Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

XVIII MEMORIAŁ J i S LEOKAJTIS
III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa S.M. Pojezierze

Olsztyn 6.04.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  BUDREWICZ, Krzysztof (4)           2324    2324    8       41.0  52.0 45.00
2  BIELUSZEWSKI, Piotr (9)            2134    2134    7.5     39.5  51.5 40.50
3  SHKAPENKO, Pavel (2)               2403    2403    7       40.5  51.0 38.75
4  KA¬MIERCZAK, Rafał (7)             2191    2191    6.5     41.5  54.5 38.00
5  SOPUR, Lech (1)                    2431    2431    6.5     40.5  52.5 35.00
6  MALCZYK, Rafał (11)                2108    2108    6.5     40.0  52.0 33.00
7  GOVASHELISHVILI, Genadij (3) O     2392    2392    6       42.0  55.0 33.75
8  DˇBROWSKI, Wojciech (5)            2242    2242    6       41.5  54.0 33.50
9  MALCZYK, Jakub (13)                2069    2069    6       38.0  49.0 30.00
10 PLESIUK, Andrzej (8)               2188    2188    6       36.5  47.5 30.00
11 BORAWSKI, Ryszard (27)             1815    1815    6       36.5  47.0 27.00
12 KACZMAREK, Aradiusz (16)     J     2019    2019    6       35.5  46.0 28.00
13 SZYMANOWSKA, Lena (21)             1945    1945    6       32.5  41.0 24.25
14 KRZEWSKI, Dariusz (6)              2195    2195    5.5     38.0  49.5 27.50
15 TERTEL, Krzysztof (38)                     2000    5.5     38.0  48.5 28.00
16 MALCZYK, Radosław (15)             2061    2061    5.5     36.5  47.5 27.00
17 BIELSKI, Jerzy (32)                        2000    5.5     36.5  44.5 24.25
18 WOJTUNIK, Piotr (36)                       2000    5.5     34.0  43.5 25.00
19 JÓ¬WIK, Rafał (10)                 2129    2129    5.5     30.5  39.0 23.75
20 JĘDRA, Waldemar (17)               2018    2018    5.5     30.0  38.5 21.25
21 MALECKI, Janusz (39)                       1801    5       37.5  48.0 24.25
22 CZARTORYSKI, Paweł (12)            2096    2096    5       36.5  46.0 21.50
23 DANISZKOWICZ, Bohdan (26)    O     1829    1829    5       35.0  44.5 20.50
24 GULA, Andrzej (19)                 1993    1993    5       33.5  44.5 21.00
25 HARASIM, Wiesław (41)                      1800    5       32.5  41.5 21.25
26 WIELICZKO, Marek (33)                      2000    5       32.5  40.5 15.50
27 SIWOŃ, Zbigniew (24)               1880    1880    5       32.5  39.5 17.75
28 PLESIUK, Jan (31)            O             2200    5       32.0  39.0 18.50
29 WOŁODKO, Adam (34)                         2000    5       30.0  39.5 17.50
30 ZAKRZEWSKI, Ignacy (40)                    1800    5       30.0  37.5 17.75
31 PLICHTA, Adam (25)           J     1847    1847    4.5     36.0  46.5 19.00
32 WITKOWSKI, Dariusz (14)            2066    2066    4.5     35.5  45.0 19.50
33 ROMASZKO, Jerzy (43)                       1800    4.5     33.0  42.0 19.25
34 LIPIEJKO, Artur (23)               1899    1899    4.5     32.5  43.0 17.75
35 ZAWADZKI, Krzysztof (28)           1655    1655    4.5     32.0  42.5 17.50
36 LESIŃSKI, Zdzisław (20)            1948    1948    4.5     32.0  41.0 17.50
37 REZA, Wojciech (47)          M             1800    4.5     31.5  38.5 16.00
38 RENKOWSKI, Piotr (30)        M     1622    1622    4.5     31.0  40.5 16.00
39 KUJAWA, Judyta (52)                        1601    4.5     30.0  37.0 14.50
40 SIWOŃ, Bogdan (18)           O     1995    1995    4       34.0  45.0 17.50
41 PLICHTA, Grzegorz (50)                     1800    4       33.5  43.0 18.00
42 MŁOTKOWSKI, Cezary (44)                    1800    4       30.5  40.0 12.75
43 BARAN, Dawid (29)            M     1630    1630    4       30.5  37.5 12.00
44 LACHMIROWICZ, Maciej (22)    O     1900    1900    4       29.5  39.0 14.50
45 KWIATKOWSKI, Andrzej (42)                  1800    4       29.5  38.0 12.00
46 ZALEWSKI, Józef (48)         O             1800    4       29.5  36.5 12.50
47 MALCZYK, Barbara (51)        J             1602    4       29.0  37.0 13.50
48 HEKMAN, Dominik (49)         M             1800    4       27.0  34.0 10.50
49 KLIMIUK, Paweł (59)          J             1400    4       24.0  30.5 10.00
50 WOJTUNIK, Maciej (61)        M             1400    4       21.0  26.5  8.00
51 STEMPKA, Jerzy (37)          O             2000    3.5     29.0  38.5 10.75
52 KOZŁOWSKI, Łukasz (63)       J             1200    3.5     28.0  35.0 11.75
53 DUNIKOWSKI, Piotr (46)                     1800    3.5     28.0  35.0  9.25
54 KOTLEWSKI, Łukasz (55)       M             1600    3.5     27.0  33.5  9.00
55 DWULIT, Konrad (56)          M             1400    3.5     22.0  28.5  8.25
56 BADOWSKI, Józef (35)         O             2000    3       32.0  42.0 12.00
57 GŁĘBOCKI, Piotr (54)         M             1600    3       28.0  35.0  8.50
58 ORŁOWSKI, Mirosław (45)                    1800    3       27.0  33.5  6.00
59 KRAWCZYŃSKI, Rafał (60)      M             1400    3       25.0  32.0  5.50
60 KOWALCZYK, Żaneta (53)       M             1601    3       24.5  31.0  8.50
61 ROSIŃSKI, Michał (67)        M             1000    2.5     26.0  33.0  2.25
62 SMUKOWSKI, Dawid (58)        J             1400    2.5     22.0  27.5  3.25
63 KUJAWSKI, Kamil (65)         M             1200    2       25.5  32.0  1.00
64 KUSIK, Damian (64)           M             1200    1.5     23.5  29.5  1.75
65 DEJNA, Mirosław (57)                       1400    1       26.0  32.0  1.50
66 CIESZYŃSKI, Artur (62)       M             1200    1       20.5  25.5  1.50
67 BERGGRUN, Monika (66)        M             1000    1        8.5  15.5  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                 Feder Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SOPUR, Lech                    2431    34:1 22:1 14:1  7:1  4:0  2:=  3:= 32:1 13:=
2.  SHKAPENKO, Pavel               2403    35:1 23:1 15:1  9:1  3:=  1:= 11:=  6:=  5:1
3.  GOVASHELISHVILI, Genadij O     2392    36:1 24:1 16:1 12:1  2:=  4:0  1:=  7:0  6:1
4.  BUDREWICZ, Krzysztof           2324    37:1 25:1 19:1 11:1  1:1  3:1  5:1  9:=  7:=
5.  DˇBROWSKI, Wojciech            2242    38:0 52:1 32:1 27:1 12:1  7:1  4:0 21:1  2:0
6.  KRZEWSKI, Dariusz              2195    39:0 49:1 13:1 31:1 14:1  9:0 25:1  2:=  3:0
7.  KA¬MIERCZAK, Rafał             2191    40:1 26:1 21:1  1:0 16:1  5:0 27:1  3:1  4:=
8.  PLESIUK, Andrzej               2188    41:1 27:0 34:1 33:1 25:= 11:0 38:= 26:1 24:1
9.  BIELUSZEWSKI, Piotr            2134    42:1 28:1 27:1  2:0 18:1  6:1 13:1  4:= 11:1
10. JÓ¬WIK, Rafał                  2129    43:0 51:1 35:0 45:1 34:1 25:= 15:= 29:1 32:=
11. MALCZYK, Rafał                 2108    44:1 30:1 39:1  4:0 26:1  8:1  2:= 12:1  9:0
12. CZARTORYSKI, Paweł             2096    45:1 29:1 43:1  3:0  5:0 31:1 26:1 11:0 27:0
13. MALCZYK, Jakub                 2069    46:1 32:=  6:0 28:1 39:1 15:1  9:0 38:1  1:=
14. WITKOWSKI, Dariusz             2066    47:1 31:1  1:0 35:1  6:0 30:1 32:0 24:= 36:0
15. MALCZYK, Radosław              2061    48:1 38:1  2:0 30:= 36:1 13:0 10:= 39:= 20:1
16. KACZMAREK, Aradiusz      J     2019    49:1 33:1  3:0 38:1  7:0 32:0 20:1 50:1 31:1
17. JĘDRA, Waldemar                2018    50:0 54:1 36:0 56:1 35:1 38:0 33:1 25:= 28:1
18. SIWOŃ, Bogdan            O     1995    51:1 39:0 37:1 40:1  9:0 29:0 41:1 27:0 34:0
19. GULA, Andrzej                  1993    52:1 50:1  4:0 36:= 32:= 39:0 35:1 31:0 42:1
20. LESIŃSKI, Zdzisław             1948    53:1 43:0 38:0 50:= 63:1 36:1 16:0 37:1 15:0
21. SZYMANOWSKA, Lena              1945    54:1 67:1  7:0 41:= 47:= 33:1 29:1  5:0 39:1
22. LACHMIROWICZ, Maciej     O     1900    55:1  1:0 40:0 51:1 37:0 49:1 43:0 45:1 41:0
23. LIPIEJKO, Artur                1899    56:1  2:0 42:1 39:0 38:0 48:1 47:= 36:0 50:1
24. SIWOŃ, Zbigniew                1880    57:1  3:0 41:0 55:1 40:1 37:1 39:= 14:=  8:0
25. PLICHTA, Adam            J     1847    58:1  4:0 44:1 48:1  8:= 10:=  6:0 17:= 38:0
26. DANISZKOWICZ, Bohdan     O     1829    59:1  7:0 45:1 43:1 11:0 41:1 12:0  8:0 44:1
27. BORAWSKI, Ryszard              1815    60:1  8:1  9:0  5:0 43:1 47:1  7:0 18:1 12:1
28. ZAWADZKI, Krzysztof            1655    61:1  9:0 47:= 13:0 45:1 50:= 37:= 43:1 17:0
29. BARAN, Dawid             M     1630    62:1 12:0 48:0 54:1 42:1 18:1 21:0 10:0 40:0
30. RENKOWSKI, Piotr         M     1622    63:1 11:0 66:1 15:= 41:= 14:0 50:0 49:1 43:=
31. PLESIUK, Jan             O     2200    64:1 14:0 50:1  6:0 44:1 12:0 42:1 19:1 16:0
32. BIELSKI, Jerzy                 2000    65:1 13:=  5:0 63:1 19:= 16:1 14:1  1:0 10:=
33. WIELICZKO, Marek               2000    66:1 16:0 67:1  8:0 48:1 21:0 17:0 51:1 59:1
34. WOŁODKO, Adam                  2000     1:0 53:1  8:0 60:1 10:0 51:= 46:1 44:= 18:1
35. BADOWSKI, Józef          O     2000     2:0 56:1 10:1 14:0 17:0 53:1 19:0 59:0 51:0
36. WOJTUNIK, Piotr                2000     3:0 55:1 17:1 19:= 15:0 20:0 52:1 23:1 14:1
37. STEMPKA, Jerzy           O     2000     4:0 58:1 18:0 65:1 22:1 24:0 28:= 20:0 52:0
38. TERTEL, Krzysztof              2000     5:1 15:0 20:1 16:0 23:1 17:1  8:= 13:0 25:1
39. MALECKI, Janusz                1801     6:1 18:1 11:0 23:1 13:0 19:1 24:= 15:= 21:0
40. ZAKRZEWSKI, Ignacy             1800     7:0 57:1 22:1 18:0 24:0 52:= 51:= 47:1 29:1
41. HARASIM, Wiesław               1800     8:0 60:1 24:1 21:= 30:= 26:0 18:0 48:1 22:1
42. KWIATKOWSKI, Andrzej           1800     9:0 59:1 23:0 57:1 29:0 61:1 31:0 53:1 19:0
43. ROMASZKO, Jerzy                1800    10:1 20:1 12:0 26:0 27:0 54:1 22:1 28:0 30:=
44. MŁOTKOWSKI, Cezary             1800    11:0 61:1 25:0 66:1 31:0 55:= 63:1 34:= 26:0
45. ORŁOWSKI, Mirosław             1800    12:0 62:1 26:0 10:0 28:0 65:1 54:1 22:0 61:0
46. DUNIKOWSKI, Piotr              1800    13:0 63:= 49:1 47:0 50:0 57:1 34:0 52:0 58:1
47. REZA, Wojciech           M     1800    14:0 64:1 28:= 46:1 21:= 27:0 23:= 40:0 55:1
48. ZALEWSKI, Józef          O     1800    15:0 65:1 29:1 25:0 33:0 23:0 55:1 41:0 53:1
49. HEKMAN, Dominik          M     1800    16:0  6:0 46:0 62:1 56:1 22:0 60:1 30:0 54:1
50. PLICHTA, Grzegorz              1800    17:1 19:0 31:0 20:= 46:1 28:= 30:1 16:0 23:0
51. MALCZYK, Barbara         J     1602    18:0 10:0 58:1 22:0 60:1 34:= 40:= 33:0 35:1
52. KUJAWA, Judyta                 1601    19:0  5:0 63:0 59:1 57:1 40:= 36:0 46:1 37:1
53. KOWALCZYK, Żaneta        M     1601    20:0 34:0 60:0 67:1 65:1 35:0 61:1 42:0 48:0
54. GŁĘBOCKI, Piotr          M     1600    21:0 17:0 59:1 29:0 64:1 43:0 45:0 60:1 49:0
55. KOTLEWSKI, Łukasz        M     1600    22:0 36:0 62:1 24:0 67:1 44:= 48:0 63:1 47:0
56. DWULIT, Konrad           M     1400    23:0 35:0 61:1 17:0 49:0 63:0 64:= 57:1 67:1
57. DEJNA, Mirosław                1400    24:0 40:0 64:1 42:0 52:0 46:0 58:0 56:0 60:0
58. SMUKOWSKI, Dawid         J     1400    25:0 37:0 51:0 61:0 59:0 62:1 57:1 67:= 46:0
59. KLIMIUK, Paweł           J     1400    26:0 42:0 54:0 52:0 58:1 67:1 65:1 35:1 33:0
60. KRAWCZYŃSKI, Rafał       M     1400    27:0 41:0 53:1 34:0 51:0 64:1 49:0 54:0 57:1
61. WOJTUNIK, Maciej         M     1400    28:0 44:0 56:0 58:1 62:1 42:0 53:0 64:1 45:1
62. CIESZYŃSKI, Artur        M     1200    29:0 45:0 55:0 49:0 61:0 58:0 67:0 65:0 64:1
63. KOZŁOWSKI, Łukasz        J     1200    30:0 46:= 52:1 32:0 20:0 56:1 44:0 55:0 65:1
64. KUSIK, Damian            M     1200    31:0 47:0 57:0   :1 54:0 60:0 56:= 61:0 62:0
65. KUJAWSKI, Kamil          M     1200    32:0 48:0   :1 37:0 53:0 45:0 59:0 62:1 63:0
66. BERGGRUN, Monika         M     1000    33:0   :1 30:0 44:0   :    :    :    :    : 

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra