Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VII Szachowe Szranki w Twierdzy Boyen

Giżycko 4.05.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Feder Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  TERTEL, Krzysztof (15)            2000    Smol-bud Giżycko          7.5     39.5  50.5   35.5
2  MALCZYK, Jakub (6)                2069    UKS Trzydziestka Olsztyn  7       39.5  51.0   40.0
3  PLESIUK, Andrzej (2)              2188    Smol-bud Giżycko          7       35.5  45.5   31.0
4  MALCZYK, Radoslaw (7)             2061    AZS Olsztyn               6.5     32.0  43.0   31.0
5  DIDYK, Wojciech (19)              2000    Smol-bud Giżycko          6       40.0  52.0   33.0
6  BATURO, Tomasz (5)          JUN   2076    UKS Trzydziestka Olsztyn  6       37.0  48.5   30.0
7  BIELUSZEWSKI, Piotr (3)           2134    Zakrzewo-Start Elblag     5.5     43.0  55.5   35.5
8  KRZEWSKI, Dariusz (1)             2195    KKS Warmia Olsztyn        5.5     35.0  46.5   30.5
9  MALECKI, Janusz (20)              1801    Smol-bud Giżycko          5.5     32.0  40.5   23.5
10 KACZMAREK, Arkadiusz (8)    JUN   2019    Hetman Pionier Ketrzyn    5       40.5  48.5   33.0
11 REZA, Wojciech (26)         JUN   1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       34.5  45.5   25.0
12 LESIŃSKI, Zdzislaw (10)           1946    Mrągowia Mragowo          5       34.0  44.5   25.0
13 PLESIUK, Jan (14)           OLD   2200    Elk                       5       32.0  39.0   24.0
14 PUCZYLOWSKI, Marcin (9)     JUN   1969    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       28.5  36.5   20.0
15 SIENCZUK, Marcin (22)             1800    Smol-bud Giżycko          4.5     34.5  44.0   22.5
16 JOZWIK, Rafal (4)                 2129    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5     33.5  43.5   27.0
17 PLICHTA, Adam (11)          JUN   1847    Mrągowia Mragowo          4.5     33.5  43.0   24.5
18 REKAWEK, Lech (27)                1800    Smol-bud Giżycko          4.5     31.5  41.5   22.0
19 DANISZKOWICZ, Bohdan (13)   OLD   1829    Paslek                    4.5     29.5  38.5   19.5
20 MLODYSTACH, Henryk (23)     OLD   1800    Hetman Pionier Ketrzyn    4       34.5  41.5   21.5
21 WIELICZKO, Marek (18)             2000    Hetman Pionier Ketrzyn    4       31.0  39.0   20.0
22 GRYGLAS, Marta (30)         JUN   1600    MLKS Czarni Olecko        4       30.5  39.0   18.5
23 CHALUPA, Bogdan (32)              1400    Smol-bud Giżycko          4       30.0  37.5   18.0
24 BADOWSKI, Jozef (17)        OLD   2000    Korsze                    4       29.0  36.0   20.5
25 RASZKIEWICZ, Agnieszka (12) JUN   1835    UMKS Jaciweirz-Suwalki    4       28.5  36.5   20.0
26 MALCZYK, Barbara (29)       JUN   1602    Hetman Pionier Ketrzyn    4       28.5  36.5   17.5
27 GRELECKI, Grzegorz (24)     OLD   1800    Elk                       4       23.0  29.5   13.0
28 PLICHTA, Grzegorz (28)            1800    Mrągowia Mragowo          3.5     31.0  40.5   20.0
29 KOTLEWSKI, Łukasz (31)      JUN   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     30.0  35.0   18.5
30 STEMPKA, Jerzy (16)         OLD   2000    KKS Warmia Olsztyn        3.5     23.0  28.0   13.5
31 GRYGLAS, Kamil (21)         JUN   1800    MLKS Czarni Olecko        3       23.0  28.0   12.0
32 WITKOWSKI, Marian (33)            1400    Smol-bud Giżycko          2.5     25.0  32.0   12.5
33 MATUSZEWICZ, Ryszard (25)   OLD   1800    Hetman Pionier Ketrzyn    1       26.0  31.0    7.0
34 SWIATLOWSKI, Marcel (34)    JUN   1000    Smol-bud Giżycko          0       24.5  29.5    0.0

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik               Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  KRZEWSKI, Dariusz      2195    5.5  18:1 12:1  6:0 22:1  8:0 14:1  4:= 26:1 15:0
2.  PLESIUK, Andrzej       2188    7.0  19:0 33:1 18:1 17:1 15:0 23:1  8:1  3:1  6:1
3.  BIELUSZEWSKI, Piotr    2134    5.5  20:1 14:1  7:1  8:1  6:0 19:1 15:=  2:0  5:0
4.  JOZWIK, Rafal          2129    4.5  21:1 11:= 19:0 31:1 23:= 22:1  1:=  6:0 20:0
5.  BATURO, Tomasz         2076    6.0  22:1 26:1  8:0 10:1 19:0 20:1  6:0 14:1  3:1
6.  MALCZYK, Jakub         2069    7.0  23:1 15:1  1:1 19:1  3:1  8:0  5:1  4:1  2:0
7.  MALCZYK, Radoslaw      2061    6.5  24:1 30:1  3:0 23:= 27:1 15:0 28:1  8:1 10:1
8.  KACZMAREK, Arkadiusz   2019    5.0  25:1 17:1  5:1  3:0  1:1  6:1  2:0  7:0 19:0
9.  PUCZYLOWSKI, Marcin    1969    5.0  26:0 16:1 22:0 28:0 21:1 17:1 14:0 23:1 18:1
10. LESIŃSKI, Zdzislaw     1946    5.0  27:1 19:0 11:1  5:0 22:0 32:1 18:1 13:1  7:0
11. PLICHTA, Adam          1847    4.5  28:1  4:= 10:0 20:= 26:= 27:1 19:0 12:1 14:0
12. RASZKIEWICZ, Agnieszka 1835    4.0  29:1  1:0 31:= 27:0 18:0 33:1 23:1 11:0 17:=
13. DANISZKOWICZ, Bohdan   1829    4.5  30:0 28:1 26:0 32:0 24:1 29:1 20:= 10:0 31:1
14. PLESIUK, Jan           2200    5.0  31:1  3:0 23:0 25:1 29:1  1:0  9:1  5:0 11:1
15. TERTEL, Krzysztof      2000    7.5  32:1  6:0 30:1 26:1  2:1  7:1  3:= 19:1  1:1
16. STEMPKA, Jerzy         2000    3.5  33:=  9:0 27:0 29:0 25:1 30:0 34:1 24:0 21:1
17. BADOWSKI, Jozef        2000    4.0  34:1  8:0 32:1  2:0 28:0  9:0 31:1 29:= 12:=
18. WIELICZKO, Marek       2000    4.0   1:0 25:1  2:0 30:= 12:1 28:= 10:0 32:1  9:0
19. DIDYK, Wojciech        2000    6.0   2:1 10:1  4:1  6:0  5:1  3:0 11:1 15:0  8:1
20. MALECKI, Janusz        1801    5.5   3:0 27:= 33:1 11:= 32:1  5:0 13:= 22:1  4:1
21. GRYGLAS, Kamil         1800    3.0   4:0 32:0 28:0 34:1  9:0 25:1 29:0 33:1 16:0
22. SIENCZUK, Marcin       1800    4.5   5:0 29:1  9:1  1:0 10:1  4:0 26:= 20:0 28:1
23. MLODYSTACH, Henryk     1800    4.0   6:0 34:1 14:1  7:=  4:=  2:0 12:0  9:0 33:1
24. GRELECKI, Grzegorz     1800    4.0   7:0 31:0 29:0 33:1 13:0 34:1 32:0 16:1 25:1
25. MATUSZEWICZ, Ryszard   1800    1.0   8:0 18:0 34:1 14:0 16:0 21:0 33:0 30:0 24:0
26. REZA, Wojciech         1800    5.0   9:1  5:0 13:1 15:0 11:= 31:1 22:=  1:0 27:1
27. REKAWEK, Lech          1800    4.5  10:0 20:= 16:1 12:1  7:0 11:0 30:1 28:1 26:0
28. PLICHTA, Grzegorz      1800    3.5  11:0 13:0 21:1  9:1 17:1 18:=  7:0 27:0 22:0
29. MALCZYK, Barbara       1602    4.0  12:0 22:0 24:1 16:1 14:0 13:0 21:1 17:= 30:=
30. GRYGLAS, Marta         1600    4.0  13:1  7:0 15:0 18:= 31:0 16:1 27:0 25:1 29:=
31. KOTLEWSKI, Łukasz      1600    3.5  14:0 24:1 12:=  4:0 30:1 26:0 17:0 34:1 13:0
32. CHALUPA, Bogdan        1400    4.0  15:0 21:1 17:0 13:1 20:0 10:0 24:1 18:0 34:1
33. WITKOWSKI, Marian      1400    2.5  16:=  2:0 20:0 24:0 34:1 12:0 25:1 21:0 23:0
34. SWIATLOWSKI, Marcel    1000    0.0  17:0 23:0 25:0 21:0 33:0 24:0 16:0 31:0 32:0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra