Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VIII Międzynarodowy Regionalny Turniej "Bartów"

Bartoszyce 1.06.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                         Ro PZSz Klub                          Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  BUDREWICZ, Krzysztof (1)         2324    AZS UWM Olsztyn               7.5     41.5  53.0   38.0
2  BIELUSZEWSKI, Piotr (3)          2134    Zakrzewo-Start Elbląg         7.5     39.5  52.0   37.5
3  KEMPIŃSKI, Tomasz (2)            2263    Drapol Jantar Pruszcz Gdański 7.5     38.5  50.0   39.5
4  MALCZYK, Jakub (6)               2069    UKS Trzydziestka Olsztyn      6       39.5  51.0   33.0
5  MALCZYK, Rafał (5)               2108    AZS UWM Olsztyn               6       37.5  49.0   30.0
6  PUCZYŁOWSKI, Marcin (10)   JUN   1969    UKS Trzydziestka Olsztyn      6       36.5  48.0   29.0
7  MALCZYK, Radosław (7)            2063    AZS UWM Olsztyn               5.5     36.5  47.5   29.0
8  TYMOSZCZUK, Krzysztof (19)       2000    Budowlani Bartoszyce          5.5     35.0  46.5   27.0
9  JÓŹWIK, Rafał (4)                2129    MLKS Ostródzianka Ostróda     5       39.5  51.0   31.0
10 JACYNA, Dariusz (30)             1800    Budowlani Bartoszyce          5       35.5  47.0   27.0
11 GULA, Andrzej (9)                1993    Odrodzenie Szczytno           5       33.5  44.0   28.0
12 BADOWSKI, Józef (20)             2000    Korsze                        5       31.5  42.0   20.0
13 SIWOŃ, Zbigniew (12)             1880    Zakrzewo-Start Elbląg         5       30.0  41.0   23.0
14 PLICHTA, Adam (14)         JUN   1847    Mrągowia Mrągowo              5       30.0  38.5   25.5
15 CZAJKOWSKI, Alan (15)      JUN   1841    Budowlani Bartoszyce          4.5     35.5  44.5   28.5
16 SIWOŃ, Bogdan (8)                1995    Zakrzewo-Start Elbląg         4.5     33.5  44.5   25.0
17 CZAJKOWSKA, Natalia (13)         1878    UKS Trzydziestka Olsztyn      4.5     31.5  41.0   22.0
18 ZAWADZKI, Krzysztof (17)         1655    UKS Debiut Lubawa             4.5     25.0  31.5   19.5
19 MARZEC, Krzysztof (25)           2000    Budowlani Bartoszyce          4       32.5  42.0   23.5
20 WIELICZKO, Marek (23)            2000    Hetman-Pionier Kętrzyn        4       32.5  39.0   22.0
21 PLICHTA, Grzegorz (27)           1800    Mrągowia Mrągowo              4       32.0  41.5   20.0
22 LESIŃSKI, Zdzisław (11)          1946    Mrągowia Mrągowo              4       31.5  42.0   20.0
23 CZAJKOWSKI, Władysław (24)       2000    Budowlani Bartoszyce          4       30.0  38.0   20.5
24 STEMPKA, Jerzy (21)              2000    KKS Warmia Olsztyn            4       29.0  35.5   19.5
25 SZULC, Jan (28)                  1800    Żabi Róg                      4       28.0  36.0   17.5
26 RENKOWSKI, Piotr (18)      JUN   1622    OKS Warmia i Mazury Olsztyn   4       26.0  35.0   15.0
27 ONUFRIJUK, Benedykt (22)         2000    Budowlani Bartoszyce          4       22.0  28.5   14.0
28 DANISZKOWICZ, Bohdan (16)        1829    Pasłęk                        3.5     29.0  37.0   19.5
29 MATUSZEWICZ, Ryszard (29)        1800    Hetman-Pionier Kętrzyn        3.5     26.0  31.5   15.0
30 SZARANDA, Maciej (33)      JUN   1400    Bartoszyce                    3       23.5  29.0   12.0
31 BARANOWSKI, Paweł (31)     JUN   1400    Bartoszyce                    2.5     25.0  30.5   13.0
32 ARAŚNIEWICZ, Grzegorz (26)       2000    Bartoszyce                    2.5     24.0  29.5   10.5
33 DEJNA, Mirosław (32)             1400    UKS Debiut Lubawa             1.5     25.5  30.5    7.0
34 SMUKOWSKI, Dawid (34)      JUN   1400    Pałac Młodzieży Olsztyn       1       24.5  30.5    1.0

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                    Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  BUDREWICZ, Krzysztof        2324    18:1 10:1  5:1  2:0  7:1  3:1  4:1  6:= 19:1
2.  KEMPIŃSKI, Tomasz           2263    19:1 11:1  7:1  1:1  3:0  4:1 15:1  8:1  6:=
3.  BIELUSZEWSKI, Piotr         2134    20:1 12:1  6:=  4:1  2:1  1:0  9:1 10:1 30:1
4.  JÓŹWIK, Rafał               2129    21:1 15:1  9:1  3:0 30:1  2:0  1:0 23:1  5:0
5.  MALCZYK, Rafał              2108    22:1 14:1  1:0  6:= 12:1  7:= 10:0  9:1  4:1
6.  MALCZYK, Jakub              2069    23:1 17:1  3:=  5:=  9:1 15:0 13:1  1:=  2:=
7.  MALCZYK, Radosław           2063    24:1 16:1  2:0 19:1  1:0  5:= 25:1 30:0 15:1
8.  SIWOŃ, Bogdan               1995    25:= 13:0 29:1 21:1 15:= 19:= 14:1  2:0 10:0
9.  GULA, Andrzej               1993    26:1 30:1  4:0 16:1  6:0 23:1  3:0  5:0 24:1
10. PUCZYŁOWSKI, Marcin   JUN   1969    27:1  1:0 25:1 15:0 20:1 30:1  5:1  3:0  8:1
11. LESIŃSKI, Zdzisław          1946    28:1  2:0 19:0 23:0 26:1 12:1 27:= 14:0 21:=
12. SIWOŃ, Zbigniew             1880    29:1  3:0 21:= 13:1  5:0 11:0 16:= 27:1 23:1
13. CZAJKOWSKA, Natalia         1878    30:0  8:1 24:= 12:0 29:1 21:1  6:0 25:= 14:=
14. PLICHTA, Adam         JUN   1847    31:1  5:0 23:1 30:0 24:1 25:=  8:0 11:1 13:=
15. CZAJKOWSKI, Alan      JUN   1841    32:1  4:0 26:1 10:1  8:=  6:1  2:0 19:0  7:0
16. DANISZKOWICZ, Bohdan        1829    33:1  7:0 27:1  9:0 25:0 24:0 12:= 31:1 22:0
17. ZAWADZKI, Krzysztof         1655    34:1  6:0 30:0 26:1 23:0 27:0 21:= 32:1 29:1
18. RENKOWSKI, Piotr      JUN   1622     1:0 25:0 32:1 27:0 28:0 29:1 26:1 20:0 31:1
19. TYMOSZCZUK, Krzysztof       2000     2:0 28:1 11:1  7:0 27:1  8:= 20:1 15:1  1:0
20. BADOWSKI, Józef             2000     3:0 27:0 22:1 28:1 10:0 33:1 19:0 18:1 25:1
21. STEMPKA, Jerzy              2000     4:0 32:1 12:=  8:0 31:1 13:0 17:= 28:= 11:=
22. ONUFRIJUK, Benedykt         2000     5:0 29:= 20:0 31:= 33:0 32:= 34:1 26:= 16:1
23. WIELICZKO, Marek            2000     6:0 34:1 14:0 11:1 17:1  9:0 28:1  4:0 12:0
24. CZAJKOWSKI, Władysław       2000     7:0 31:1 13:= 25:= 14:0 16:1 30:0 33:1  9:0
25. MARZEC, Krzysztof           2000     8:= 18:1 10:0 24:= 16:1 14:=  7:0 13:= 20:0
26. ARAŚNIEWICZ, Grzegorz       2000     9:0 33:1 15:0 17:0 11:0 34:1 18:0 22:=   : 
27. PLICHTA, Grzegorz           1800    10:0 20:1 16:0 18:1 19:0 17:1 11:= 12:0 28:=
28. SZULC, Jan                  1800    11:0 19:0 33:1 20:0 18:1 31:1 23:0 21:= 27:=
29. MATUSZEWICZ, Ryszard        1800    12:0 22:=  8:0 32:1 13:0 18:0 33:1 34:1 17:0
30. JACYNA, Dariusz             1800    13:1  9:0 17:1 14:1  4:0 10:0 24:1  7:1  3:0
31. BARANOWSKI, Paweł     JUN   1400    14:0 24:0 34:1 22:= 21:0 28:0 32:1 16:0 18:0
32. DEJNA, Mirosław             1400    15:0 21:0 18:0 29:0 34:1 22:= 31:0 17:0 33:0
33. SZARANDA, Maciej      JUN   1400    16:0 26:0 28:0 34:1 22:1 20:0 29:0 24:0 32:1
34. SMUKOWSKI, Dawid      JUN   1400    17:0 23:0 31:0 33:0 32:0 26:0 22:0 29:0   :1

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra