Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych

ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie 07.02.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                        Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Łukasz Jadanowski (1)       2103    LO Ostróda                  6.5     24.0  32.5   27.0
2  Sebastian Opaliński (2)     1794    LO Ostróda                  5.5     20.5  28.0   24.0
3  Natalia Oszmian (3)         1781    LO Ostróda                  5.5     20.0  29.5   23.0
4  Kamil Szulc (30)            1000    ZS A-E Dobrocin             5       23.5  33.0   23.0
5  Filip Grzonkowski (6)       1400    LO Ostróda                  5       21.5  30.0   20.0
6  Michał Abendrot (4)         1600    LO Ostróda                  5       19.0  25.0   20.0
7  Kamil Przytomski (27)       1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 5       12.5  17.5   16.0
8  Daniel Prześlakiewicz (5)   1600    LO Ostróda                  4.5     22.0  31.5   21.0
9  Krzysztof Ostrowski (7)     1400    ZSZ Dobrocin                4.5     21.5  28.0   20.0
10 Mateusz Szerszeń (28)       1000    ZSR Ostróda                 4.5     17.0  24.0   18.0
11 Arkadiusz Kwiatkowski (22)  1000    ZSZ im. S. Petofi Ostróda   4       22.5  29.0   18.0
12 Mateusz Golon (14)          1000    Bursa Szkolna w Ostródzie   4       20.5  27.5   16.0
13 Adam Kaliński (18)          1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 4       18.0  27.5   13.0
14 Marek Myśliński (25)        1000    ZS A-E Dobrocin             4       17.5  25.0   17.0
15 Marek Kwiatkowski (23)      1000    ZSZ im. S. Petofi Ostróda   4       17.5  24.5   16.0
16 Mariusz Włodarski (32)      1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 4       16.5  22.5   14.0
17 Martyna Abendrot (34)       1600    LO Ostróda                  4       14.5  20.5   14.0
18 Marta Kaczmarek (17)        1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 3       21.5  29.0   16.0
19 Marcin Kaczmarek (16)       1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 3       19.0  27.5   15.0
20 Joel Włodarczyk (31)        1000    ZS A-E Dobrocin             3       17.5  24.5   15.0
21 Wojciech Babilec (8)        1000    ZS A-E Dobrocin             3       17.5  24.0   12.0
22 Marcin Bala (9)             1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 3       16.0  21.5    8.0
23 Łukasz Szewczak (29)        1000    ZSR Ostróda                 3       15.0  21.0   14.0
24 Patryk Miezianko (24)       1000    Bursa Szkolna w Ostródzie   3       15.0  20.5    9.0
25 Wojciech Wojciechowski (33) 1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 3       13.5  19.0   10.0
26 Artur Koroś (20)            1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 3       13.0  19.5    8.0
27 Mariusz Kiebak (19)         1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 2       17.5  25.0    5.0
28 Kamil Falkowski (12)        1000    ZSZ Dobrocin                2       16.0  21.5    9.0
29 Grzegorz Pakulski (26)      1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 2       15.0  21.0    9.0
30 Patryk Jeglijewski (15)     1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 2       14.5  19.5    4.0
31 Dominik Golec (13)          1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 2       14.0  19.0    8.0
32 Przemysław Czerw (11)       1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 1       18.0  24.5    7.0
33 Tomasz Kowalski (21)        1000    ZSZ Dobrocin                1       13.0  19.0    1.0
34 Sebastian Chmielewski (10)  1000    ZSZ im. S. Staszica Ostróda 1       11.0  16.0    6.0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik               Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7  

1.  Łukasz Jadanowski      2103    18:1 16:1  6:1  3:1  2:1  5:= 30:1
2.  Sebastian Opaliński    1794    19:1 11:1  5:1 30:1  1:0  3:=  7:1
3.  Natalia Oszmian        1781    20:1 25:1 31:1  1:0 17:1  2:=  5:1
4.  Michał Abendrot        1600    21:1 17:1 30:0  7:1 22:0 23:1 34:1
5.  Daniel Prześlakiewicz  1600    22:1 29:1  2:0 31:1 25:1  1:=  3:0
6.  Filip Grzonkowski      1400    23:1 26:1  1:0 28:1 30:0 25:1 22:1
7.  Krzysztof Ostrowski    1400    30:+ 28:= 11:1  4:0 23:1 16:1  2:0
8.  Wojciech Babilec       1000    24:1 30:0 28:0 13:1 27:0 29:0 19:1
9.  Marcin Bala            1000    25:0 31:0 20:1 18:0 34:0 15:1 26:1
10. Sebastian Chmielewski  1000    26:0 21:1 23:0 32:0 33:- 19:- 15:-
11. Przemysław Czerw       1000    27:1  2:0  7:0 34:0 20:0 26:0 21:0
12. Kamil Falkowski        1000    28:0 23:0 21:1 33:1 32:0 31:0 20:0
13. Dominik Golec          1000    29:0 20:1 25:0  8:0 24:0 21:1 33:0
14. Mateusz Golon          1000    30:0 24:1 26:1 22:0 28:1 32:1 27:0
15. Patryk Jeglijewski     1000    31:0 22:0 29:0 20:0 21:1  9:0 10:+
16. Marcin Kaczmarek       1000    32:1  1:0 33:1 23:0 29:1  7:0 25:0
17. Marta Kaczmarek        1000    33:1  4:0 27:1 29:1  3:0 34:0 28:0
18. Adam Kaliński          1000     1:0 32:0 24:1  9:1 31:1 27:0 29:1
19. Mariusz Kiebak         1000     2:0 27:0 34:0 24:0 26:1 10:+  8:0
20. Artur Koroś            1000     3:0 13:0  9:0 15:1 11:1 28:0 12:1
21. Tomasz Kowalski        1000     4:0 10:0 12:0 27:0 15:0 13:0 11:1
22. Arkadiusz Kwiatkowski  1000     5:0 15:1 32:1 14:1  4:1 30:0  6:0
23. Marek Kwiatkowski      1000     6:0 12:1 10:1 16:1  7:0  4:0 31:1
24. Patryk Miezianko       1000     8:0 14:0 18:0 19:1 13:1 33:1 32:0
25. Marek Myśliński        1000     9:1  3:0 13:1 26:1  5:0  6:0 16:1
26. Grzegorz Pakulski      1000    10:1  6:0 14:0 25:0 19:0 11:1  9:0
27. Kamil Przytomski       1000    11:0 19:1 17:0 21:1  8:1 18:1 14:1
28. Mateusz Szerszeń       1000    12:1  7:=  8:1  6:0 14:0 20:1 17:1
29. Łukasz Szewczak        1000    13:1  5:0 15:1 17:0 16:0  8:1 18:0
30. Kamil Szulc            1000    14:1  8:1  4:1  2:0  6:1 22:1  1:0
31. Joel Włodarczyk        1000    15:1  9:1  3:0  5:0 18:0 12:1 23:0
32. Mariusz Włodarski      1000    16:0 18:1 22:0 10:1 12:1 14:0 24:1
33. Wojciech Wojciechowski 1000    17:0   :1 16:0 12:0 10:+ 24:0 13:1
34. Martyna Abendrot       1600      :    :  19:1 11:1  9:1 17:1  4:0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra