Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży - grupa do 12 lat

SP3 Olsztyn 17.04.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Ro PZSz Klub               Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  RENKOWSKI, Piotr (1)         1622    SP 3 Olsztyn       6       23.0  31.0 26.00
2  CHMIELEWSKI, Bartosz (9)     1400    SP 3 Olsztyn       6       22.0  29.0 24.00
3  GŁĘBOCKI, Piotr (3)          1600    SP 1 Ostróda       5       24.0  33.0 21.00
4  GÓRECKI, Maciej (7)          1400    SP 30 Olsztyn      5       23.0  31.5 21.50
5  WÓJCIK, Mateusz (4)          1600    SP 34 Olsztyn      5       22.0  31.0 19.00
6  GRUBALSKA, Daria (2)         1601    SP Grabowo-Wałdyki 5       21.0  30.0 21.00
7  HENNIG, Grzegorz (10)        1400    SP 10 Olsztyn      5       19.0  28.0 17.00
8  CIS, Krzysztof (13)          1200    SP 1 Barczewo      5       19.0  27.0 17.00
9  ADAMOWICZ, Marek (8)         1400    SP 13 Olsztyn      4       21.5  29.5 12.50
10 KOTLEWSKI, Michał (20)       1200    KSP Olsztyn        4       21.0  26.5 11.50
11 PIELACH, Wojciech (11)       1400    SP 1 Ostróda       4       20.0  26.0 12.00
12 KRZYWICKI, Piotr (19)        1200    SP 7 Olsztyn       4       18.0  23.5 10.50
13 MAŁOLEPSZY, Szymon (30)      1000    SP 7 Olsztyn       4       17.5  25.5 13.50
14 DOMAŃSKI, Dawid (6)          1400    SP 3 Olsztyn       4       17.5  25.5 12.50
15 GRUBALSKI, Sebastian (18)    1200    SP Grabowo-Wałdyki 4       17.5  25.5 10.50
16 MIELNIK, Daniel (22)         1000    SP 9 Olsztyn       4       16.0  22.5 11.50
17 BARTKOWSKI, Krystian (17)    1200    SP 3 Olsztyn       3.5     15.5  20.5  7.00
18 WIEŻYNIS, Weronika (5)       1401    SP 3 Olsztyn       3       21.0  30.0 10.00
19 MICHALAK, Marcin (16)        1200    SP 3 Olsztyn       3       21.0  27.5  8.50
20 ROSIŃSKI, Michał (32)        1000    SP 22 Olsztyn      3       19.0  26.0  9.00
21 BORGOSZ, Kacper (12)         1200    SP 30 Olsztyn      3       19.0  25.5  6.50
22 GRUBALSKI, Jakub (27)        1000    SP Grabowo-Wałdyki 3       17.5  25.5 10.25
23 WIERZBOWSKA, Aleksandra (21) 1100    SP 1 Ostróda       3       17.0  23.0  6.00
24 DOMASIEWICZ, Remigiusz (31)  1000    SP 7 Olsztyn       3       16.0  22.0  7.00
25 WĘGRZYN, Damian (15)         1200    SP 30 Olsztyn      3       14.5  20.0  6.25
26 CIESZYŃSKI, Artur (14)       1200    SP 3 Olsztyn       3       14.0  18.5  5.50
27 MASTYŁO, Piotr (23)          1000    SP 7 Olsztyn       3       11.5  16.0  3.00
28 MAJSTEREK, Michał (24)       1000    SP 3 Olsztyn       2.5     16.5  23.0  5.00
29 RYŻEWSKI, Patryk (34)        1000    SP 15 Olsztyn      2       14.5  20.5  5.00
30 KAMIŃSKI, Maciej (26)        1000    SP 25 Olsztyn      2       12.5  19.0  2.00
31 SUJECKI, Aleksander (25)     1000    SP 22 Olsztyn      2       12.0  17.0  3.25
32 SUJECKI, Maciej (33)         1000    SP 22 Olsztyn      1.5     12.5  16.5  2.00
33 PAWELCZYK, Grzegorz (28)     1000    SP 25 Olsztyn      1       13.0  17.5  1.25
34 TURCZYŃSKI, Hubert (29)      1000    SP 7 Olsztyn       0.5     15.0  20.0  0.50

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  RENKOWSKI, Piotr        1622    6    18:1 10:1  7:0 12:1  8:1  4:1  3:1
2.  GRUBALSKA, Daria        1601    5    19:1  9:0 13:1 16:0 21:1 20:1  7:1
3.  GŁĘBOCKI, Piotr         1600    5    20:1 12:1  8:1  7:1  9:0 10:1  1:0
4.  WÓJCIK, Mateusz         1600    5    21:1 11:1  9:0 13:1 16:1  1:0 19:1
5.  WIEŻYNIS, Weronika      1401    3    22:1 14:1 32:1  9:0 10:0 13:0 30:0
6.  DOMAŃSKI, Dawid         1400    4    23:1 13:0 17:1 20:0 19:0 15:1 21:1
7.  GÓRECKI, Maciej         1400    5    24:1 16:1  1:1  3:0 20:1  9:1  2:0
8.  ADAMOWICZ, Marek        1400    4    25:1 17:1  3:0 22:1  1:0 16:1  9:0
9.  CHMIELEWSKI, Bartosz    1400    6    26:1  2:1  4:1  5:1  3:1  7:0  8:1
10. HENNIG, Grzegorz        1400    5    27:1  1:0 18:1 32:1  5:1  3:0 11:1
11. PIELACH, Wojciech       1400    4    28:1  4:0 20:0 15:1 22:1 30:1 10:0
12. BORGOSZ, Kacper         1200    3    29:1  3:0 21:1  1:0 27:1 19:0 20:0
13. CIS, Krzysztof          1200    5    30:1  6:1  2:0  4:0 32:1  5:1 16:1
14. CIESZYŃSKI, Artur       1200    3    31:1  5:0 22:0 27:0 26:1 21:0 29:1
15. WĘGRZYN, Damian         1200    3    32:0 26:1 24:= 11:0 33:1  6:0 27:=
16. MICHALAK, Marcin        1200    3    33:1  7:0 25:1  2:1  4:0  8:0 13:0
17. BARTKOWSKI, Krystian    1200    3.5  34:1  8:0  6:0 24:1 30:0 27:= 28:1
18. GRUBALSKI, Sebastian    1200    4     1:0 27:1 10:0 30:0 34:1 24:1 31:1
19. KRZYWICKI, Piotr        1200    4     2:0 32:0 29:1 31:1  6:1 12:1  4:0
20. KOTLEWSKI, Michał       1200    4     3:0 29:1 11:1  6:1  7:0  2:0 12:1
21. WIERZBOWSKA, Aleksandra 1100    3     4:0 28:1 12:0 34:1  2:0 14:1  6:0
22. MIELNIK, Daniel         1000    4     5:0 31:1 14:1  8:0 11:0 32:1 24:1
23. MASTYŁO, Piotr          1000    3     6:0 30:0 34:0 28:1 31:0 29:1 33:1
24. MAJSTEREK, Michał       1000    2.5   7:0 33:1 15:= 17:0 25:1 18:0 22:0
25. SUJECKI, Aleksander     1000    2     8:0 34:1 16:0 33:= 24:0 28:= 32:0
26. KAMIŃSKI, Maciej        1000    2     9:0 15:0 31:0 29:1 14:0 33:1 34:0
27. GRUBALSKI, Jakub        1000    3    10:0 18:0 30:1 14:1 12:0 17:= 15:=
28. PAWELCZYK, Grzegorz     1000    1    11:0 21:0 33:0 23:0 29:= 25:= 17:0
29. TURCZYŃSKI, Hubert      1000    .5   12:0 20:0 19:0 26:0 28:= 23:0 14:0
30. MAŁOLEPSZY, Szymon      1000    4    13:0 23:1 27:0 18:1 17:1 11:0  5:1
31. DOMASIEWICZ, Remigiusz  1000    3    14:0 22:0 26:1 19:0 23:1 34:1 18:0
32. ROSIŃSKI, Michał        1000    3    15:1 19:1  5:0 10:0 13:0 22:0 25:1
33. SUJECKI, Maciej         1000    1.5  16:0 24:0 28:1 25:= 15:0 26:0 23:0
34. RYŻEWSKI, Patryk        1000    2    17:0 25:0 23:1 21:0 18:0 31:0 26:1

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra