Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
5 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                       Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  KUSIK, Damian (151)            SP 1 Ostróda    6       22.0  31.0 25.25
2  KOPCZYŃSKI, Dawid (82)         GIM 2 Ostróda   5.5     23.0  32.0 23.75
3  GRUBALSKI, Sebastian (95)      SP Grabowo      5.5     19.5  28.0 19.25
4  CIS, Krzysztof (77)            SP 1 Barczewo   5       23.0  32.0 19.50
5  BALUL, Mateusz (97)            ZSB Olsztyn     5       21.0  29.5 19.75
6  WALTER, Mateusz (152)          ZSB Olsztyn     5       16.5  22.5 14.00
7  GÓRSKI, Marek (154)            SP 9 Olsztyn    4.5     20.0  27.0 14.25
8  SMUKOWSKI, Dawid (84)          ZSG-S Olsztyn   4       20.5  29.0 14.50
9  BURZYŃSKI, Grzegorz (153)      SP 30 Olsztyn   4       19.5  27.0 14.00
10 BULKOWSKI, Martin (114)        SP 3 Olsztyn    4       19.5  25.0  9.00
11 MAKOWSKA, Maja (116)           SP Samborowo    4       17.5  26.5  9.50
12 CZUPRYŃSKI, Michał (124)       ZSE-H Olsztyn   4       17.5  24.5 11.50
13 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (96)     GIM Samborowo   3.5     18.0  26.5 11.50
14 BORGOSZ, Kacper (147)          SP 30 Olsztyn   3.5     18.0  24.5 10.50
15 BIELECKA, Maja (135)           SP 7 Bartoszyce 3.5     16.5  22.0  7.50
16 MAZURUK, Patryk (140)          SP 34 Olsztyn   3.5     14.5  21.0  7.25
17 KUJAWSKI, Kamil (150)          SP 1 Olsztyn    3       18.0  25.5  7.00
18 BŁAŻEJCZYK, Rafał (80)         KSP Olsztyn     3       17.5  25.0  7.25
19 MĘDREK, Mateusz (115)          SP 30 Olsztyn   3       17.0  23.5  9.00
20 SZYSZKOWSKI, Artur (112)       ZSG-S Olsztyn   3       16.0  24.5  9.00
21 BARTKOWSKI, Krystian (132)     SP 3 Olsztyn    3       15.5  20.5  5.75
22 BIELECKA, Emilia (138)         SP 7 Bartoszyce 3       14.5  19.0  4.00
23 KUMIŃSKI, Jakub (141)          ZSB Olsztyn     3       12.5  16.5  3.50
24 BOBOWSKA, Ewelina (99)         ZSEiT Olsztyn   2.5     16.0  20.0  4.25
25 PISARKIEWICZ, Małgorzata (143) GIM 2 Ostróda   2.5     15.0  21.0  5.25
26 KALINOWSKI, Mateusz (148)      SP 22 Olsztyn   2.5     15.0  20.0  4.50
27 TYSZER, Ireneusz (119)         SP Samborowo    2       15.5  22.5  7.50
28 PAKUSZEWSKA, Izabela (134)     ZSE-H Olsztyn   2       14.5  23.0  8.50
29 KISIEL, Monika (128)           GIM 2 Ostróda   1       14.5  19.0  0.00
30 PŁAZIŃSKI, Adam (149)          SP 22 Olsztyn   0       15.0  20.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                       Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KUSIK, Damian (151)            6    11:1 13:1  2:=  5:= 20:1  7:1  4:1
2  KOPCZYŃSKI, Dawid (82)         5.5  15:1 10:1  1:= 18:1  4:1  3:=  5:=
3  GRUBALSKI, Sebastian (95)      5.5  16:1 17:1  4:0 28:1 10:1  2:=  8:1
4  CIS, Krzysztof (77)            5    21:1 20:1  3:1  9:1  2:0  8:1  1:0
5  BALUL, Mateusz (97)            5    25:1  7:1 18:1  1:=  8:0 10:1  2:=
6  WALTER, Mateusz (152)          5    27:0 28:0 22:1 21:1 11:1 20:+ 12:1
7  GÓRSKI, Marek (154)            4.5  29:1  5:0 12:1 13:=  9:1  1:0 14:1
8  SMUKOWSKI, Dawid (84)          4    22:1 14:1  9:0 19:1  5:1  4:0  3:0
9  BURZYŃSKI, Grzegorz (153)      4    12:1 24:1  8:1  4:0  7:0 14:= 13:=
10 BULKOWSKI, Martin (114)        4    30:1  2:0 25:1 14:1  3:0  5:0 17:1
11 MAKOWSKA, Maja (116)           4     1:0 22:1 14:0 16:1  6:0 28:+ 19:1
12 CZUPRYŃSKI, Michał (124)       4     9:0 23:1  7:0 26:1 19:1 17:1  6:0
13 ŻMIJEWSKA, Małgorzata (96)     3.5  23:1  1:0 28:0  7:= 24:1 15:=  9:=
14 BORGOSZ, Kacper (147)          3.5  24:1  8:0 11:1 10:0 27:1  9:=  7:0
15 BIELECKA, Maja (135)           3.5   2:0 30:1 20:0 24:1 18:= 13:= 16:=
16 MAZURUK, Patryk (140)          3.5   3:0 19:0 29:1 11:0 25:1 27:1 15:=
17 KUJAWSKI, Kamil (150)          3    19:1  3:0 27:1 20:0 28:1 12:0 10:0
18 BŁAŻEJCZYK, Rafał (80)         3    28:1 27:1  5:0  2:0 15:= 19:0 21:=
19 MĘDREK, Mateusz (115)          3    17:0 16:1 26:1  8:0 12:0 18:1 11:0
20 SZYSZKOWSKI, Artur (112)       3    26:1  4:0 15:1 17:1  1:0  6:-  0: 
21 BARTKOWSKI, Krystian (132)     3     4:0 25:0 30:1  6:0 26:= 22:1 18:=
22 BIELECKA, Emilia (138)         3     8:0 11:0  6:0 30:1 23:1 21:0 29:1
23 KUMIŃSKI, Jakub (141)          3    13:0 12:0 24:0 29:1 22:0 26:1 30:1
24 BOBOWSKA, Ewelina (99)         2.5  14:0  9:0 23:1 15:0 13:0 30:1 25:=
25 PISARKIEWICZ, Małgorzata (143) 2.5   5:0 21:1 10:0 27:0 16:0 29:1 24:=
26 KALINOWSKI, Mateusz (148)      2.5  20:0 29:1 19:0 12:0 21:= 23:0 27:1
27 TYSZER, Ireneusz (119)         2     6:1 18:0 17:0 25:1 14:0 16:0 26:0
28 PAKUSZEWSKA, Izabela (134)     2    18:0  6:1 13:1  3:0 17:0 11:-  0: 
29 KISIEL, Monika (128)           1     7:0 26:0 16:0 23:0 30:1 25:0 22:0
30 PŁAZIŃSKI, Adam (149)          0    10:0 15:0 21:0 22:0 29:0 24:0 23:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra