Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Otwarte Mistrzostwa SP3

Olsztyn 18.02.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                   wiek  Ro PZSz Klub          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KOTLEWSKI, Łukasz (2)      15    1600    KSP Olsztyn   6.5     23.0  33.0 29.75
2  RENKOWSKI, Piotr (1)       12    1607    SP 3 Olsztyn  6.5     22.0  31.5 28.25
3  KRZYWICKI, Piotr (6)       10    1200    SP 7 Olsztyn  5       22.5  29.5 17.50
4  CIS, Krzysztof (9)         12    1200    SP 1 Barczewo 5       21.0  30.5 19.50
5  HENNIG, Grzegorz (5)       10    1400    SP 10 Olsztyn 5       21.0  30.0 18.50
6  WOJTUNIK, Maciej (3)       12    1400    SP 25 Olsztyn 5       20.0  29.5 18.00
7  ROSIŃSKI, Michał (24)      12    1000    SP 22 Olsztyn 4.5     19.5  27.5 12.00
8  CHMIELWESKI, Bartosz (4)   12    1400    SP 3 Olsztyn  4       20.5  29.5 13.00
9  BARANOWSKI, Krzysztof (10) 15    1000    GIM 7 Olsztyn 4       20.5  29.0 12.50
10 KOTLEWSKI, Michał (7)      10    1200    KSP Olsztyn   4       20.0  29.5 13.00
11 GÓRSKI, Marek (8)          15    1200    SP 9 Olsztyn  4       20.0  29.0 13.50
12 DOMAŃSKI, Dawid (26)       12    1000    SP 3 Olsztyn  4       18.0  25.5 12.50
13 CIESZYŃSKI, Artur (11)     10    1000    SP 3 Olsztyn  4       18.0  24.5 11.50
14 ZALEWSKI, Mateusz (23)     12    1000    SP 3 Olsztyn  4       16.5  25.0 12.50
15 RYDELIN, Patryk (30)       10    1000    SP 30 Olsztyn 4       16.0  23.0 10.00
16 CZUBIS, Karol (17)         15    1000    GIM 7 Olsztyn 3.5     16.0  23.5  7.50
17 BARTKOWSKI, Krystian (16)  12    1000    SP 3 Olsztyn  3       19.5  28.5  8.00
18 MICHALSKI, Tomasz (14)     15    1000    GIM 7 Olsztyn 3       16.0  22.5  7.00
19 WALASZEK, Maciej (32)      12    1000    SP 3 Olsztyn  3       16.0  22.0  8.25
20 MICHALSKI, Patryk (22)     15    1000    GIM 7 Olsztyn 3       16.0  20.5  6.00
21 MICHALAK, Marcin (18)      10    1000    SP 3 Olsztyn  3       15.5  21.0  5.00
22 MICHAŁOWSKI, Maciej (15)   12    1000    SP 3 Olsztyn  3       15.0  20.5  7.75
23 DUDKO, Piotr (28)          12    1000    SP 15 Olsztyn 3       13.5  19.5  7.50
24 KUKOWSKI, Marcel (19)      10    1000    SP 3 Olsztyn  2.5     16.0  21.0  4.25
25 CZARNECKI, Dominik (27)    15    1000    GIM 7 Olsztyn 2.5     15.5  20.5  5.25
26 MAJSTEREK, Michał (20)     10    1000    SP 3 Olsztyn  2.5     15.0  21.5  5.75
27 PAWELCZYK, Grzegorz (25)   10    1000    SP 25 Olsztyn 2.5     12.0  16.5  3.25
28 PRZYBYSZEWSKI, Karol (13)  10    1000    SP 30 Olsztyn 2       17.5  24.0  6.50
29 ORZEŁ, Adrian (21)         10    1000    SP 3 Olsztyn  2       15.0  20.5  2.00
30 ZANTKIEWICZ, Artur (29)    12    1000    SP 3 Olsztyn  2       14.0  18.5  1.00
31 LUTY, Sebastian (31)       10    1000    SP 25 Olsztyn 1       14.0  20.0  0.00
32 NOWACKI, Cezary (12)       12    1000    SP 3 Olsztyn  1       11.0  15.0  1.00

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik              wiek  Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  RENKOWSKI, Piotr      12    1607    6.5  16:1 10:1  5:1  6:1  2:=  4:1  8:1
2.  KOTLEWSKI, Łukasz     15    1600    6.5  17:1 23:1  7:1  9:1  1:=  3:1  6:1
3.  WOJTUNIK, Maciej      12    1400    5    18:1 14:1  6:0 10:1  8:1  2:0  4:1
4.  CHMIELWESKI, Bartosz  12    1400    4    19:1 27:1  9:0 11:1  7:1  1:0  3:0
5.  HENNIG, Grzegorz      10    1400    5    20:1 26:1  1:0 16:1  9:1  6:0  7:1
6.  KRZYWICKI, Piotr      10    1200    5    21:1 31:1  3:1  1:0 24:1  5:1  2:0
7.  KOTLEWSKI, Michał     10    1200    4    22:1 28:1  2:0 18:1  4:0 30:1  5:0
8.  GÓRSKI, Marek         15    1200    4    23:0 19:1 22:1 26:1  3:0 11:1  1:0
9.  CIS, Krzysztof        12    1200    5    24:1 30:1  4:1  2:0  5:0 16:1 10:1
10. BARANOWSKI, Krzysztof 15    1000    4    25:1  1:0 23:1  3:0 21:1 26:1  9:0
11. CIESZYŃSKI, Artur     10    1000    4    26:0 20:1 28:1  4:0 27:1  8:0 17:1
12. NOWACKI, Cezary       12    1000    1    27:0 21:0 25:0 17:0 29:0 31:1 19:0
13. PRZYBYSZEWSKI, Karol  10    1000    2    28:0 22:0 20:1 23:1 30:0 17:0 18:0
14. MICHALSKI, Tomasz     15    1000    3    29:1  3:0 26:0 25:1 28:0 22:0 27:1
15. MICHAŁOWSKI, Maciej   12    1000    3    30:0 24:= 32:= 27:0 17:0 29:1 21:1
16. BARTKOWSKI, Krystian  12    1000    3     1:0 25:1 27:1  5:0 32:1  9:0 24:0
17. CZUBIS, Karol         15    1000    3.5   2:0 32:= 24:0 12:1 15:1 13:1 11:0
18. MICHALAK, Marcin      10    1000    3     3:0 29:1 31:1  7:0 26:0 23:0 13:1
19. KUKOWSKI, Marcel      10    1000    2.5   4:0  8:0 29:1 28:0 23:0 25:= 12:1
20. MAJSTEREK, Michał     10    1000    2.5   5:0 11:0 13:0 29:1 25:1 27:= 26:0
21. ORZEŁ, Adrian         10    1000    2     6:0 12:1 30:0 31:1 10:0 32:0 15:0
22. MICHALSKI, Patryk     15    1000    3     7:0 13:1  8:0 32:0 31:1 14:1 30:0
23. ZALEWSKI, Mateusz     12    1000    4     8:1  2:0 10:0 13:0 19:1 18:1 32:1
24. ROSIŃSKI, Michał      12    1000    4.5   9:0 15:= 17:1 30:1  6:0 28:+ 16:1
25. PAWELCZYK, Grzegorz   10    1000    2.5  10:0 16:0 12:1 14:0 20:0 19:= 31:1
26. DOMAŃSKI, Dawid       12    1000    4    11:1  5:0 14:1  8:0 18:1 10:0 20:1
27. CZARNECKI, Dominik    15    1000    2.5  12:1  4:0 16:0 15:1 11:0 20:= 14:0
28. DUDKO, Piotr          12    1000    3    13:1  7:0 11:0 19:1 14:1 24:-   : 
29. ZANTKIEWICZ, Artur    12    1000    2    14:0 18:0 19:0 20:0 12:1 15:0   :1
30. RYDELIN, Patryk       10    1000    4    15:1  9:0 21:1 24:0 13:1  7:0 22:1
31. LUTY, Sebastian       10    1000    1      :1  6:0 18:0 21:0 22:0 12:0 25:0
32. WALASZEK, Maciej      12    1000    3      :  17:= 15:= 22:1 16:0 21:1 23:0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra