Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
4 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  OLSZEWSKI, Artur (34)   SP 9 Olsztyn    6       22.5  31.5 26.00
2  HENNIG, Grzegorz (60)   SP 10 Olsztyn   6       18.5  26.0 21.00
3  CENTKOWSKI, Cezary (63) LO V Olsztyn    5       18.5  27.0 16.00
4  SŁAWIŃSKI, Michał (72)  SP Dywity       5       17.0  25.5 17.00
5  GRUBALSKA, Daria (43)   SP Grabowo      4.5     12.0  16.0  9.75
6  RÓŻEWICZ, Maciej (56)   ZSEiT Olsztyn   4       20.5  27.0 11.00
7  SZARANDA, Maciej (85)   SP 7 Bartoszyce 4       19.5  27.5 10.50
8  KULESZA, Jolanta (54)   SP Samborowo    4       18.0  25.5 13.00
9  ROZUMOWICZ, Rafał (61)  SP 3 Olsztyn    4       16.0  22.5 14.00
10 WÓJCIK, Marta (37)      LO V Olsztyn    4       15.5  22.0 13.00
11 MERCHEL, Damian (62)    SP 30 Olsztyn   3.5     13.5  18.5  9.25
12 CIESZYŃSKI, Artur (77)  SP 3 Olsztyn    3       20.0  28.0 11.50
13 KLIMIUK, Paweł (69)     GIM 2 Ostróda   3       19.0  26.5 10.50
14 PIELACH, Wojciech (68)  SP 1 Ostróda    3       18.0  26.0  8.00
15 GRUBALSKI, Jakub (102)  SP Grabowo      3       18.0  24.5  5.00
16 SZULC, Michał (90)      LO V Olsztyn    3       16.0  24.0  8.50
17 PIEŃKOSZ, Dominika (89) SP Samborowo    3       16.0  21.5  3.00
18 RYPIŃSKI, Michał (40)   ZSEiT Olsztyn   3       14.5  20.0  3.00
19 BŁAŻEJCZYK, Rafał (81)  KSP Olsztyn     2       18.5  27.0  8.00
20 SMUKOWSKI, Dawid (83)   ZSG-S Olsztyn   2       18.0  26.5  3.50
21 BABECKI, Jacek (82)     SP Dywity       1       18.0  25.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  OLSZEWSKI, Artur (34)   6    14:1  4:1  3:1  6:1  2:=  9:=  8:1
2  HENNIG, Grzegorz (60)   6    20:1 19:1 16:1  9:=  1:=  6:1  3:1
3  CENTKOWSKI, Cezary (63) 5    17:1 15:1  1:0 12:1  8:1 13:1  2:0
4  SŁAWIŃSKI, Michał (72)  5    18:1  1:0  7:1  8:0 17:1 14:1  6:1
5  GRUBALSKA, Daria (43)   4.5  12:0 13:0 11:= 20:1 21:1 19:1 15:1
6  RÓŻEWICZ, Maciej (56)   4    21:1  7:1 12:1  1:0 13:1  2:0  4:0
7  SZARANDA, Maciej (85)   4     9:1  6:0  4:0 10:0  0:1 11:1 13:1
8  KULESZA, Jolanta (54)   4    19:0 14:1 20:1  4:1  3:0 12:1  1:0
9  ROZUMOWICZ, Rafał (61)  4     7:0 21:1 15:1  2:= 10:1  1:=  0: 
10 WÓJCIK, Marta (37)      4    13:1 12:0 19:0  7:1  9:0 16:1 14:1
11 MERCHEL, Damian (62)    3.5  16:0 20:0  5:= 21:1 18:1  7:0 12:1
12 CIESZYŃSKI, Artur (77)  3     5:1 10:1  6:0  3:0 16:1  8:0 11:0
13 KLIMIUK, Paweł (69)     3    10:0  5:1 17:1 16:1  6:0  3:0  7:0
14 PIELACH, Wojciech (68)  3     1:0  8:0 18:1 15:1 19:1  4:0 10:0
15 GRUBALSKI, Jakub (102)  3     0:1  3:0  9:0 14:0 20:1 17:1  5:0
16 SZULC, Michał (90)      3    11:1 18:1  2:0 13:0 12:0 10:0 19:1
17 PIEŃKOSZ, Dominika (89) 3     3:0  0:1 13:0 19:1  4:0 15:0 21:1
18 RYPIŃSKI, Michał (40)   3     4:0 16:0 14:0  0:1 11:0 21:1 20:1
19 BŁAŻEJCZYK, Rafał (81)  2     8:1  2:0 10:1 17:0 14:0  5:0 16:0
20 SMUKOWSKI, Dawid (83)   2     2:0 11:1  8:0  5:0 15:0  0:1 18:0
21 BABECKI, Jacek (82)     1     6:0  9:0  0:1 11:0  5:0 18:0 17:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra