Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
4 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                       Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  PEŁCZYŃSKI, Daniel (70)        LO II Olsztyn   6       22.5  31.5 26.50
2  KOTLEWSKI, Michał (76)         KSP Olsztyn     6       21.0  30.0 24.50
3  DOMAŃSKI, Dawid (75)           SP 3 Olsztyn    5       24.5  34.0 22.00
4  WIEŻYNIS, Weronika (101)       SP 3 Olsztyn    5       23.0  31.5 21.50
5  PADUCH, Kesja (88)             ZSEiT Olsztyn   5       19.5  28.0 17.50
6  WIERZBOWSKA, Aleksandra (112)  SP 1 Ostróda    4.5     18.0  26.5 15.50
7  ROSIŃSKI, Michał (114)         SP 22 Olsztyn   4.5     16.5  23.5 13.00
8  JASI ŃSKA, Iga (145)           GIM Dywity      4       21.5  30.5 11.00
9  GRUBALSKI, Sebastian (92)      SP Grabowo      4       20.0  27.0 14.00
10 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (99)     GIM Samborowo   4       18.0  25.5 13.00
11 BALUL, Mateusz (100)           ZSB Olsztyn     4       17.5  25.5 13.00
12 MAKOWSKA, Maja (124)           SP Samborowo    4       15.0  20.5  9.00
13 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (129)  SP 4 Ostróda    3.5     17.0  23.5  9.00
14 KOSZYKOWSKI, Mateusz (125)     SP 7 Bartoszyce 3.5     16.0  23.5  9.00
15 BIELECKA, Maja (130)           SP 7 Bartoszyce 3       18.0  26.5 10.25
16 ZALEWSKI, Mateusz (140)        SP 3 Olsztyn    3       18.0  25.0  6.75
17 SZCZECH, Szymon (141)          SP 10 Olsztyn   3       17.0  24.5  9.75
18 BARTKOWSKI, Krystian (126)     SP 3 Olsztyn    3       16.0  24.0  8.00
19 ZELMA, Ewelina (134)           SP 4 Ostróda    3       16.0  21.5  8.00
20 BULKOWSKI, Martin (103)        SP 3 Olsztyn    3       15.5  22.5  7.00
21 PASTOR, Karolina (137)         SP Samborowo    3       15.5  22.0  5.50
22 KISIEL, Monika (142)           GIM 2 Ostróda   3       14.0  20.0  7.50
23 BIELECKA, Emilia (131)         SP 7 Bartoszyce 2.5     16.5  22.5  6.00
24 RZYMOWSKI, Szymon (135)        SP 7 Bartoszyce 2.5     15.0  20.0  3.25
25 PRZYBYCIEŃ, Jakub (133)        SP 7 Bartoszyce 2.5     14.0  19.5  2.50
26 KUMIŃSKI, Jakub (144)          ZSB Olsztyn     2       16.0  22.0  2.75
27 PISARKIEWICZ, Małgorzata (143) GIM 2 Ostróda   1.5     14.0  20.0  1.25
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                       Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PEŁCZYŃSKI, Daniel (70)        6    18:1  4:0 14:1  5:1 11:1  2:1  3:1
2  KOTLEWSKI, Michał (76)         6    15:1 20:1  4:1  3:1  8:1  1:0  6:1
3  DOMAŃSKI, Dawid (75)           5    13:1  7:1  9:1  2:0  5:1  4:1  1:0
4  WIEŻYNIS, Weronika (101)       5    21:1  1:1  2:0  7:1  9:1  3:0  8:1
5  PADUCH, Kesja (88)             5    23:1 14:1  8:1  1:0  3:0 10:1 13:1
6  WIERZBOWSKA, Aleksandra (112)  4.5  16:= 19:1 10:1  9:0 12:1 17:1  2:0
7  ROSIŃSKI, Michał (114)         4.5  22:1  3:0 25:1  4:0 15:= 18:1 16:1
8  JASI ŃSKA, Iga (145)           4     0:1 11:1  5:0 20:1  2:0  9:1  4:0
9  GRUBALSKI, Sebastian (92)      4    25:1 12:1  3:0  6:1  4:0  8:0 15:1
10 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (99)     4    19:= 16:1  6:0 13:1 20:1  5:0 11:=
11 BALUL, Mateusz (100)           4    24:1  8:0 18:1 12:1  1:0 15:= 10:=
12 MAKOWSKA, Maja (124)           4    27:1  9:0 26:1 11:0  6:0 23:1 17:1
13 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (129)  3.5   3:0 17:= 21:1 10:0 23:1 26:1  5:0
14 KOSZYKOWSKI, Mateusz (125)     3.5  26:1  5:0  1:0 17:0 19:= 22:1 24:1
15 BIELECKA, Maja (130)           3     2:0 21:= 16:1 18:=  7:= 11:=  9:0
16 ZALEWSKI, Mateusz (140)        3     6:= 10:0 15:0 21:=  0:1 20:1  7:0
17 SZCZECH, Szymon (141)          3    20:0 13:= 19:= 14:1 22:1  6:0 12:0
18 BARTKOWSKI, Krystian (126)     3     1:0 24:1 11:0 15:= 25:1  7:0 21:=
19 ZELMA, Ewelina (134)           3    10:=  6:0 17:= 22:0 14:= 27:1 23:=
20 BULKOWSKI, Martin (103)        3    17:1  2:0 23:1  8:0 10:0 16:0 27:1
21 PASTOR, Karolina (137)         3     4:0 15:= 13:0 16:= 26:=  0:1 18:=
22 KISIEL, Monika (142)           3     7:0 23:0 24:1 19:1 17:0 14:0 26:1
23 BIELECKA, Emilia (131)         2.5   5:0 22:1 20:0 27:1 13:0 12:0 19:=
24 RZYMOWSKI, Szymon (135)        2.5  11:0 18:0 22:0  0:1 27:= 25:1 14:0
25 PRZYBYCIEŃ, Jakub (133)        2.5   9:0 27:1  7:0 26:= 18:0 24:0  0:1
26 KUMIŃSKI, Jakub (144)          2    14:0  0:1 12:0 25:= 21:= 13:0 22:0
27 PISARKIEWICZ, Małgorzata (143) 1.5  12:0 25:0  0:1 23:0 24:= 19:0 20:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra