Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Gimnazjów

Ostróda 22.02.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                      Ro PZSz Gimnazjum     Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Jadanowski, Paweł (1)         1726    GIM 1 Ostróda 7       20.5  29.5   28.0
2  Klimek, Cezary (6)            1400    GIM 2 Ostróda 6       21.0  31.5   22.0
3  Kulesza, Magdalena (3)        1401    GIM Samborowo 5       21.0  31.0   21.0
4  Kozioł, Robert (18)           1000    GIM 1 Ostróda 5       18.0  24.5   17.0
5  Abenrot, Sebastian (7)        1200    GIM Samborowo 4       22.0  32.0   19.0
6  Dziubak, Przemysław (12)      1000    GIM 1 Ostróda 4       20.5  29.5   14.0
7  Kowalewski, Dawid (9)         1200    GIM Samborowo 4       19.5  27.5   19.0
8  Klimiuk, Paweł (8)            1200    GIM 2 Ostróda 4       19.0  25.5   17.5
9  Gryszko, Przemysław (5)       1400    GIM Samborowo 4       17.0  26.5   19.5
10 Kopczyński, Dawid (17)        1000    GIM 2 Ostróda 4       16.0  23.5   12.5
11 Babski, Jakub (4)             1400    GIM Samborowo 3.5     18.5  28.0   17.0
12 Borkowski, Adrian (10)        1000    GIM 2 Ostróda 3.5     16.0  22.5   14.5
13 Skalny, Cezary (22)           1000    GIM 1 Ostróda 3.5     15.5  21.0   16.5
14 Józefowicz, Dominik (14)      1000    GIM 2 Ostróda 3.5     14.5  21.0   11.0
15 Maślewski, Aleksander (2)     1600    GIM 1 Ostróda 3       20.5  30.0   17.5
16 Konatowski, Łukasz (16)       1000    GIM 2 Ostróda 3       17.5  24.0   11.0
17 Żmijewska, Małgorzata (23)    1000    GIM Samborowo 3       15.0  19.5   10.0
18 Kisiel, Monika (15)           1000    GIM 2 Ostróda 3       14.5  20.0    9.5
19 Gontarczyk, Szymon (13)       1000    GIM 2 Ostróda 3       12.5  17.0    7.5
20 Pisarkiewicz, Małgorzata (20) 1000    GIM 2 Ostróda 2.5     18.5  25.0   10.5
21 Rzepczyński, Maciej (21)      1000    GIM 2 Ostróda 2.5     16.5  22.0   10.5
22 Kusiak, Rafał (19)            1000    GIM 2 Ostróda 2       16.0  22.5    8.0
23 Drozd, Patryk (11)            1000    GIM 2 Ostróda 1       14.5  20.5    3.0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                 Gimnazjum     Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  Jadanowski, Paweł        GIM 1 Ostróda 7    12:1  6:1  4:1  3:1  2:1  7:1  5:1
2.  Maślewski, Aleksander    GIM 1 Ostróda 3    13:1  7:1  5:=  4:=  1:0  3:0 12:0
3.  Kulesza, Magdalena       GIM Samborowo 5    14:1  8:1 22:1  1:0  6:0  2:1  9:1
4.  Babski, Jakub            GIM Samborowo 3.5  15:1  9:1  1:0  2:=  8:0 21:1 18:0
5.  Gryszko, Przemysław      GIM Samborowo 4    16:1 23:1  2:=  8:=  7:0 22:1  1:0
6.  Klimek, Cezary           GIM 2 Ostróda 6    17:1  1:0 10:1 12:1  3:1  9:1  7:1
7.  Abenrot, Sebastian       GIM Samborowo 4    18:1  2:0 14:1 22:1  5:1  1:0  6:0
8.  Klimiuk, Paweł           GIM 2 Ostróda 4    19:1  3:0 16:1  5:=  4:1 18:0 17:=
9.  Kowalewski, Dawid        GIM Samborowo 4    20:1  4:0 23:1 18:1 10:1  6:0  3:0
10. Borkowski, Adrian        GIM 2 Ostróda 3.5  21:= 11:1  6:0 14:1  9:0 17:0 20:1
11. Drozd, Patryk            GIM 2 Ostróda 1    22:0 10:0 15:0 21:0   :1 23:0 13:0
12. Dziubak, Przemysław      GIM 1 Ostróda 4     1:0 17:1 20:1  6:0 18:0 16:1  2:1
13. Gontarczyk, Szymon       GIM 2 Ostróda 3     2:0 16:0 17:0   :1 20:= 19:= 11:1
14. Józefowicz, Dominik      GIM 2 Ostróda 3.5   3:0 19:1  7:0 10:0 23:1 20:= 21:1
15. Kisiel, Monika           GIM 2 Ostróda 3     4:0 18:0 11:1 19:= 21:0   :1 22:=
16. Konatowski, Łukasz       GIM 2 Ostróda 3     5:0 13:1  8:0 23:1 22:0 12:0   :1
17. Kopczyński, Dawid        GIM 2 Ostróda 4     6:0 12:0 13:1 20:= 19:1 10:1  8:=
18. Kozioł, Robert           GIM 1 Ostróda 5     7:0 15:1 21:1  9:0 12:1  8:1  4:1
19. Kusiak, Rafał            GIM 2 Ostróda 2     8:0 14:0   :1 15:= 17:0 13:= 23:0
20. Pisarkiewicz, Małgorzata GIM 2 Ostróda 2.5   9:0   :1 12:0 17:= 13:= 14:= 10:0
21. Rzepczyński, Maciej      GIM 2 Ostróda 2.5  10:= 22:0 18:0 11:1 15:1  4:0 14:0
22. Skalny, Cezary           GIM 1 Ostróda 3.5  11:1 21:1  3:0  7:0 16:1  5:0 15:=
23. Żmijewska, Małgorzata    GIM Samborowo 3      :1  5:0  9:0 16:0 14:0 11:1 19:1

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra