Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2007/8
6 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                      Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  ROSIŃSKI, Michał (107)        SP 22 Olsztyn   6       23.0  32.5 22.00
2  PEŁCZYŃSKI, Daniel (76)       LO II Olsztyn   5.5     23.5  32.5 24.50
3  KUJAWSKI, Kamil (132)         SP 1 Olsztyn    5       24.0  32.0 20.50
4  ŻMIJEWSKA, Małgorzata (108)   GIM Samborowo   5       21.5  30.5 19.75
5  ADAMOWICZ, Piotr (82)         SP 13 Olsztyn   5       19.5  27.5 17.75
6  WĘGRZYN, Damian (157)         SP 30 Olsztyn   5       15.5  21.5 13.00
7  ZDZIARSTEK, Bartosz (129)     ZSB Olsztyn     4.5     22.5  29.0 16.50
8  MICHALAK, Marcin (123)        SP 3 Olsztyn    4.5     19.0  27.5 17.25
9  CZUPRYŃSKI, Michał (112)      ZSE-H Olsztyn   4.5     18.0  26.0 14.75
10 KACZYŃSKI, Artur (111)        ZSEiT Olsztyn   4.5     17.5  25.0 12.25
11 MAKOWSKA, Maja (119)          SP Samborowo    4.5     17.5  24.0 12.25
12 PAKUSZEWSKA, Izabela (145)    ZSE-H Olsztyn   4       17.0  25.0 13.00
13 BIELECKA, Maja (139)          SP 7 Bartoszyce 4       16.5  23.0 11.00
14 WIERZBOWSKA, Aleksandra (109) SP 1 Ostróda    4       16.0  23.5 11.00
15 SZCZECH, Szymon (131)         SP 10 Olsztyn   4       14.0  19.0 10.00
16 BŁAŻEJCZYK, Rafał (91)        KSP Olsztyn     3.5     21.0  29.0 13.25
17 BARTKOWSKI, Krystian (134)    SP 3 Olsztyn    3.5     19.5  26.5  9.25
18 MAZURUK, Patryk (137)         SP 34 Olsztyn   3.5     18.5  26.5 11.75
19 JASIŃSKA, Iga (105)           GIM Dywity      3.5     18.0  25.0 10.75
20 ZALEWSKI, Mateusz (130)       SP 3 Olsztyn    3.5     17.0  22.0  9.75
21 DUDKO, Piotr (136)            SP 15 Olsztyn   3       21.5  28.0  9.00
22 TYSZER, Ireneusz (138)        SP Samborowo    3       18.0  24.5  7.50
23 MI¦KÓW, Krzysztof (114)       KSP Olsztyn     3       17.0  24.0  8.00
24 SZYSZKOWSKI, Artur (121)      ZSG-S Olsztyn   3       16.5  23.0  8.50
25 JASIŃSKA, Dominika (156)      SP Dywity       3       16.5  21.5  6.50
26 BULKOWSKI, Martin (110)       SP 3 Olsztyn    3       16.0  20.5  6.50
27 KISIEL, Monika (148)          GIM 2 Ostróda   3       15.5  21.0  5.50
28 KUMIŃSKI, Jakub (140)         ZSB Olsztyn     3       13.0  19.5  5.75
29 TUREK, Paweł (159)            ZSE-H Olsztyn   3       12.5  18.0  4.75
30 ZAWI¦LAK, Filip (162)         SP 2 Olsztyn    2.5     20.5  25.5  6.75
31 BIELECKA, Emilia (143)        SP 7 Bartoszyce 2.5     17.5  24.5  8.75
32 MAJSTEREK, Michał (163)       SP 3 Olsztyn    2       17.5  24.0  5.50
33 SELWON, Łukasz (160)          SP 10 Olsztyn   1.5     15.0  21.0  3.00
34 PASTOR, Karolina (147)        SP Samborowo    1.5     12.5  17.5  2.00
35 KRAJEWSKI, Paweł (155)        KSP Olsztyn     1       17.5  22.5  0.50
36 SELWON, Adrian (161)          SP 10 Olsztyn   0.5     13.5  19.5  1.75
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ROSIŃSKI, Michał (107)        6    13:1  8:0 11:1 18:1  6:1  3:1  2:+
2  PEŁCZYŃSKI, Daniel (76)       5.5  17:1  9:1  8:1 10:1  3:1  4:=  1:-
3  KUJAWSKI, Kamil (132)         5    32:1 14:1  4:1  5:1  2:0  1:0  7:1
4  ŻMIJEWSKA, Małgorzata (108)   5    28:1 12:1  3:0  7:1 21:1  2:=  5:=
5  ADAMOWICZ, Piotr (82)         5    21:1 24:1  7:=  3:0 17:1 16:1  4:=
6  WĘGRZYN, Damian (157)         5    24:0 22:1 36:1 23:1  1:0 21:1 16:1
7  ZDZIARSTEK, Bartosz (129)     4.5  33:1 19:1  5:=  4:0 10:1 11:1  3:0
8  MICHALAK, Marcin (123)        4.5  29:1  1:1  2:0 30:= 16:0 17:1 20:1
9  CZUPRYŃSKI, Michał (112)      4.5  27:1  2:0 32:1 21:0 19:1 13:1 10:=
10 KACZYŃSKI, Artur (111)        4.5  34:1 25:1 30:1  2:0  7:0 22:1  9:=
11 MAKOWSKA, Maja (119)          4.5  35:1 16:=  1:0 20:1 30:1  7:0 18:1
12 PAKUSZEWSKA, Izabela (145)    4    26:1  4:0 17:0 15:1 20:0 23:1 21:1
13 BIELECKA, Maja (139)          4     1:0 32:0 35:1 14:1 23:1  9:0 24:1
14 WIERZBOWSKA, Aleksandra (109) 4    31:1  3:0 18:0 13:0 27:1 30:1 22:1
15 SZCZECH, Szymon (131)         4    30:0 31:0 27:1 12:0 35:1 25:1 26:1
16 BŁAŻEJCZYK, Rafał (91)        3.5  18:1 11:= 19:0 25:1  8:1  5:0  6:0
17 BARTKOWSKI, Krystian (134)    3.5   2:0 35:1 12:1 19:=  5:0  8:0 30:1
18 MAZURUK, Patryk (137)         3.5  16:0 29:1 14:1  1:0 31:= 19:1 11:0
19 JASIŃSKA, Iga (105)           3.5  22:1  7:0 16:1 17:=  9:0 18:0 31:1
20 ZALEWSKI, Mateusz (130)       3.5  36:= 23:0 28:1 11:0 12:1 31:1  8:0
21 DUDKO, Piotr (136)            3     5:0 34:1 26:1  9:1  4:0  6:0 12:0
22 TYSZER, Ireneusz (138)        3    19:0  6:0 33:1 26:1 25:1 10:0 14:0
23 MI¦KÓW, Krzysztof (114)       3    25:0 20:1 31:1  6:0 13:0 12:0 32:1
24 SZYSZKOWSKI, Artur (121)      3     6:1  5:0 25:0 31:0 33:1 32:1 13:0
25 JASIŃSKA, Dominika (156)      3    23:1 10:0 24:1 16:0 22:0 15:0 36:1
26 BULKOWSKI, Martin (110)       3    12:0 27:1 21:0 22:0 36:1 28:1 15:0
27 KISIEL, Monika (148)          3     9:0 26:0 15:0 35:1 14:0 29:1 33:1
28 KUMIŃSKI, Jakub (140)         3     4:0 33:= 20:0 32:1 29:= 26:0 34:1
29 TUREK, Paweł (159)            3     8:0 18:0 34:= 33:1 28:= 27:0 35:1
30 ZAWI¦LAK, Filip (162)         2.5  15:1 36:1 10:0  8:= 11:0 14:0 17:0
31 BIELECKA, Emilia (143)        2.5  14:0 15:1 23:0 24:1 18:= 20:0 19:0
32 MAJSTEREK, Michał (163)       2     3:0 13:1  9:0 28:0 34:1 24:0 23:0
33 SELWON, Łukasz (160)          1.5   7:0 28:= 22:0 29:0 24:0 34:1 27:0
34 PASTOR, Karolina (147)        1.5  10:0 21:0 29:= 36:1 32:0 33:0 28:0
35 KRAJEWSKI, Paweł (155)        1    11:0 17:0 13:0 27:0 15:0 36:1 29:0
36 SELWON, Adrian (161)          .5   20:= 30:0  6:0 34:0 26:0 35:0 25:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra