Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
3 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                      Szkoła          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  SMUKOWSKI, Dawid (84)         ZSG-S Olsztyn   6.5     22.0  30.5 28.25
2  PIEŃKOSZ, Dominika (105)      SP Samborowo    5.5     21.0  29.0 21.75
3  CIESZYŃSKI, Artur (74)        SP 3 Olsztyn    5.5     19.0  28.0 18.75
4  BŁAŻEJCZYK, Rafał (72)        KSP Olsztyn     5       22.5  32.5 21.25
5  BABECKI, Jacek (136)          SP Dywity       5       18.5  26.5 15.50
6  KARWOWSKI, Paweł (93)         SP Dywity       5       18.5  24.5 17.50
7  SZULC, Michał (91)            LO V Olsztyn    4.5     22.5  32.5 19.75
8  GRUBALSKI, Jakub (100)        SP Grabowo      4.5     16.5  23.5 13.50
9  SŁAWIŃSKI, Michał (63)        SP Dywity       4.5     16.0  24.0 12.00
10 WIERZBOWSKA, Aleksandra (115) SP 1 Ostróda    4.5     14.5  21.5 11.75
11 PADUCH, Kesja (81)            ZSEiT Olsztyn   4       23.0  30.5 14.75
12 MĘDREK, Mateusz (112)         SP 30 Olsztyn   4       21.0  29.5 15.50
13 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (129)   GIM Samborowo   4       19.0  26.5 13.75
14 BALUL, Mateusz (135)          ZSB Olsztyn     4       17.5  24.0 10.50
15 BULKOWSKI, Martin (101)       SP 3 Olsztyn    4       16.5  23.5 11.00
16 KUBAN, Dominika (127)         SP Samborowo    4       15.0  21.5  8.50
17 WIEŻYNIS, Weronika (90)       SP 3 Olsztyn    3.5     21.5  29.5 12.00
18 GRUBALSKI, Sebastian (82)     SP Grabowo      3.5     19.0  24.5  9.75
19 GONTARSKI, Szymon (133)       GIM 2 Ostróda   3.5     17.5  24.5 11.50
20 SZYSZKOWSKI, Artur (126)      ZSG-S Olsztyn   3.5     10.5  16.0  6.75
21 ZDZIARSTEK, Bartosz (134)     ZSB Olsztyn     3       21.5  29.0 10.50
22 CZUPRYŃSKI, Michał (131)      ZSE-H Olsztyn   3       20.0  28.0 11.00
23 MICHALAK, Marcin (104)        SP 3 Olsztyn    3       18.0  24.5  9.25
24 TYSZER, Ireneusz (107)        SP Samborowo    3       17.5  26.0  8.50
25 CHROBAK, Ariel (130)          ZSE-H Olsztyn   3       17.5  22.0  6.50
26 MAKOWSKA, Maja (113)          SP Samborowo    3       17.0  22.5  6.00
27 JAKUBOWSKI, Michał (124)      SP 30 Olsztyn   3       14.0  21.0  5.50
28 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (132) SP 4 Ostróda    2.5     16.0  22.5  4.75
29 BIELECKA, Emilia (118)        SP 7 Bartoszyce 2.5     14.5  20.5  2.75
30 PAKUSZEWSKA, Izabela (125)    ZSE-H Olsztyn   2.5     12.5  18.0  3.50
31 DUDKO, Piotr (98)             SP 15 Olsztyn   2       18.0  23.5  3.00
32 BARTKOWSKI, Krystian (108)    SP 3 Olsztyn    2       16.5  24.5  6.50
33 ZELMA, Ewelina (120)          SP 4 Ostróda    2       15.5  20.5  5.25
34 BIELECKA, Maja (114)          SP 7 Bartoszyce 1.5     18.5  24.0  2.25
35 PASTOR, Karolina (128)        SP Samborowo    1       11.5  15.5  1.25
36 LIPIŃSKA, Marta (121)         SP 4 Ostróda    0.5     13.0  17.5  0.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  SMUKOWSKI, Dawid (84)         6.5  27:1 24:1  9:1  3:1  4:1  7:=  5:1
2  PIEŃKOSZ, Dominika (105)      5.5  28:1  3:= 17:1 12:1 11:=  4:=  7:1
3  CIESZYŃSKI, Artur (74)        5.5  29:1  2:= 21:1  1:0 22:1 17:1 11:1
4  BŁAŻEJCZYK, Rafał (72)        5    10:1  8:1 18:1 11:=  1:0  2:= 12:1
5  BABECKI, Jacek (136)          5    26:1  7:0 34:1 16:1 21:1 11:1  1:0
6  KARWOWSKI, Paweł (93)         5    16:1 21:0 12:0 32:1 14:1 19:1 15:1
7  SZULC, Michał (91)            4.5  20:1  5:1 11:0 14:1 13:1  1:=  2:0
8  GRUBALSKI, Jakub (100)        4.5  13:1  4:0 22:= 19:0 28:1 31:1 17:1
9  SŁAWIŃSKI, Michał (63)        4.5  34:1 31:1  1:0 13:= 17:0 22:1 18:1
10 WIERZBOWSKA, Aleksandra (115) 4.5   4:0 22:0 30:1 31:1 29:1 18:= 26:1
11 PADUCH, Kesja (81)            4    33:1 23:1  7:1  4:=  2:=  5:0  3:0
12 MĘDREK, Mateusz (112)         4    14:1 17:=  6:1  2:0 19:= 25:1  4:0
13 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (129)   4     8:0 26:1 15:1  9:=  7:0 23:= 25:1
14 BALUL, Mateusz (135)          4    12:0 27:1 24:1  7:0  6:0 34:1 23:1
15 BULKOWSKI, Martin (101)       4    25:1 18:0 13:0 33:1 24:1 21:1  6:0
16 KUBAN, Dominika (127)         4     6:0 34:1 31:1  5:0 25:0 32:1 21:1
17 WIEŻYNIS, Weronika (90)       3.5  30:1 12:=  2:0 25:1  9:1  3:0  8:0
18 GRUBALSKI, Sebastian (82)     3.5  36:1 15:1  4:0 21:0 23:1 10:=  9:0
19 GONTARSKI, Szymon (133)       3.5  24:0 33:1 23:=  8:1 12:=  6:0 22:=
20 SZYSZKOWSKI, Artur (126)      3.5   7:0 32:0 33:0 34:= 35:1 29:1 28:1
21 ZDZIARSTEK, Bartosz (134)     3    32:1  6:1  3:0 18:1  5:0 15:0 16:0
22 CZUPRYŃSKI, Michał (131)      3    23:0 10:1  8:= 28:1  3:0  9:0 19:=
23 MICHALAK, Marcin (104)        3    22:1 11:0 19:= 29:1 18:0 13:= 14:0
24 TYSZER, Ireneusz (107)        3    19:1  1:0 14:0 27:1 15:0 26:0 32:1
25 CHROBAK, Ariel (130)          3    15:0 36:1 32:1 17:0 16:1 12:0 13:0
26 MAKOWSKA, Maja (113)          3     5:0 13:0 27:0 36:1 30:1 24:1 10:0
27 JAKUBOWSKI, Michał (124)      3     1:0 14:0 26:1 24:0 32:0 36:1 31:1
28 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (132) 2.5   2:0 30:1 29:= 22:0  8:0 35:1 20:0
29 BIELECKA, Emilia (118)        2.5   3:0 35:1 28:= 23:0 10:0 20:0 36:1
30 PAKUSZEWSKA, Izabela (125)    2.5  17:0 28:0 10:0 35:1 26:0 33:= 34:1
31 DUDKO, Piotr (98)             2    35:1  9:0 16:0 10:0 33:1  8:0 27:0
32 BARTKOWSKI, Krystian (108)    2    21:0 20:1 25:0  6:0 27:1 16:0 24:0
33 ZELMA, Ewelina (120)          2    11:0 19:0 20:1 15:0 31:0 30:= 35:=
34 BIELECKA, Maja (114)          1.5   9:0 16:0  5:0 20:= 36:1 14:0 30:0
35 PASTOR, Karolina (128)        1    31:0 29:0 36:= 30:0 20:0 28:0 33:=
36 LIPIŃSKA, Marta (121)         .5   18:0 25:0 35:= 26:0 34:0 27:0 29:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra