT Olsztyn  4       19.0  26.5 12.25
7  MALCZYK, Barbara (4)      LO VI Olsztyn  4       18.0  25.5 14.25
8  TARACH, Dorota (6)        LO Iława       4       16.5  24.0 12.50
9  CHMIELEWSKI, Bartosz (15) SP 3 Olsztyn   3.5     17.0  23.0  9.50
10 MALCZYK, Piotr (13)       SP Gietrzwałd  3.5     14.0  20.0  4.50
11 KOTLEWSKI, Łukasz (18)    KSP Olsztyn    3       18.5  26.0  5.50
12 SŁOWIKOWSKI, Jacek (22)   ZS Pasłęk      3       16.5  23.0  3.50
13 KOWALCZYK, Żaneta (17)    SP 30 Olsztyn  2.5     18.5  25.5  5.50
14 GNATOWSKI, Kamil (8)      GIM 9 Olsztyn  2       17.0  22.5  1.00
15 RAŹNY, Łukasz (16)        LO III Olsztyn 1       18.0  25.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Mc Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  REZA, Wojciech (9)        6    12:1  2:1  4:1  5:1  3:0  7:1 15:+
2  PUCZYŁOWSKI, Marcin (5)   6    15:1  1:0 11:1  8:1  5:1  3:1  6:1
3  BARAN, Dawid (3)          5    10:1  8:0  6:1  9:1  1:1  2:0  5:1
4  HEKMAN, Dominik (10)      4.5   6:= 11:1  1:0  7:0 10:1 14:1 13:1
5  PLICHTA, Adam (139)       4     0:1  7:1  8:1  1:0  2:0 12:1  3:0
6  OPALIŃSKI, Patryk (137)   4     4:= 14:1  3:0 13:1  7:=  9:1  2:0
7  MALCZYK, Barbara (4)      4     9:1  5:0 13:=  4:1  6:=  1:0 12:1
8  TARACH, Dorota (6)        4    13:1  3:1  5:0  2:0  9:0 11:1 14:1
9  CHMIELEWSKI, Bartosz (15) 3.5   7:0 15:1 12:1  3:0  8:1  6:0 11:=
10 MALCZYK, Piotr (13)       3.5   3:0 13:0 14:1 11:=  4:0 15:1  0:1
11 KOTLEWSKI, Łukasz (18)    3    14:1  4:0  2:0 10:=  0:1  8:0  9:=
12 SŁOWIKOWSKI, Jacek (22)   3     1:0  0:1  9:0 15:1 13:1  5:0  7:0
13 KOWALCZYK, Żaneta (17)    2.5   8:0 10:1  7:=  6:0 12:0  0:1  4:0
14 GNATOWSKI, Kamil (8)      2    11:0  6:0 10:0  0:1 15:1  4:0  8:0
15 RAŹNY, Łukasz (16)        1     2:0  9:0  0:1 12:0 14:0 10:0  1:-

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra