Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2008

Olsztyn 21.12.2008

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

Tabela Wyników turnieju finałowego

Mc Zawodnik             Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  BUDREWICZ, Krzysztof 2356    7.5     38.5  50.0 42.00
2  CZARTORYSKI, Paweł   2077    7       36.5  47.0 35.50
3  BIELUSZEWSKI, Piotr  2153    6.5     37.0  48.0 31.25
4  MALCZYK, Jakub       2062    6       38.0  48.5 29.00
5  REZA, Wojciech       1866    5.5     34.0  44.5 24.00
6  PUCZYŁOWSKI, Marcin  1990    5.5     34.0  42.0 23.25
7  MALCZYK, Radosław    2090    5.5     31.5  42.5 21.25
8  WOŁODKO, Adam        2000    5.5     31.0  37.5 21.50
9  KRZEWSKI, Dariusz    2189    5       37.5  48.0 22.00
10 MALCZYK, Rafał       2097    5       36.0  47.0 23.50
11 SIWOŃ, Bogdan        1956    5       29.0  36.0 16.75
12 CZAUS, Piotr         2039    4.5     36.0  45.5 16.00
13 BATURO, Tomasz       2099    4.5     35.0  45.5 20.75
14 RENKOWSKI, Piotr     1663    4.5     29.0  35.5 10.75
15 GULA, Andrzej        1983    4.5     26.5  33.0 14.50
16 DANISZKOWICZ, Bohdan 1829    4       34.5  43.5 18.00
17 JÓ¬WIK, Rafał        2104    4       31.0  40.5 17.50
18 SZPAK, Wojciech      1600    4       30.0  38.5 16.00
19 STEMPKA, Jerzy       1719    4       29.5  39.0 11.00
20 ZAWADZKI, Krzysztof  1641    4       28.0  34.0  7.25
21 MŁOTKOWSKI, Cezary   1800    3.5     30.0  39.5  8.00
22 KOTLEWSKI, Łukasz    1600    3.5     29.5  37.5  9.00
23 SZULC, Jan           1800    3.5     28.0  34.5  5.50
24 ORŁOWSKI, Mirosław   1800    2.5     24.5  29.5  3.25
25 DEJNA, Mirosław      1400    1       30.0  38.5  0.00

Tabela wyników i kojarzeń turnieju finałowego

Tabela wyników i kojarzeń: Runda 9
Nr Nazwisko FIDE PZSach 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Wynik
1 BUDREWICZ, Krzysztof 2356 2356 B14+W 7=B 2+B 6+W 8+W 3+B 9=W 5+B11=7.5
2 KRZEWSKI, Dariusz 2189 2189 W15+B 8-W 1-B21+W14=B11=W24+W 6+W 3-5
3 BIELUSZEWSKI, Piotr 2153 2153 B16+W 9+B 8-W13+W 4+B 1-W10+W11=B 2+6.5
4 JÓ¬WIK, Rafał 2104 2104 W24+B16=W 7+B 3-W13=B19-W20=B21=4
5 BATURO, Tomasz 2099 2099 W17+B10-W15=B23+W11=B12+W 8=B 1-B 9-4.5
6 MALCZYK, Rafał 2097 2097 B18+W11+B13+W 1-W10=B 8-W14=B 2-W15+5
7 MALCZYK, Radosław 2090 2090 W19+B 1=W10-B 4-W18+B15-W13+B17+W24+5.5
8 CZARTORYSKI, Paweł 2077 2077 B20+W 2+W 3+B10+B 1-W 6+B 5=W 9+B14=7
9 MALCZYK, Jakub 2062 2062 W21+B 3-W19+B11=W12+B10+W 1=B 8-W 5+6
10 CZAUS, Piotr 2039 2039 B22+W 5+B 7+W 8-B 6=W 9-B 3-W23+B19-4.5
11 PUCZYŁOWSKI, Marcin 1990 1990 W23+B 6-B25+W 9=B 5=W 2=W15+B 3=W 1=5.5
12 GULA, Andrzej 1983 1983 B24=W13-B18+W16+B 9-W 5-B23-W25+B20+4.5
13 SIWOŃ, Bogdan 1956 1956 W25+B12+W 6-B 3-W17=B 4=B 7-W21+B23+5
14 REZA, Wojciech 1866 1866 W 1-B19-W20+B15+B 2=W16+B 6=W18+W 8=5.5
15 DANISZKOWICZ, Bohdan 1829 1829 B 2-W20+B 5=W14-B24+W 7+B11-W19=B 6-4
16 STEMPKA, Jerzy 1719 1719 W 3-B21+W 4=B12-W23+B14-W17-bye+B18=4
17 RENKOWSKI, Piotr 1663 1663 B 5-W22=B24=W25+B13=W19-B16+W 7-bye+4.5
18 ZAWADZKI, Krzysztof 1641 1641 W 6-B23=W12-B22+B 7-W25+bye+B14-W16=4
19 WOŁODKO, Adam 0 2000 B 7-W14+B 9-W24-B25+B17+W 4+B15=W10+5.5
20 MŁOTKOWSKI, Cezary 0 1800 W 8-B15-B14-bye+W21+W24-B22+B 4=W12-3.5
21 SZULC, Jan 0 1800 B 9-W16-bye+W 2-B20-W22+B25+B13-W 4=3.5
22 ORŁOWSKI, Mirosław 0 1800 W10-B17=W23-W18-bye+B21-W20-B24-B25+2.5
23 KOTLEWSKI, Łukasz 0 1600 B11-W18=B22+W 5-B16-bye+W12+B10-W13-3.5
24 SZPAK, Wojciech 0 1600 W12=B 4-W17=B19+W15-B20+B 2-W22+B 7-4
25 DEJNA, Mirosław 0 1400 B13-bye+W11-B17-W19-B18-W21-B12-W22-1

Klasyfikacja Końcowa GP 2008

MSC Nazwisko i imię          Nr ewid    suma  odrz.  z el. final wynik
1   BUDREWICZ KRZYSZTOF      WM 447     78,5    0,0   78,5  15,0  93,5
2   BIELUSZEWSKI PIOTR       WM 564     78,5    0,0   78,5  13,0  91,5
3   MALCZYK JAKUB            WM 464     79,0    5,5   73,5  12,0  85,5
4   MALCZYK RADOSŁAW         WM 461     73,5    0,0   73,5  11,0  84,5
5   PUCZYŁOWSKI MARCIN       WM 330     58,5    0,0   58,5  11,0  69,5
6   JÓ¬WIK RAFAŁ             WM 077     61,0    0,0   61,0   8,0  69,0
7   DANISZKOWICZ BOHDAN      WM 257     65,5    7,5   58,0   8,0  66,0
8   MALCZYK RAFAŁ            WM 463     55,0    0,0   55,0  10,0  65,0
9   ZAWADZKI KRZYSZTOF       WM 265     57,5    3,5   54,0   8,0  62,0
10  WOŁODKO ADAM             WM 374     51,0    0,0   51,0  11,0  62,0
11  CZARTORYSKI PAWEŁ        WM 365     45,5    0,0   45,5  14,0  59,5
12  REZA WOJCIECH            WM 706     47,5    0,0   47,5  11,0  58,5
13  BATURO TOMASZ            WM 203     46,0    0,0   46,0   9,0  55,0
14  KRZEWSKI DARIUSZ         WM 099     45,0    0,0   45,0  10,0  55,0
15  STEMPKA JERZY            WM 644     46,5    2,0   44,5   8,0  52,5
16  RENKOWSKI PIOTR          WM 560     41,5    0,0   41,5   9,0  50,5
17  GULA ANDRZEJ             WM 302     40,0    0,0   40,0   9,0  49,0
18  SIWOŃ ZBIGNIEW           WM 137     46,0    0,0   46,0   0,0  46,0
19  SZPAK WOJCIECH           WM 282     37,5    0,0   37,5   8,0  45,5
20  BORAWSKI RYSZARD         WM 150     44,5    0,0   44,5        44,5
21  DˇBROWSKI WOJCIECH       WM 259     43,0    0,0   43,0        43,0
22  CZAUS PIOTR              WM 311     33,0    0,0   33,0   9,0  42,0
23  ORŁOWSKI MIROSŁAW        WM 366     33,0    0,0   33,0   5,0  38,0
24  SIWOŃ BOGDAN             WM 154     27,5    0,0   27,5  10,0  37,5
25  KOTLEWSKI ŁUKASZ         WM 708     28,0    0,0   28,0   7,0  35,0
26  MALECKI JANUSZ           WM 432     31,5    0,0   31,5        31,5
27  DEJNA MIROSŁAW           WM 262     30,5    1,0   29,5   2,0  31,5
28  PLESIUK ANDRZEJ          WM 333     31,0    0,0   31,0        31,0
29  SZULC JAN                WM 476     24,0    0,0   24,0   7,0  31,0
30  TERTEL KRZYSZTOF         WM 722     30,0    0,0   30,0        30,0
31  MŁOTKOWSKI CEZARY        WM 642     23,0    0,0   23,0   7,0  30,0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

góra