Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
6 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub          Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Aleksander (29)  SP Gietrzwałd 7       22.0  29.0 29.00
2  RÓŻEWICZ, Maciej (59)     ZSEiT Olsztyn 6       19.5  26.5 21.50
3  SZULC, Michał (90)        LO V Olsztyn  5       21.0  31.0 21.00
4  WÓJCIK, Marta (44)        LO V Olsztyn  5       20.5  28.5 17.00
5  KOTLEWSKI, Michał (72)    KSP Olsztyn   5       18.5  27.5 16.50
6  PISZCZATOWSKI, Piotr (54) SP 2 Olsztyn  4.5     21.5  30.5 15.25
7  SŁOWIKOWSKI, Kamil (34)   ZSEiT Olsztyn 4.5     20.5  30.5 16.25
8  RYPIŃSKI, Michał (50)     ZSEiT Olsztyn 4       19.5  29.5 13.00
9  DRAPIŃSKI, Piotr (58)     KSP Olsztyn   4       19.0  28.0 12.00
10 KLIMIUK, Paweł (68)       GIM 2 Ostróda 4       18.5  25.5 12.00
11 MI¦KÓW, Tomasz (97)       KSP Olsztyn   4       16.0  22.5 11.50
12 CIS, Krzysztof (79)       SP 1 Barczewo 4       15.0  22.0  8.00
13 GRUBALSKI, Sebastian (95) SP Grabowo    4       13.5  17.0  7.50
14 PIELACH, Wojciech (71)    SP 1 Ostróda  3.5     20.5  28.5 12.75
15 WALTER, Mateusz (85)      ZSB Olsztyn   3.5     15.5  20.5  6.75
16 GAMRAT, Paweł (74)        SP 30 Olsztyn 3       20.0  28.0 10.00
17 DOMAŃSKI, Dawid (80)      SP 3 Olsztyn  3       20.0  26.5 10.00
18 ADAMOWICZ, Marek (70)     SP 13 Olsztyn 3       18.5  24.5  8.00
19 BALUL, Mateusz (96)       ZSB Olsztyn   3       17.0  23.0  6.00
20 PYTLOWSKI, Wojciech (87)  KSP Olsztyn   3       15.5  23.5  8.00
21 SMUKOWSKI, Dawid (88)     ZSG-S Olsztyn 3       14.0  21.0  6.00
22 GÓRSKI, Marek (93)        SP 9 Olsztyn  3       14.0  20.0  6.00
23 CIESZYŃSKI, Artur (75)    SP 3 Olsztyn  2       16.5  24.5  5.00
24 PIEŃKOSZ, Dominika (86)   SP Samborowo  2       16.5  21.0  3.00
25 KUSIK, Damian (67)        GIM 1 Ostróda 2       15.0  22.0  2.00
26 WRˇBEL, Wojciech (158)    SP 9 Olsztyn  2       12.5  16.5  1.00
27 PADUCH, Kesja (81)        ZSEiT Olsztyn 1       15.5  20.5  0.00
28 GRUBALSKI, Jakub (89)     SP Grabowo    0       13.0  18.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  MALCZYK, Aleksander (29)  7    12:1 25:1  8:1  4:1  7:1  6:1  3:1
2  RÓŻEWICZ, Maciej (59)     6    20:1  3:0 23:1  5:1 18:1  9:1  6:1
3  SZULC, Michał (90)        5    10:1  2:1 18:0 14:1 16:1  7:1  1:0
4  WÓJCIK, Marta (44)        5    27:1  5:1  9:1  1:0  6:0 16:1  8:1
5  KOTLEWSKI, Michał (72)    5    19:1  4:0 22:1  2:0 21:1 14:1  9:1
6  PISZCZATOWSKI, Piotr (54) 4.5  24:1 23:1  7:=  8:1  4:1  1:0  2:0
7  SŁOWIKOWSKI, Kamil (34)   4.5  17:1 18:1  6:= 10:1  1:0  3:0 11:1
8  RYPIŃSKI, Michał (50)     4    15:1 14:1  1:0  6:0 19:1 17:1  4:0
9  DRAPIŃSKI, Piotr (58)     4    21:1 16:1  4:0 19:1 17:1  2:0  5:0
10 KLIMIUK, Paweł (68)       4     3:0 21:1 12:1  7:0 23:1 11:0 17:1
11 MI¦KÓW, Tomasz (97)       4    16:0 15:1 14:0 24:1 25:1 10:1  7:0
12 CIS, Krzysztof (79)       4     1:0 28:1 10:0 17:0 22:1 26:1 19:1
13 GRUBALSKI, Sebastian (95) 4    14:0 17:0 15:1 20:0 27:1 28:1 16:1
14 PIELACH, Wojciech (71)    3.5  13:1  8:0 11:1  3:0 20:1  5:0 15:=
15 WALTER, Mateusz (85)      3.5   8:0 11:0 13:0 26:1 24:1 27:1 14:=
16 GAMRAT, Paweł (74)        3    11:1  9:0 20:1 18:1  3:0  4:0 13:0
17 DOMAŃSKI, Dawid (80)      3     7:0 13:1 25:1 12:1  9:0  8:0 10:0
18 ADAMOWICZ, Marek (70)     3    22:1  7:0  3:1 16:0  2:0 19:0 28:1
19 BALUL, Mateusz (96)       3     5:0 24:1 27:1  9:0  8:0 18:1 12:0
20 PYTLOWSKI, Wojciech (87)  3     2:0 26:1 16:0 13:1 14:0 22:0 25:1
21 SMUKOWSKI, Dawid (88)     3     9:0 10:0 26:1 25:1  5:0 24:0 23:1
22 GÓRSKI, Marek (93)        3    18:0 27:1  5:0 23:0 12:0 20:1 24:1
23 CIESZYŃSKI, Artur (75)    2    26:1  6:0  2:0 22:1 10:0 25:0 21:0
24 PIEŃKOSZ, Dominika (86)   2     6:0 19:0 28:1 11:0 15:0 21:1 22:0
25 KUSIK, Damian (67)        2    28:1  1:0 17:0 21:0 11:0 23:1 20:0
26 WRˇBEL, Wojciech (158)    2    23:0 20:0 21:0 15:0 28:1 12:0 27:1
27 PADUCH, Kesja (81)        1     4:0 22:0 19:0 28:1 13:0 15:0 26:0
28 GRUBALSKI, Jakub (89)     0    25:0 12:0 24:0 27:0 26:0 13:0 18:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra