Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
5 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  GŁĘBOCKI, Piotr (29)      SP 1 Ostróda    5.5     20.5  28.5 23.25
2  WOJTUNIK, Maciej (41)     SP 25 Olsztyn   5.5     18.0  25.0 18.75
3  KLIMEK, Cezary (42)       GIM 2 Ostróda   5       17.5  24.5 17.00
4  BARANOWSKI, Paweł (33)    SP 7 Bartoszyce 4.5     14.5  20.5 12.25
5  JACYNA, Damian (44)       SP 7 Bartoszyce 4       20.0  29.0 13.50
6  KULESZA, Magdalena (27)   GIM Samborowo   4       18.5  24.5 11.00
7  RAŹNY, Paweł (24)         GIM Dywity      4       17.5  23.0  8.50
8  ŻMIJEWSKI, Stanisław (40) SP Samborowo    4       16.5  22.0  8.00
9  HENNIG, Grzegorz (55)     SP 10 Olsztyn   3.5     21.5  29.5 13.25
10 SŁOWIKOWSKI, Jacek (20)   ZS Pasłęk       3.5     20.5  29.5 14.75
11 RAŹNY, Łukasz (21)        LO III Olsztyn  3.5     18.0  26.0 12.75
12 EJZENBERG, Emil (50)      GIM 101 Olsztyn 3       18.0  25.0  5.50
13 SŁOWIKOWSKI, Kamil (32)   ZSEiT Olsztyn   3       15.5  20.5  3.00
14 CENTKOWSKI, Cezary (58)   LO V Olsztyn    2       18.0  24.0  1.00
15 DRAPIŃSKI, Piotr (57)     KSP Olsztyn     1       17.0  23.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  GŁĘBOCKI, Piotr (29)      5.5  12:1  5:0  3:1  4:=  9:1  2:1  6:1
2  WOJTUNIK, Maciej (41)     5.5  11:1 14:1  9:= 10:1  6:1  1:0  5:1
3  KLIMEK, Cezary (42)       5     7:1 10:0  1:0 14:1  8:1 11:1  9:1
4  BARANOWSKI, Paweł (33)    4.5  15:1  9:0 14:1  1:=  7:0 13:1 10:1
5  JACYNA, Damian (44)       4     6:1  1:1 10:0 11:0  0:1  7:1  2:0
6  KULESZA, Magdalena (27)   4     5:0 12:1 15:1  9:1  2:0 10:1  1:0
7  RAŹNY, Paweł (24)         4     3:0  8:0 13:1 15:1  4:1  5:0  0:1
8  ŻMIJEWSKI, Stanisław (40) 4    10:0  7:1 11:0 12:1  3:0  0:1 15:1
9  HENNIG, Grzegorz (55)     3.5  13:1  4:1  2:=  6:0  1:0 12:1  3:0
10 SŁOWIKOWSKI, Jacek (20)   3.5   8:1  3:1  5:1  2:0 11:=  6:0  4:0
11 RAŹNY, Łukasz (21)        3.5   2:0 13:1  8:1  5:1 10:=  3:0 12:0
12 EJZENBERG, Emil (50)      3     1:0  6:0  0:1  8:0 14:1  9:0 11:1
13 SŁOWIKOWSKI, Kamil (32)   3     9:0 11:0  7:0  0:1 15:1  4:0 14:1
14 CENTKOWSKI, Cezary (58)   2     0:1  2:0  4:0  3:0 12:0 15:1 13:0
15 DRAPIŃSKI, Piotr (57)     1     4:0  0:1  6:0  7:0 13:0 14:0  8:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra