Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000-1200

Ostróda 15.03.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela wyników

Mc Zawodnik                Ro PZSz Klub                     Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Klimiuk, Paweł          1200    MLKS Ostródzianka        5.5     14.0  21.5   20.5
2  Retkowski, Wojciech     1000    LUKS GOK Samborowo       4.5     11.0  16.5   16.5
3  Kusik, Damian           1200    Ostróda                  4       13.5  19.0   14.0
4  Borgosz, Kacper         1000    UKS Trzydziestka Olsztyn 4       12.0  18.5   12.0
5  Kujawski, Kamil         1200    Olsztyn                  4       10.0  15.0   11.0
6  Żmijewska, Małgorzata   1000    LUKS GOK Samborowo       3       12.0  17.5   13.0
7  Opalińska, Wiktoria     1000    LUKS GOK Samborowo       3       11.5  18.0   11.0
8  Makowska, Maja          1000    LUKS GOK Samborowo       3        9.0  14.5    7.0
9  Pieńkosz, Dominika      1100    LUKS GOK Samborowo       2       15.0  22.5    9.0
10 Soboczyńska, Małgorzata 1100    MLKS Ostródzianka        2       14.0  18.5    9.0
11 Wierzbowska, Aleksandra 1100    MLKS Ostródzianka        1       13.0  17.0    3.0
12 Zelma, Ewelina          1000    Ostróda                  0       12.0  17.5    0.0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Ro PZSz  1    2    3    4    5    6  

1.  Kujawski, Kamil         1200     6:0  7:1  8:0  4:1  5:1 10:1
2.  Klimiuk, Paweł          1200     7:1  9:1  3:1  8:1 10:1 11:=
3.  Kusik, Damian           1200     8:1 10:1  2:0 11:0  6:1 12:1
4.  Soboczyńska, Małgorzata 1100     9:0 12:1 11:1  1:0  8:0  7:0
5.  Wierzbowska, Aleksandra 1100    10:0  8:0  7:0 12:1  1:0  9:0
6.  Pieńkosz, Dominika      1100     1:1 11:0  9:0  7:1  3:0  8:0
7.  Makowska, Maja          1000     2:0  1:0  5:1  6:0 12:1  4:1
8.  Borgosz, Kacper         1000     3:0  5:1  1:1  2:0  4:1  6:1
9.  Opalińska, Wiktoria     1000     4:1  2:0  6:1 10:0 11:0  5:1
10. Żmijewska, Małgorzata   1000     5:1  3:0 12:1  9:1  2:0  1:0
11. Retkowski, Wojciech     1000    12:1  6:1  4:0  3:1  9:1  2:=
12. Zelma, Ewelina          1000    11:0  4:0 10:0  5:0  7:0  3:0

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                      Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Kujawski, Kamil         1200    Olsztyn                  4.0/6 1071   1186
2.  Klimiuk, Paweł          1200    MLKS Ostródzianka        5.5/6 1057   1343 IV
3.  Kusik, Damian           1200    Ostróda                  4.0/6 1071   1186
4.  Soboczyńska, Małgorzata 1100    MLKS Ostródzianka        2.0/6 1043    929
5.  Wierzbowska, Aleksandra 1100    MLKS Ostródzianka        1.0/6 1043    814
6.  Pieńkosz, Dominika      1100    LUKS GOK Samborowo       2.0/6 1071    957
7.  Makowska, Maja          1000    LUKS GOK Samborowo       3.0/6 1100   1100 Vk
8.  Borgosz, Kacper         1000    UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0/6 1129   1243 V
9.  Opalińska, Wiktoria     1000    LUKS GOK Samborowo       3.0/6 1071   1071 Vk
10. Żmijewska, Małgorzata   1000    LUKS GOK Samborowo       3.0/6 1100   1100 V
11. Retkowski, Wojciech     1000    LUKS GOK Samborowo       4.5/6 1086   1257 V
12. Zelma, Ewelina          1000    Ostróda                  0.0/6 1057    714

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra