Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
5 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                      Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KULESZA, Jolanta (56)         SP Samborowo    6       20.0  26.0 21.50
2  GRYSZKO, Przemysław (38)      GIM Samborowo   5       21.0  30.0 19.00
3  GRUBALSKA, Daria (48)         SP Grabowo      5       20.5  27.5 17.00
4  SZARANDA, Maciej (78)         SP 7 Bartoszyce 5       17.0  23.0 15.00
5  KOTLEWSKI, Michał (75)        KSP Olsztyn     4.5     21.5  30.5 19.75
6  RYPIŃSKI, Michał (49)         ZSEiT Olsztyn   4.5     12.5  17.5  9.50
7  CIESZYŃSKI, Artur (74)        SP 3 Olsztyn    4       23.0  33.0 17.00
8  SŁABKOWSKI, Łukasz (60)       ZSEiT Olsztyn   4       19.5  27.0 14.50
9  RÓŻEWICZ, Maciej (59)         ZSEiT Olsztyn   4       19.0  25.0 13.00
10 KLIMIUK, Paweł (72)           GIM 2 Ostróda   4       15.0  21.0  7.50
11 PADUCH, Kesja (88)            ZSEiT Olsztyn   3.5     20.0  28.5 10.75
12 WIEŻYNIS, Weronika (93)       SP 3 Olsztyn    3       20.5  29.5 11.50
13 ROZUMOWICZ, Rafał (62)        SP 3 Olsztyn    3       17.5  23.5  6.50
14 ADAMOWICZ, Marek (68)         SP 13 Olsztyn   3       17.0  23.0  6.00
15 PIELACH, Wojciech (71)        SP 1 Ostróda    3       14.5  20.5  6.00
16 GRUBALSKI, Jakub (90)         SP Grabowo      2.5     14.0  19.0  4.00
17 PEŁCZYŃSKI, Daniel (70)       LO II Olsztyn   2       17.5  24.0  5.50
18 ROSIŃSKI, Michał (106)        SP 22 Olsztyn   2       12.0  17.0  1.00
19 ADAMOWICZ, Piotr (73)         SP 13 Olsztyn   1       17.0  24.0  2.00
20 WIERZBOWSKA, Aleksandra (105) SP 1 Ostróda    1       15.0  20.5  1.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KULESZA, Jolanta (56)         6     5:0 19:1  7:1 11:1 12:1  2:1  3:1
2  GRYSZKO, Przemysław (38)      5    10:1 11:1 14:1  5:1  3:0  1:0  9:1
3  GRUBALSKA, Daria (48)         5    19:1 15:1  5:0 10:1  2:1  7:1  1:0
4  SZARANDA, Maciej (78)         5     9:0 13:1  8:0 17:1 14:1 12:1  7:1
5  KOTLEWSKI, Michał (75)        4.5   1:1  8:1  3:1  2:0  7:0 11:= 14:1
6  RYPIŃSKI, Michał (49)         4.5   7:0 12:0 17:= 19:1 20:1 13:1 11:1
7  CIESZYŃSKI, Artur (74)        4     6:1  9:1  1:0  8:1  5:1  3:0  4:0
8  SŁABKOWSKI, Łukasz (60)       4    16:1  5:0  4:1  7:0 10:1  9:0 12:1
9  RÓŻEWICZ, Maciej (59)         4     4:1  7:0 12:0 20:1 13:1  8:1  2:0
10 KLIMIUK, Paweł (72)           4     2:0 20:1 18:1  3:0  8:0 17:1 16:1
11 PADUCH, Kesja (88)            3.5  13:1  2:0 15:1  1:0 16:1  5:=  6:0
12 WIEŻYNIS, Weronika (93)       3    15:0  6:1  9:1 14:1  1:0  4:0  8:0
13 ROZUMOWICZ, Rafał (62)        3    11:0  4:0 16:1 15:1  9:0  6:0 19:1
14 ADAMOWICZ, Marek (68)         3    20:1 18:1  2:0 12:0  4:0 15:1  5:0
15 PIELACH, Wojciech (71)        3    12:1  3:0 11:0 13:0 19:1 14:0 17:1
16 GRUBALSKI, Jakub (90)         2.5   8:0 17:= 13:0 18:1 11:0 20:1 10:0
17 PEŁCZYŃSKI, Daniel (70)       2     0:  16:=  6:=  4:0 18:1 10:0 15:0
18 ROSIŃSKI, Michał (106)        2     0:1 14:0 10:0 16:0 17:0 19:0 20:1
19 ADAMOWICZ, Piotr (73)         1     3:0  1:0 20:0  6:0 15:0 18:1 13:0
20 WIERZBOWSKA, Aleksandra (105) 1    14:0 10:0 19:1  9:0  6:0 16:0 18:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra