TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1200-1400

Ostróda 17-18.05.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela wyników

Mc Zawodnik             Ro PZSz Klub                      Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr.

1  Klimek, Cezary       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 6       19.0  24.0   21.0
2  Wojtunik, Maciej     1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       18.0  24.0   23.0
3  Gryszko, Przemysław  1400    LUKS GOK Samborowo        5       18.0  24.0   20.0
4  Klimiuk, Paweł       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       16.0  22.0   15.0
5  Kulesza, Magdalena   1400    LUKS GOK Samborowo        4       21.0  28.0   15.0
6  Kulesza, Jolanta     1400    LUKS GOK Samborowo        4       15.0  20.0   13.0
7  Smukowski, Dawid     1400    Olsztyn                   3       17.0  23.0   14.0
8  Makowska, Maja       1100    LUKS GOK Samborowo        2       21.0  28.0   12.0
9  Zieliński, Krzysztof 1000    LZS BDK Biskupiec         1       18.0  23.0    7.0
10 Dejna, Mirosław      1400    Sampława                  0       22.0  29.0    0.0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  Kulesza, Jolanta     1400    4     6:1  8:0  4:0  2:0  5:1  9:1 10:1
2.  Kulesza, Magdalena   1400    4     7:0  9:1  3:0  1:1  8:1 10:1  6:0
3.  Klimek, Cezary       1400    6     8:0  6:1  2:1  5:1  7:1  4:1  9:1
4.  Smukowski, Dawid     1400    3     9:0  5:1  1:1  7:0 10:1  3:0  8:0
5.  Dejna, Mirosław      1400    0    10:0  4:0  6:0  3:0  1:0  8:0  7:0
6.  Klimiuk, Paweł       1400    5     1:0  3:0  5:1 10:1  9:1  7:1  2:1
7.  Wojtunik, Maciej     1400    5     2:1 10:1  8:1  4:1  3:0  6:0  5:1
8.  Gryszko, Przemysław  1400    5     3:1  1:1  7:0  9:1  2:0  5:1  4:1
9.  Makowska, Maja       1100    2     4:1  2:0 10:1  8:0  6:0  1:0  3:0
10. Zieliński, Krzysztof 1000    1     5:1  7:0  9:0  6:0  4:0  2:0  1:0

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Klub                       Pkt   R¶r Rosi±g

1.  Kulesza, Jolanta     1400    LUKS GOK Samborowo        4.0/7 1313   1363
2.  Kulesza, Magdalena   1400    LUKS GOK Samborowo        4.0/7 1313   1363
3.  Klimek, Cezary       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0/7 1363   1613 III
4.  Smukowski, Dawid     1400    Olsztyn                   3.0/7 1313   1263
5.  Dejna, Mirosław      1400    Sampława                  0.0/7 1350   1000
6.  Klimiuk, Paweł       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0/7 1313   1463
7.  Wojtunik, Maciej     1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.0/7 1350   1500
8.  Gryszko, Przemysław  1400    LUKS GOK Samborowo        5.0/7 1363   1513
9.  Makowska, Maja       1100    LUKS GOK Samborowo        2.0/7 1313   1163
9.  Makowska, Maja       1100    LUKS GOK Samborowo        2.0/6 1300   1186 IVk
10. Zieliński, Krzysztof 1000    LZS BDK Biskupiec         1.0/7 1313   1063

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra