Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
6 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  WOJTKOWSKI, Bartosz (19)  LO VI Olsztyn   6       19.5  27.0 22.00
2  OLSZEWSKI, Artur (38)     SP 9 Olsztyn    5.5     21.5  30.0 23.25
3  WÓJCIK, Mateusz (36)      SP 34 Olsztyn   5       19.0  27.0 18.00
4  BERGOLC, Sylwester (25)   LO V Olsztyn    5       17.5  25.0 16.50
5  BARANOWSKI, Paweł (31)    SP 7 Bartoszyce 4.5     17.0  25.0 14.75
6  BABSKI, Jakub (45)        GIM Samborowo   4       15.5  22.5  8.50
7  KULESZA, Magdalena (28)   GIM Samborowo   4       14.5  20.0 10.00
8  GRUBALSKA, Klaudia (22)   SP Grabowo      3.5     22.5  31.5 10.75
9  JACYNA, Damian (42)       SP 7 Bartoszyce 3.5     21.5  30.0  9.75
10 ŻMIJEWSKI, Stanisław (41) SP Samborowo    3.5     20.0  26.0  9.75
11 GNATOWSKI, Kamil (18)     GIM 9 Olsztyn   3.5     19.0  24.0  9.00
12 GRUBALSKA, Daria (48)     SP Grabowo      3.5     17.0  22.0  7.75
13 KULESZA, Jolanta (52)     SP Samborowo    3.5     16.5  21.5  8.00
14 GRYSZKO, Przemysław (43)  GIM Samborowo   3       18.0  24.5 10.50
15 SŁAWIŃSKI, Michał (69)    SP Dywity       3       15.5  21.0  2.00
16 HENNIG, Grzegorz (51)     SP 10 Olsztyn   2       22.5  31.0  4.50
17 EJZENBERG, Emil (49)      GIM 101 Olsztyn 2       16.5  21.0  3.00
18 HEINICH, Tomasz (39)      ZSEk Olsztyn    1        3.0   6.5  0.00
19 SZARANDA, Maciej (73)     SP 7 Bartoszyce 0       16.5  22.0  0.00
20 WO¬NIAK, Łukasz (33)      ZSE-H Olsztyn   0        2.5   8.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WOJTKOWSKI, Bartosz (19)  6     9:1  2:0 16:1 10:1  8:1  5:1  3:1
2  OLSZEWSKI, Artur (38)     5.5  15:1  1:1  4:1  8:1  5:=  3:0 10:1
3  WÓJCIK, Mateusz (36)      5    13:1 11:1  8:0 16:1  9:1  2:1  1:0
4  BERGOLC, Sylwester (25)   5     6:1 12:1  2:0  9:0 16:1  8:1 11:1
5  BARANOWSKI, Paweł (31)    4.5  17:1 16:0 12:1 14:1  2:=  1:0  9:1
6  BABSKI, Jakub (45)        4     4:0 20:1 13:= 11:= 10:0 15:1 16:1
7  KULESZA, Magdalena (28)   4    12:0 17:1 10:0 15:1 13:0 16:1 14:1
8  GRUBALSKA, Klaudia (22)   3.5  14:1 18:1  3:1  2:0  1:0  4:0 12:=
9  JACYNA, Damian (42)       3.5   1:0 15:1 18:+  4:1  3:0 10:=  5:0
10 ŻMIJEWSKI, Stanisław (41) 3.5  11:0 19:1  7:1  1:0  6:1  9:=  2:0
11 GNATOWSKI, Kamil (18)     3.5  10:1  3:0 14:0  6:= 19:1 13:1  4:0
12 GRUBALSKA, Daria (48)     3.5   7:1  4:0  5:0 17:1 14:0 19:1  8:=
13 KULESZA, Jolanta (52)     3.5   3:0 14:0  6:= 19:1  7:1 11:0 17:1
14 GRYSZKO, Przemysław (43)  3     8:0 13:1 11:1  5:0 12:1 17:0  7:0
15 SŁAWIŃSKI, Michał (69)    3     2:0  9:0 20:+  7:0 17:1  6:0 19:1
16 HENNIG, Grzegorz (51)     2    20:1  5:1  1:0  3:0  4:0  7:0  6:0
17 EJZENBERG, Emil (49)      2     5:0  7:0 19:1 12:0 15:0 14:1 13:0
18 HEINICH, Tomasz (39)      1    19:1  8:0  9:-  0:   0:   0:   0: 
19 SZARANDA, Maciej (73)     0    18:0 10:0 17:0 13:0 11:0 12:0 15:0
20 WO¬NIAK, Łukasz (33)      0    16:0  6:0 15:-  0:   0:   0:   0: 

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra