Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
3 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Szkoła          Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  ŻMIJEWSKI, Stanisław (43) SP Samborowo    6       22.0  31.0 25.00
2  CHROŁ, Piotr (38)         ZSE-H Olsztyn   6       22.0  30.5 25.00
3  GÓRECKI, Maciej (46)      SP 30 Olsztyn   6       19.0  27.0 21.50
4  EJZENBERG, Emil (50)      GIM 101 Olsztyn 5       21.0  28.5 17.00
5  DRAPIŃSKI, Piotr (56)     KSP Olsztyn     5       17.0  21.5 15.00
6  MIKOŁAJCZYK, Łukasz (59)  SP 7 Bartoszyce 5       13.5  18.0 13.50
7  PISZCZATOWSKI, Piotr (44) SP 2 Olsztyn    4       22.0  29.5 13.00
8  RYPIŃSKI, Michał (35)     ZSEiT Olsztyn   4       19.0  27.0 13.00
9  KULESZA, Jolanta (51)     SP Samborowo    4       18.5  26.5 12.50
10 ADAMOWICZ, Marek (80)     SP 13 Olsztyn   4       18.5  25.0 13.00
11 RÓŻEWICZ, Maciej (53)     ZSEiT Olsztyn   4       18.0  26.5 13.00
12 HENNIG, Grzegorz (62)     SP 10 Olsztyn   4       17.0  24.5 13.50
13 ROGALSKI, Marcin (57)     ZSB Olsztyn     4       15.0  20.5 11.25
14 DRAPIŃSKI, Krzysztof (36) GIM 22 Olsztyn  4       14.0  19.5 10.00
15 ADAMOWICZ, Piotr (79)     SP 13 Olsztyn   3.5     20.5  29.5 10.00
16 KLIMIUK, Paweł (67)       GIM 2 Ostróda   3       20.0  26.5  8.00
17 CENTKOWSKI, Cezary (61)   LO V Olsztyn    3       19.0  28.0 11.00
18 SZARANDA, Maciej (92)     SP 7 Bartoszyce 3       18.0  26.0 10.00
19 ROZUMOWICZ, Rafał (55)    SP 3 Olsztyn    3       17.0  25.0  8.75
20 GAMRAT, Paweł (65)        SP 30 Olsztyn   3       17.0  24.5  7.50
21 PIELACH, Wojciech (66)    SP 1 Ostróda    3       17.0  23.5 10.00
22 PYTLOWSKI, Piotr (42)     KSP Olsztyn     3       16.0  22.5  8.00
23 KARWOWSKI, Piotr (77)     GIM Dywity      3       16.0  21.5  3.00
24 TO¦, Klaudiusz (52)       GIM Dywity      3       15.0  21.5  3.00
25 KOTLEWSKI, Michał (75)    KSP Olsztyn     2.5     17.5  24.0  6.50
26 DOMAŃSKI, Dawid (71)      SP 3 Olsztyn    2       18.5  26.0  5.00
27 CIS, Krzysztof (68)       SP 1 Barczewo   2       18.0  23.5  2.00
28 ¦WIERZYNA, Marcin (73)    SP 7 Bartoszyce 2       13.0  19.5  2.50
29 PAC, Sebastian (78)       SP 3 Olsztyn    1       17.0  24.5  0.00
30 X, Z (76)                                 0        2.5   2.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ŻMIJEWSKI, Stanisław (43) 6    16:1 19:1  4:1  3:=  7:1  2:=  8:1
2  CHROŁ, Piotr (38)         6    20:1 24:1  7:1  9:1  3:=  1:=  4:1
3  GÓRECKI, Maciej (46)      6    26:1 17:1 22:1  1:=  2:= 15:1 11:1
4  EJZENBERG, Emil (50)      5    28:1 12:1  1:0 18:1 11:1  8:1  2:0
5  DRAPIŃSKI, Piotr (56)     5    29:1  7:0 15:0 19:1 10:1 16:1  9:1
6  MIKOŁAJCZYK, Łukasz (59)  5    10:0 25:0 23:1 29:1 26:1  7:1 15:1
7  PISZCZATOWSKI, Piotr (44) 4    27:1  5:1  2:0 21:1  1:0  6:0 18:1
8  RYPIŃSKI, Michał (35)     4    17:0 26:1 20:1 13:1  9:1  4:0  1:0
9  KULESZA, Jolanta (51)     4    25:1 10:1 24:1  2:0  8:0 17:1  5:0
10 ADAMOWICZ, Marek (80)     4     6:1  9:0 27:1 11:0  5:0 24:1 17:1
11 RÓŻEWICZ, Maciej (53)     4    23:1 22:0 16:1 10:1  4:0 20:1  3:0
12 HENNIG, Grzegorz (62)     4    14:1  4:0 19:= 17:0 23:1 13:= 21:1
13 ROGALSKI, Marcin (57)     4    18:0 27:1 25:1  8:0 15:= 12:= 16:1
14 DRAPIŃSKI, Krzysztof (36) 4    12:0 18:1 21:0 16:0 27:1 26:1 20:1
15 ADAMOWICZ, Piotr (79)     3.5  19:0  0:1  5:1 22:1 13:=  3:0  6:0
16 KLIMIUK, Paweł (67)       3     1:0 29:1 11:0 14:1 22:1  5:0 13:0
17 CENTKOWSKI, Cezary (61)   3     8:1  3:0 18:0 12:1 21:1  9:0 10:0
18 SZARANDA, Maciej (92)     3    13:1 14:0 17:1  4:0 20:0 22:1  7:0
19 ROZUMOWICZ, Rafał (55)    3    15:1  1:0 12:=  5:0 25:= 21:0 26:1
20 GAMRAT, Paweł (65)        3     2:0 28:1  8:0 25:1 18:1 11:0 14:0
21 PIELACH, Wojciech (66)    3    22:0 23:1 14:1  7:0 17:0 19:1 12:0
22 PYTLOWSKI, Piotr (42)     3    21:1 11:1  3:0 15:0 16:0 18:0 29:1
23 KARWOWSKI, Piotr (77)     3    11:0 21:0  6:0  0:1 12:0 29:1 27:1
24 TO¦, Klaudiusz (52)       3    30:+  2:0  9:0 26:0 29:1 10:0 28:1
25 KOTLEWSKI, Michał (75)    2.5   9:0  6:1 13:0 20:0 19:= 28:0  0:1
26 DOMAŃSKI, Dawid (71)      2     3:0  8:0 28:1 24:1  6:0 14:0 19:0
27 CIS, Krzysztof (68)       2     7:0 13:0 10:0 28:1 14:0  0:1 23:0
28 ¦WIERZYNA, Marcin (73)    2     4:0 20:0 26:0 27:0  0:1 25:1 24:0
29 PAC, Sebastian (78)       1     5:0 16:0  0:1  6:0 24:0 23:0 22:0
30 X, Z (76)                 0    24:-  0:   0:   0:   0:   0:   0: 

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra