Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży - grupa do 15 lat

SP3 Olsztyn 17.04.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                   Ro PZSz Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MYNAJ, Tomasz (5)          1600    GIM Dywity      6.5     19.0  27.0 24.50
2  KOTLEWSKI, Łukasz (4)      1600    GIM 22 Olsztyn  5       21.5  30.0 19.50
3  KOWALCZYK, Żaneta (2)      1601    SP 30 Olsztyn   5       21.0  30.5 20.00
4  REZA, Wojciech (1)         1800    GIM 4 Olsztyn   4.5     21.5  31.0 17.00
5  RYBIŃSKI, Tomasz (6)       1600    GIM 8 Olsztyn   4.5     16.5  22.0 12.50
6  EJZENBERG, emil (7)        1400    GIM 101 Olsztyn 4       18.5  25.0 10.50
7  GNATOWSKI, Kamil (3)       1600    GIM 9 Olsztyn   4       15.0  21.0  9.50
8  BARANOWSKI, Krzysztof (11) 1000    GIM 7 Olszttyn  3.5     20.0  28.0 10.50
9  KLIMIUK, Paweł (8)         1400    GIM 2 Ostróda   3       18.0  25.0  6.75
10 KRAWCZYŃSKI, Rafał (9)     1400    GIM 3 Olsztyn   3       18.0  23.0  7.75
11 ADAMOWICZ, Piotr (10)      1200    SP 13 Olsztyn   3       17.0  25.0  6.00
12 CZUBIS, Karol (12)         1000    GIM 7 Olszttyn  3       15.0  22.0  5.50
13 MICHALSKI, Tomasz (16)     1000    GIM 7 Olszttyn  2.5     14.5  21.0  2.75
14 DUDEK, Mateusz (13)        1000    GIM 7 Olszttyn  2       13.5  18.5  2.50
15 MICHAJŁOW, Borys (14)      1000    GIM 9 Olsztyn   1.5     14.5  19.0  2.25
16 MICHALSKI, Patryk (15)     1000    GIM 7 Olszttyn  1       14.5  20.5  0.00

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  REZA, Wojciech        1800    4.5   9:1  7:1  5:0 11:1  3:1  4:0  2:=
2.  KOWALCZYK, Żaneta     1601    5    10:1  6:1  4:0  8:1  5:=  7:1  1:=
3.  GNATOWSKI, Kamil      1600    4      :    :  14:1 12:1  1:0 13:1 10:1
4.  KOTLEWSKI, Łukasz     1600    5    11:1 16:1  2:1  5:0  7:1  1:1  6:0
5.  MYNAJ, Tomasz         1600    6.5  12:1  8:1  1:1  4:1  2:= 10:1 11:1
6.  RYBIŃSKI, Tomasz      1600    4.5  13:1  2:0 11:0 15:1  9:=  8:1  4:1
7.  EJZENBERG, emil       1400    4    14:1  1:0 10:1  9:1  4:0  2:0 12:1
8.  KLIMIUK, Paweł        1400    3    15:1  5:0 16:1  2:0 11:=  6:0  9:=
9.  KRAWCZYŃSKI, Rafał    1400    3     1:0 12:1 15:1  7:0  6:= 11:0  8:=
10. ADAMOWICZ, Piotr      1200    3     2:0 13:1  7:0 16:1 14:1  5:0  3:0
11. BARANOWSKI, Krzysztof 1000    3.5   4:0 14:1  6:1  1:0  8:=  9:1  5:0
12. CZUBIS, Karol         1000    3     5:0  9:0 13:1  3:0 16:1 15:1  7:0
13. DUDEK, Mateusz        1000    2     6:0 10:0 12:0 14:1 15:1  3:0 16:0
14. MICHAJŁOW, Borys      1000    1.5   7:0 11:0  3:0 13:0 10:0 16:= 15:1
15. MICHALSKI, Patryk     1000    1     8:0   :1  9:0  6:0 13:0 12:0 14:0
16. MICHALSKI, Tomasz     1000    2.5    :1  4:0  8:0 10:0 12:0 14:= 13:1

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra