Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
3 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  szkoła          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RENKOWSKI, Piotr (11)     SP 3 Olsztyn    7       22.0  30.0 31.00
2  KRAWCZYŃSKI, Rafał (26)   GIM 3 Olsztyn   5.5     21.0  31.0 18.25
3  GRUBALSKA, Klaudia (20)   SP Grabowo      5       20.5  29.5 18.50
4  WOJTKOWSKI, Bartosz (14)  LO VI Olsztyn   5       17.0  25.5 15.50
5  MALCZYK, Aleksander (25)  SP Gietrzwałd   4.5     21.5  31.5 17.75
6  WÓJCIK, Mateusz (34)      SP 34 Olsztyn   4       20.5  28.0 10.00
7  PACZYŃSKI, Mateusz (24)   GIM 22 Olsztyn  4       18.5  26.0 11.50
8  RAŹNY, Paweł (19)         GIM Dywity      4       17.5  24.0 11.00
9  GŁĘBOCKI, Piotr (32)      SP 1 Ostróda    3.5     20.0  29.0 10.75
10 RYBIŃSKI, Tomasz (29)     GIM 8 Olsztyn   3.5     16.5  24.0  5.25
11 SŁOWIKOWSKI, Kamil (28)   ZSEiT Olsztyn   3.5     14.0  20.5  9.25
12 BERGOLC, Sylwester (21)   LO V Olsztyn    3.5     12.0  16.0  7.75
13 BARANOWSKI, Paweł (27)    SP 7 Bartoszyce 3       17.5  23.0  7.50
14 KLIMEK, Cezary (45)       GIM 2 Ostróda   3       16.0  22.0  7.50
15 GRYSZKO, Przemysław (138) GIM Samborowo   3       16.0  20.5  3.50
16 JACYNA, Damian (47)       SP 7 Bartoszyce 2.5     17.0  24.0  5.25
17 OLSZEWSKI, Artur (30)     SP 9 Olsztyn    2.5     17.0  24.0  4.25
18 WÓJCIK, Marta (31)        LO V Olsztyn    2       18.0  23.5  1.00
19 GRUBALSKA, Daria (37)     SP Grabowo      1       16.0  21.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RENKOWSKI, Piotr (11)     7    10:1  7:1  2:1  3:1  5:1  4:1  9:1
2  KRAWCZYŃSKI, Rafał (26)   5.5   0:1  8:1  1:0  5:= 13:1  3:1  7:1
3  GRUBALSKA, Klaudia (20)   5     9:1  6:1 16:1  1:0  8:1  2:0  5:1
4  WOJTKOWSKI, Bartosz (14)  5    17:1  5:0 18:1  6:1  9:1  1:0 11:1
5  MALCZYK, Aleksander (25)  4.5  14:1  4:1 13:1  2:=  1:0  6:1  3:0
6  WÓJCIK, Mateusz (34)      4    12:+  3:0  7:1  4:0 14:1  5:0 15:1
7  PACZYŃSKI, Mateusz (24)   4    19:1  1:0  6:0 11:1 15:1  8:1  2:0
8  RAŹNY, Paweł (19)         4    18:1  2:0 15:1 13:1  3:0  7:0 14:1
9  GŁĘBOCKI, Piotr (32)      3.5   3:0 10:= 14:1 16:1  4:0 12:1  1:0
10 RYBIŃSKI, Tomasz (29)     3.5   1:0  9:= 11:0 12:0  0:1 19:1 17:1
11 SŁOWIKOWSKI, Kamil (28)   3.5  16:= 13:0 10:1  7:0 18:1 17:1  4:0
12 BERGOLC, Sylwester (21)   3.5   6:- 16:0 17:= 10:1 19:1  9:0 18:1
13 BARANOWSKI, Paweł (27)    3    15:1 11:1  5:0  8:0  2:0 14:0 19:1
14 KLIMEK, Cezary (45)       3     5:0 17:1  9:0 18:1  6:0 13:1  8:0
15 GRYSZKO, Przemysław (138) 3    13:0  0:1  8:0 19:1  7:0 16:1  6:0
16 JACYNA, Damian (47)       2.5  11:= 12:1  3:0  9:0 17:0 15:0  0:1
17 OLSZEWSKI, Artur (30)     2.5   4:0 14:0 12:=  0:1 16:1 11:0 10:0
18 WÓJCIK, Marta (31)        2     8:0 19:1  4:0 14:0 11:0  0:1 12:0
19 GRUBALSKA, Daria (37)     1     7:0 18:0  0:1 15:0 12:0 10:0 13:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra