Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
5 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Jakub (1)        ZSEiT Olsztyn  7       18.5  27.0 27.00
2  BATURO, Tomasz (2)        LO V Olsztyn   6       19.5  28.0 21.50
3  MALCZYK, Barbara (6)      LO VI Olsztyn  4.5     19.5  28.0 13.50
4  HEKMAN, Dominik (10)      SP 3 Biskupiec 4       19.5  29.0 12.00
5  TARACH, Dorota (9)        LO Iława       4       19.0  27.5 10.50
6  CHMIELEWSKI, Bartosz (14) SP 3 Olsztyn   4       17.0  24.5 11.00
7  REZA, Wojciech (4)        GIM 4 Olsztyn  4       13.0  19.0 10.00
8  BARAN, Dawid (5)          GIM 22 Olsztyn 3       20.0  28.5  8.00
9  MALCZYK, Piotr (13)       SP Gietrzwałd  3       14.5  23.0  7.25
10 KOTLEWSKI, Łukasz (17)    KSP Olsztyn    3       13.0  19.0  7.25
11 KRAWCZYŃSKI, Rafał (23)   GIM 3 Olsztyn  2.5     16.5  25.0  6.25
12 RENKOWSKI, Piotr (11)     SP 3 Olsztyn   2.5     16.5  22.5  6.00
13 CHROŁ, Piotr (35)         ZSE-H Olsztyn  2.5     15.0  20.5  7.00
14 KOWALCZYK, Żaneta (16)    SP 30 Olsztyn  2.5     15.0  20.5  6.25
15 GÓRECKI, Maciej (39)      SP 30 Olsztyn  2       17.5  26.0  4.00
16 WOJTKOWSKI, Bartosz (19)  LO VI Olsztyn  1.5     16.5  23.0  4.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  MALCZYK, Jakub (1)        7     9:1  4:1  3:1  2:1 11:1  8:1  5:1
2  BATURO, Tomasz (2)        6     6:1  5:1 15:1  1:0  4:1  3:1  8:1
3  MALCZYK, Barbara (6)      4.5  10:1 12:1  1:0  6:1 15:1  2:0  7:=
4  HEKMAN, Dominik (10)      4    11:1  1:0  7:1  8:1  2:0  5:0 13:1
5  TARACH, Dorota (9)        4    16:1  2:0  6:0 14:1 12:1  4:1  1:0
6  CHMIELEWSKI, Bartosz (14) 4     2:0 13:1  5:1  3:0  8:0 16:1  9:1
7  REZA, Wojciech (4)        4    14:1 15:0  4:0 12:= 16:1 11:1  3:=
8  BARAN, Dawid (5)          3     0:  16:1 12:1  4:0  6:1  1:0  2:0
9  MALCZYK, Piotr (13)       3     1:0 10:= 11:0 13:= 14:1 15:1  6:0
10 KOTLEWSKI, Łukasz (17)    3     3:0  9:= 14:0 16:= 13:0 12:1 11:1
11 KRAWCZYŃSKI, Rafał (23)   2.5   4:0 14:=  9:1 15:1  1:0  7:0 10:0
12 RENKOWSKI, Piotr (11)     2.5  13:1  3:0  8:0  7:=  5:0 10:0 16:1
13 CHROŁ, Piotr (35)         2.5  12:0  6:0 16:0  9:= 10:1 14:1  4:0
14 KOWALCZYK, Żaneta (16)    2.5   7:0 11:= 10:1  5:0  9:0 13:0 15:1
15 GÓRECKI, Maciej (39)      2     0:1  7:1  2:0 11:0  3:0  9:0 14:0
16 WOJTKOWSKI, Bartosz (19)  1.5   5:0  8:0 13:1 10:=  7:0  6:0 12:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra