Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Serwis turniejowy

O puchar Prezydenta miasta Olsztyn z okazji 90-lecia Odzyskania Niepodległości

Olsztyn 2008-11-11/2008-11-11
Arbiter: Andrzej Gula


Wyniki końcowe - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub / Miasto Pkt. L.Z. Prog. MBch. Bch.
1 1 m Budrewicz, Krzysztof 2356 MLKS Ostródzianka Ostróda 8.0 7 40.5 43.50 55.50
2 4 k Bieluszewski, Piotr 2153 KS Zakrzewo-Start Elbląg 7.5 7 37.0 40.50 53.00
3 7 I++ Malczyk, Rafał 2097 AZS-UWM Olsztyn 7.0 7 40.0 41.00 53.50
4 8 I+ Malczyk, Radosław 2090 AZS-UWM Olsztyn 7.0 6 33.0 37.50 48.00
5 5 I+ Jadanowski, Łukasz 2111 MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5 6 38.0 42.00 53.00
6 11 I+ Czaus, Piotr 2039 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 6 31.0 35.00 44.50
7 22 I Borawski, Ryszard 1817 KS Zakrzewo-Start Elbląg 6.5 6 30.5 37.50 48.50
8 10 I+ Malczyk, Jakub 2062 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 6 33.0 39.50 48.50
9 12 I+ Hennig, Tadeusz 2016 KKS Warmia Olsztyn 6.0 6 30.0 36.00 47.50
10 9 I++ Czartoryski, Paweł 2077 AZS-UWM Olsztyn 6.0 5 34.5 43.50 55.50
11 13 I Puczyłowski, Marcin 1990 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 5 31.5 37.50 49.50
12 16 I Lesiński, Zdzisław 1948 MKS Mrągowia Mrągowo 6.0 5 30.5 35.00 45.50
13 2 k Plesiuk, Andrzej 2190 SKSKS SMOL-BUD Giżycko 5.5 5 31.5 36.00 47.50
14 3 k Krzewski, Dariusz 2189 KKS Warmia Olsztyn 5.5 5 30.5 37.50 49.00
15 18 II Reza, Wojciech 1866 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 5 29.0 36.50 46.50
16 34 II Młotkowski, Cezary 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 5 29.0 36.00 43.00
17 28 I Tertel, Krzysztof 2000 SKSKS SMOL-BUD Giżycko 5.5 5 28.5 36.50 45.00
18 31 I Bielski, Jerzy 2000 KKS Warmia Olsztyn 5.5 5 28.0 38.50 49.50
19 25 II+ Renkowski, Piotr 1663 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 5 24.0 28.00 35.50
20 33 II+ Malecki, Janusz 1800 SKSKS SMOL-BUD Giżycko 5.5 4 31.0 39.50 48.50
21 6 I++ Baturo, Tomasz 2099 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 4 31.0 38.00 50.00
22 17 I++ Szymanowska, Lena 1947 AZS-UWM Olsztyn 5.5 4 30.0 33.50 42.50
23 15 I Siwoń, Bogdan 1956 KS Zakrzewo-Start Elbląg 5.5 4 23.5 32.00 41.00
24 20 I Plichta, Adam 1847 MKS Mrągowia Mrągowo 5.0 5 30.0 39.00 49.00
25 19 I Siwoń, Zbigniew 1857 KS Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 5 29.0 36.50 47.50
26 47 III Szpak, Wojciech 1600 KS Odrodzenie Szczytno 5.0 5 28.0 36.50 45.50
27 27 k Plesiuk, Jan 2200 Ełk 5.0 5 27.0 33.50 44.00
28 67 Rutkowski, Edward 1000 Pisz 5.0 5 23.0 33.50 43.00
29 38 II Ziehm, Robert 1800 Olsztyn 5.0 5 23.0 30.00 39.00
30 41 II Ostręga, Przemysław 1800 KS Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 5 21.0 31.50 40.50
31 58 IV Klimiuk, Paweł 1400 MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0 5 19.0 30.00 37.00
32 54 III Rybiński, Tomasz 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 5 15.0 29.00 36.50
33 21 I Daniszkowicz, Bohdan 1829 Pasłęk 5.0 4 26.5 29.50 37.75
34 42 II Harasim, Wiesław 1800 KKS Warmia Olsztyn 5.0 4 25.0 33.50 43.50
35 29 I Wojtunik, Piotr 2000 KKS Warmia Olsztyn 4.5 4 25.0 33.00 41.00
36 23 II Jadanowski, Paweł 1726 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5 4 24.5 34.00 43.00
37 40 II Góralski, Łukasz 1800 MKS Mrągowia Mrągowo 4.5 4 24.0 34.50 43.50
38 39 II Orłowski, Mirosław 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5 4 23.0 34.00 44.00
39 32 I Kruklis, Mirosław 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 4 23.0 31.00 39.00
40 26 II Zawadzki, Krzysztof 1641 UKS Debiut Lubawa 4.5 4 22.0 30.50 40.00
41 51 III Janik, Igor 1600 KS Zakrzewo-Start Elbląg 4.5 4 19.5 30.50 38.50
42 66 Piwowarski, Mariusz 1000 4.0 4 20.0 28.50 36.00
43 44 II Rutkowski, Tadeusz 1800 Pisz 4.0 4 19.0 25.00 31.50
44 61 IV Kryszkiewicz, Tomasz 1400 Działdowo 4.0 4 18.0 31.00 39.00
45 46 II Kowalczyk, Żaneta 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 4 18.0 29.50 37.50
46 48 III Głębocki, Piotr 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0 4 17.0 25.50 32.00
47 49 III Mynaj, Tomasz 1600 Dywity 4.0 4 17.0 24.50 31.50
48 14 k Kotermańska, Anna 1959 AZS-UWM Olsztyn 4.0 3 24.0 34.50 45.50
49 37 II Plichta, Grzegorz 1800 MKS Mrągowia Mrągowo 4.0 3 23.5 34.00 42.50
50 35 II Murawski, Jacek 1800 KS Zakrzewo-Start Elbląg 4.0 3 23.0 30.50 40.00
51 30 I Wołodko, Adam 2000 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0 3 22.0 31.50 39.50
52 36 II Sobolewski, Alfred 1800 KS Odrodzenie Szczytno 4.0 3 20.0 26.50 36.75
53 43 II Drzewiecki, Karol 1800 KS Odrodzenie Szczytno 4.0 3 19.5 31.50 40.00
54 50 III Wojtunik, Maciej 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 3 17.5 26.50 34.50
55 60 IV Pielach, Wojciech 1400 LUKS GOK Samborowo 3.5 3 16.5 29.50 37.50
56 52 III Trochimiuk, Grezgorz 1600 MKS Mrągowia Mrągowo 3.5 3 16.5 28.00 36.00
57 70 Gardocki, Paweł 1000 Olsztyn 3.5 2 13.5 22.00 28.00
58 24 I Stempka, Jerzy 1719 KKS Warmia Olsztyn 3.0 3 19.0 29.00 38.00
59 62 IV Szulc, Michał 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 3 16.0 29.00 35.50
60 57 IV Bergolc, Sylwester 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 3 15.0 28.50 37.00
61 55 III Klimek, Cezary 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0 3 14.0 27.00 33.00
62 56 III Hennig, Grzegorz 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 3 13.0 26.50 33.50
63 71 Radziński, Tomasz 1000 Lubomino 3.0 2 16.0 28.00 34.50
64 53 III Pielach, Jacek 1600 3.0 2 12.0 24.50 30.50
65 59 IV Smukowski, Dawid 1400 Pałac Młodzieży Olsztyn 3.0 2 12.0 24.50 29.50
66 68 Rogowski, Robert 1000 3.0 2 10.0 25.50 32.50
67 45 II Wójcik, Marta 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0 2 7.0 24.50 31.00
68 63 IV Dejna, Mirosław 1400 UKS Debiut Lubawa 2.0 1 9.0 25.00 32.50
69 65 V Borgosz, Kacper 1200 UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0 1 6.0 22.50 28.00
70 64 IV Ejzenberg, Emil 1400 Olsztyn 2.0 1 6.0 22.00 28.00
71 69 Węgrzyn, Damian 1000 UKS Trzydziestka Olsztyn 1.0 0 7.0 22.50 29.50

ChessArbiter Pro (v.3.07) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula